Katowice

EBMASTERS Katowice #6

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 3 października 2019 r. o 18:00 w katowickim Królestwie (Rondo im. gen. Jerzego Ziętka 1) podczas spotkania EBMASTERS Katowice #6!

Temat przewodni wydarzenia:
„Pracodawca w social media”

JAKI JEST PLAN WIECZORU
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca
18:15 – Oficjalny start (w roli prowadzącego Wojtek Wojnowski i 3 prezentacje:

1. Anna Rosołowska, MBE group
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Adrian Gamoń, adriangamon.com
„Jak zaplanować spójną i atrakcyjną komunikację marki w social media?”

Social Media to jedno z pierwszych miejsc gdzie kandydaci szukają informacji na temat pracodawcy. Jak wiec pokazać swoją firmę jako spójną, otwartą a przez to i atrakcyjną? Jak może wyglądać proces zaangażowania kandydatów? Zapraszam na moje wystąpienie!

(25 min + dyskusja)

3. Dorota Bodek, manaHR
„Biedni i spójni czyli jak w low-costowy sposób uchwycić ducha firmy w mediach społecznościowych.”

Czy można prowadzić firmowe profile w mediach społecznościowych nie mając na to czasu, dedykowanych ludzi ani pieniędzy? Jak pokazać kulturę organizacyjną firmy w świecie emotek i hasztagów? Opowiem Wam, jak w low-costowy sposób (zarówno w sensie finansowym, jak i czasowym) prowadzę profile firmowe w 4 serwisach i nie przeszkadza mi to w zarządzaniu firmą.
(25min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. Koniecznie zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

KILKA SŁÓW O PRELEGENTACH:

Anna Rosołowska, MBE group, Employer Branding Project Manager
Ania z branżą reklamową jest związana od niemal 10 lat. Ma doświadczenie zarówno w obsłudze klienta i koordynacji projektów, jak i w rekrutacji oraz zarządzaniu zespołem. Uważa, że nawet w małej firmie i przy niewielkim budżecie można zadbać o candidate experience i zadowolenie pracowników. Absolwentka studiów podyplomowych Employer Branding na AGH w Krakowie, certyfikowana trenerka oraz współorganizatorka EBMASTERS – employer branding community.

W MBE group współtworzy brandingowy zespół, koordynując realizację projektów komunikacyjnych dla klientów z branży finansowej, konsultingowej, produkcyjnej i IT.

Adrian Gamoń, adriangamon.com
Strateg, konsultant ds. brandingu i social media, trener biznesu i mówca, filmowiec.
Wierzy w MOC słów i znaczenie narracji, dlatego pomaga firmom i osobom tworzyć skuteczną komunikację marek spójnych z wartościami i potrzebami klientów. W swoich działaniach skupia się również na tym jak uważniej i mądrzej korzystać z nowoczesnych technologii, aby budować dzięki nim lepsze relacje z klientami i otoczeniem. Założyciel agencji Option 360 Agency (dawniej Social Frame) i twórca kierunku studiów podyplomowych na AGH „Social media & content marketing”. Autor wielu publikacji marketingowych i prelegent prestiżowych konferencji branżowych. Inicjator i współorganizator spotkań edukacyjno-networkingowych LinkedIn Local w Krakowie.

Dorota Bodek, manaHR, Członek Zarządu
Od prawie 2 lat współzarządza manaHR – firmą konsultingową tworzącą największy polski Raport Płacowy. Ma marzenie, żeby manaHR była firmą, którą kochają pracownicy i Klienci i na tym przede wszystkim skupia się w swoich codziennych działaniach. Nie lubi jak się więcej mówi niż robi, pozowanych sesji, hasztagów i bumerangów, wydawałoby się więc, że nie jest najlepszą osobą do prowadzenia firmowych profili w mediach społecznościowych, ale kto prezesowi zabroni? 😉
Wcześniej przez 9 lat pracowała w Advisory Group Test Human Resources. Absolwentka psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim i ZZL w Wyższej Szkole Europejskiej. Odpoczywa przemierzając pieszo hiszpańskie bezdroża.

ZAPISY:
Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne 😉

Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać!

Aby się zapisać, dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij „wezmę udział”) lub wyślij maila na zagadaj@ebmasters.pl, pisząc KATOWICE w tytule maila (w przypadku zapisów przez maila, odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!
https://www.facebook.com/groups/ebmasters.to.my/

· Wrzesień 1, 2019 · 3:46 pm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *