Kraków

EBMASTERS Kraków #17 (16.01.2018)

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 16 stycznia 2018 r. o 18:00 na krakowskiej BARCE (tuż obok Kładki Bernatka) podczas opodczas pierwszego w tym roku spotkania EBMASTERS Kraków #17!

Temat przewodni wydarzenia:
PRZEPIS NA AMBASADORA MARKI PRACODAWCY

JAKI JEST PLAN WIECZORU 
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca
18:15 – Oficjalny start (prowadzenie: Anna Rosołowska i Edyta Sander) i 3 prezentacje:

1. Magdalena Białowąs, Aptiv
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Aneta Tur, MJCC
„Przepis na udany program studenckich ambasadorów”
Studenci oczekują od pracodawców, że będą często gościli na ich uczelniach. Niestety, rzadko która firma może pojawić się kilka razy w roku w tym samym miejscu. Odpowiedzią na to wyzwanie są programy ambasadorskie.
Podczas spotkania EBMASTERS zderzymy ze sobą perspektywę studenta oraz pracodawcy. Opowiem o tym, w jaki sposób stworzyć zespół reprezentantów firmy na uczelniach oraz co zrobić, żeby projekt spełnił wyznaczone cele i nasza firma pokazała się z dobrej strony.
(25 min + dyskusja)

3. Kasia Szymańska, PZU
„Czy Employer Branding może ‚robić się sam’? Czyli o zaangażowanych studentach-ambasadorach”
Kim są studenci-ambasadorzy marek? Czy ich zadania ograniczają się do rozwieszenia plakatów i rozdania ulotek? Jaką rolę mogą pełnić w budowaniu wizerunku firmy w środowisku akademickim? Na co zwrócić uwagę, aby chociaż w części wykorzystać ich potencjał?  Podczas prezentacji podzielę się z Wam swoimi doświadczeniami z perspektywy zarówno uczestnika, jak i koordynatora programu. Uchylę również rąbka tajemnicy o tym, jakie korzyści może nieść za sobą taki program.
(25 min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. A że zapowiada się świetny wieczór w jeszcze lepszym towarzystwie, zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 🙂

KILKA SŁÓW O PRELEGENTKACH

Magdalena Białowąs
Pasjonatka HR i employer brandingu. Od kilku lat zawiązana z rekrutacją, głównie w przemyśle motoryzacyjnym. Psycholog z wykształcenia, posiada także dyplom zarządzania zasobami ludzkimi i employer brandingu. W codziennej pracy stawia na candidate experience oraz konstruktywny feedback i angażuje w to całe zespoły. Prywatnie fanka branży motoryzacyjnej i nowych technologii.

Aneta Tur
Employer brandingiem zajmuje się od 2008 roku. Pracowała m.in. w Nestlé i ING Banku Śląskim, gdzie odpowiadała za budowanie wizerunku pracodawcy wśród studentów i absolwentów oraz koordynację programów ambasadorskich. W MJCC jest odpowiedzialna za pion komunikacyjny, zarządza pracą zespołów projektowych realizujących projekty dla klientów agencji. Odpowiada za konsulting związany z kampaniami komunikacyjnymi, ich projektowanie i koordynację (wydarzenia rekrutacyjne, kampanie online i offline, działania niestandardowe).

Kasia Szymanska
Swoją przygodę z employer brandingiem rozpoczęła przypadkiem w trakcie studiów – zostając Ambasadorem firmy na Uniwersytecie Warszawskim. Od ponad trzech lat związana z Grupą PZU, gdzie obecnie pełni rolę Doradcy ds. Młodego Talentu, koordynując między innymi program stażowy, program ambasadorski oraz pozostałe działania firmy, skierowane do środowiska akademickiego. Zawsze uśmiechnięta, pełna pozytywnej energii pasjonatka HR oraz kontaktów międzyludzkich. Dumna laureatka zeszłorocznej nagrody w kategorii „odkrycie roku” w konkursie BohaterowieHR.

DLA KOGO JEST TO WYDARZENIE?
Głównym adresatem spotkań ebmasterskich są bardziej lub mniej doświadczeni EB-owcy, HR-owcy, rekruterzy i specjaliści od komunikacji rekrutacyjnej. Jeśli jednak nie reprezentujesz żadnej z tych profesji, a czujesz bluesa do employer brandingu i chcesz zmieniać rynek pracy na lepsze, przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami!

ZAPISY:
Spotkanie jest bezpłatne. Aby się zapisać, dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku  (kliknij „wezmę udział”) lub wyślij maila na zagadaj@ebmasters.pl (odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!

Tagi: , , , , · Styczeń 7, 2018 · 3:23 pm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *