Poznań

EBMASTERS Poznań #6

Masz świra na punkcie employer brandingu?

Spotkaj się z nami 4 grudnia 2019 r. o 18:00 w poznańskim Alternativa Club (obok Blue Note) podczas spotkania EBMASTERS Poznań #6!

Temat przewodni wydarzenia:
Employer branding za złotówkę – niskobudżetowe działania EB

Kochamy employer branding i chcemy zmieniać rynek pracy na lepsze. Dlatego budujemy EBMASTERS – społeczność praktyków i pasjonatów employer brandingu, którzy są żądni wiedzy praktycznej, chcą nawiązywać nowe kontakty, wspierać wartościowe inicjatywy, zmieniać HR-owy świat i… dobrze się bawić 🙂

JAKI JEST PLAN WIECZORU:
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca
18:15 – Oficjalny start i 3 prezentacje:

1. Asia Sieradzka, Hicron
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Martyna Stando (Bridgestone), Sandra Żochowska (PrzerwaNaReklame.pl)
Jak budować markę pracodawcy wśród pracowników, którzy „nie siedzą przy biurku”?
Bridgestone Poznań to jeden z największych pracodawców w Poznaniu. Zatrudniamy blisko 2000 osób. Jak dbamy o to, żeby cała załoga czuła się dobrze poinformowana i jak włączamy ją w komunikację wewnętrzną? Zapraszamy Was na wciągającą opowieść o tym, jaki udział w budowaniu marki pracodawcy miały najostrzejsze papryczki świata, gra w siatkówkę, strajk nauczycieli, manekin testowy Jan oraz – skoro jesteśmy w Poznaniu i przy Świętach – sam Gwiazdor!
(25 min + dyskusja)

3. Agnieszka Słodkowska (STX Next)
Employer Branding Has Power!
W czasie prezentacji opowiem o cyklu warsztatów Has Power, organizowanych od kilku lat we wszystkich oddziałach STX Next. Będzie kilka słów o genezie i historii tych warsztatów, ich ewolucji, nowych kierunkach rozwoju, a także o liczbach – jak warsztat można przekuć na sukces rekrutacyjny.
(25 min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. A że zapowiada się świetny wieczór w jeszcze lepszym towarzystwie, zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

KILKA SŁÓW O PRELEGENTACH:

Asia Sieradzka
W branży PR działa od 6 lat, a od pewnego czasu wierzy, że PR-em 3.0 jest Employer Branding, dlatego postanowiła iść właśnie w tę stronę. Odpowiedzialna za budowanie wizerunku Hicron jako partnera biznesowego i pracodawcy. Fanka komunikacji wewnętrznej i EB jako narzędzi poprawiających komfort pracy na wszystkich szczeblach organizacji. Organizatorka EBMASTERS w Poznaniu.

Martyna Stando
Należy do zespołu odpowiadającego m.in. za działania z zakresu komunikacji zewnętrznej oraz wewnętrznej w poznańskiej fabryce Bridgestone – firmy będącej producentem opon, która tylko w tym mieście zatrudnia obecnie niemal 2000 pracowników i jest jednym z największych pracodawców w stolicy Wielkopolski. Specjalizuje się w działaniach z zakresu employer brandingu oraz projektach CSR.

Sandra Żochowska
Dyrektor Pionu Public Relations i Social Media w Grupie http://xn--podni-k7a.com/ (Agencja Marketingowa Plodni.com i Agencja Public Relations Wizerunkowo.com). Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w branży, które zdobywała tworząc strategie komunikacji i realizując działania PR m.in. dla branży healthcare, wnętrzarskiej, retail, e-commerce i motoryzacyjnej. Specjalizuje się w zarządzaniu kryzysowym, działaniach employer brandingowych oraz projektach realizowanych we współpracy z influencerami.

Agnieszka Słodkowska
Z wykształcenia i pasji HR-owiec. Od 8 lat pracuje w wewnętrznych działach HR, a od 5 lat specjalizuje się w branży IT. Od trzech lat związana z STX Next, największym pythonowym software housem w Europie. Na co dzień zajmuje się m.in. rekrutacją, employer brandingiem. Po godzinach jest zapaloną malarką i hodowcą kotów.

DLA KOGO JEST TO WYDARZENIE:
Głównym adresatem spotkań ebmasterskich są EB-owcy, HR-owcy, rekruterzy i specjaliści od komunikacji rekrutacyjnej, a także osoby odpowiedzialne na co dzień za marketing i PR. Jeśli jednak nie reprezentujesz żadnej z tych profesji, a czujesz bluesa do employer brandingu i chcesz zmieniać własną firmę oraz rynek pracy na lepsze, przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami!

ZAPISY:
Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne;)
Nic na nim nie sprzedajemy – po prostu uczymy się od siebie lepszej komunikacji z kandydatami i pracownikami.

Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać!
Aby się zapisać, dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij „wezmę udział) lub wyślij maila na zagadaj@ebmasters.pl, w tytule koniecznie wpisz: Poznań (w przypadku zapisuj przez maila odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!
https://www.facebook.com/groups/ebmasters.to.my/

· Listopad 20, 2019 · 10:26 am

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *