Kraków

EBMASTERS Kraków #18 (25.04.2018)

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 25 kwietnia 2018 r. o 18:00 na krakowskiej BARCE (tuż obok Kładki Bernatka) podczas opodczas pierwszego w tym roku spotkania EBMASTERS Kraków #18!

Temat przewodni wydarzenia:
WIZERUNEK WNĘTRZA I PRZESTRZEŃ PRZYJAZNA PRACOWNIKOM 

JAKI JEST PLAN WIECZORU 
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca
18:15 – Oficjalny start (prowadzenie: Zyta Machnicka i Anna Rosołowska) i 3 prezentacje:

1.Maciej Matrejek
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Sylwia Pędzińska, Colliers
„Nowoczesne przestrzenie biurowe i oczekiwania pracowników”
Jak wyglądają nowoczesne powierzchnie biurowe i jakie są oczekiwania pracowników? Jakie elastyczne sposoby pracy można zastosować w organizacji? Czy i jak przepisy prawa pracy i BHP odpowiadają na współczesne trendy w projektowaniu biur i pracy? Na te i inne pytania odpowiem podczas mojej prezentacji, zapraszam.
(25 min + dyskusja)

3.Magdalena Morawiec, Aon
„Nowe biuro Aon w Krakowie – 10 tys m2 możliwości”
Jak promować miejsce pracy, w którym nikt nie ma swojego biurka? Jak wykorzystać przeprowadzkę do zaangażowania pracowników oraz do przyciągnięcia uwagi kandydatów? Czyli o tym jak zmieniliśmy adres, budynek, a przede wszystkim, podejście do pracy w Aon.
(25 min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. Koniecznie zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

KILKA SŁÓW O PRELEGENTKACH

Maciej Matrejek
Employer Branding & User Experience Designer, którego nadrzędnym celem jest ułatwienie procesów aplikacyjnych. Od 8 lat zawodowo związany z HR. W tym czasie tworzył rozwiązania technologiczne, szkolił i zajmował się sprzedażą. W ciągu ostatnich 4 lat współtworzył krakowski zespół Praca.pl. Właśnie tam zauważył, że kandydat tylko przegląda mimo, że pracodawca chce, aby czytał. Absolwent Studiów Podyplomowych Employer Branding na AGH w Krakowie oraz aktualny uczestnik Studiów Podyplomowych User Experience Design na SWPS w Katowicach. Prywatnie zwiazany z liczbą 27 🙂

Sylwia Pędzińska 
Pełni funkcję senior partnera w Colliers International oraz dyrektora działu Workplace Innovation zajmującego się tworzeniem strategii środowiska pracy oraz doradztwem w zakresie zarządzania zmianą. Ponadto, jako partner, Sylwia współtworzy strategię dla Colliers International w Polsce i dba o jej wdrożenie. Sylwia dołączyła do firmy w 2004 roku. Była odpowiedzialna za część operacyjną biznesu. Wspomagała partnera zarządzającego, planowała i nadzorowała pracę zespołów firmy z obszaru: administracji, zasobów ludzkich, IT, finansów i księgowości oraz prawnego. Jednym z głównych zadań Sylwii był rozwój firmy nakierowany na nowoczesny i innowacyjny biznes. Pod względem operacyjnym wspierała także rozwój biur Colliers International w polskich miastach regionalnych.

Magdalena Morawiec
Swoje doświadczenie zdobywała w agencjach interaktywnych, pomagając markom budować wizerunek i efektywnie docierać do ich odbiorców. Przez prawie 3 lata odpowiadała za działania komunikacyjne marki Małopolska w mediach społecznościowych. Zdobytą wiedzą miała okazję dzielić się ze studentami WH AGH. Obecnie promuje Aon jako markę najlepszego pracodawcy wykorzystując do tego celu m.in. SM, OOH czy event marketing.

DLA KOGO JEST TO WYDARZENIE?
Głównym adresatem spotkań ebmasterskich są bardziej lub mniej doświadczeni EB-owcy, HR-owcy, rekruterzy i specjaliści od komunikacji rekrutacyjnej. Jeśli jednak nie reprezentujesz żadnej z tych profesji, a czujesz bluesa do employer brandingu i chcesz zmieniać rynek pracy na lepsze, przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami!

ZAPISY:
Spotkanie jest bezpłatne. Aby się zapisać, dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku  (kliknij „wezmę udział”) lub wyślij maila na zagadaj@ebmasters.pl (odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!

Tagi: , , , , , · kwiecień 23, 2018 · 10:50 am

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *