Kraków

EBMASTERS Kraków #19 (12.06.2018)

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 12 czerwca 2018 r. o 18:00 na krakowskiej BARCE (tuż obok Kładki Bernatka) podczas spotkania EBMASTERS Kraków #19!

Temat przewodni wydarzenia:
PRAWDY I MITY O RÓŻNORODNOŚCI W EMPLOYER BRANDINGU

JAKI JEST PLAN WIECZORU 
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca
18:15 – Oficjalny start (prowadzenie: Zyta Machnicka) i 3 prezentacje:

1. Karolina Bartnik-Kura, Dreamcommerce SA. (Shoper)
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Tomasz PolewczyńskiMcDonald’s
„Pracodawca (nie)tylko dla młodych? Witamy w McDonald’s
Nieoczywiste grupy docelowe w praktyce – jak budować do nich komunikację, dlaczego warto to robić i o co chodzi z tym witaniem…
(25 min + dyskusja)

3. Tomasz DąbrowskiDiversity Hub
„Jak skutecznie nadszarpnąć wizerunek firmy? Porady dla początkujących i zaawansowanych. Diversity&Inclusion w praktyce”
Zamiast dzielenia się wiedzą o tym, jak w dużych korporacjach wdrażamy rozwiązana otwierające na różnorodność, pokażemy praktyczne porady podpowiadające jak nadszarpnąć wizerunek firmy. Zamiast promowania korzyści z D&I, kilka historii pokazujących, jak zaszkodzić swojej organizacji. Oferujemy zatem pigułkę wiedzy zarówno dla tych, którzy chcieliby działać anty-D&I, jak i dla tych, którzy chcieliby takich anty-działań uniknąć.
(25 min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. Koniecznie zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

KILKA SŁÓW O PRELEGENTKACH

Karolina Bartnik-Kura
PR Manager w Dreamcommerce SA. Od ponad 6 lat związana z branżą e-commerce. Obecnie czuwa nad strategią PR marki Shoper (platforma sklepów internetowych), ale w swoim doświadczeniu ma także opiekę nad działaniami PR marki Zencommerce (w Indiach i Turcji). Mówią, że employer brandingiem interesują się przede wszystkim ludzie z branży HR, a Karolina jest najlepszym przykładem, że PR także ma w tej branży coś do powiedzenia. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę, którą zdobywa na obecnej edycji studiów podyplomowych Employer Branding WH AGH w Krakowie. Prywatnie zakochana w rodzinnym Roztoczu i uwielbia spędzać tam każdą wolną chwilę.

Tomasz Polewczyński
Absolwent public relations na UE w Katowicach oraz marketingu internetowego na AGH w Krakowie. Swoją ponad 6-letnią przygodę z employer brandingiem rozpoczął jako konsultant w agencji MJCC, gdzie prowadził działania dla firm z branży FMCG, IT, finanse i BPO/SSC. Niemal 2 lata zajmował się budowaniem marki pracodawcy w Grupie PZU, a obecnie pełni rolę Konsultanta ds. Reputacji pracodawcy i zaangażowania w McDonald’s. Współtworzył kampanie, które były nagradzane w konkursach branżowych. Jest pasjonatem nowych technologii i e-marketingu.

dr Tomasz Dąbrowski
Lider Think Tanku Diversity Hub oraz koordynator European D&I Network. Współtworzy i koordynuje projekty badawcze i wdrożeniowe w obszarze Diversity & Inclusion dla kluczowych korporacji. Pracownik naukowy w Instytucie Kultury (Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ), gdzie prowadzi autorskie zajęcia z „Zarządzania różnorodnością”.

DLA KOGO JEST TO WYDARZENIE?
Głównym adresatem spotkań ebmasterskich są bardziej lub mniej doświadczeni EB-owcy, HR-owcy, rekruterzy i specjaliści od komunikacji rekrutacyjnej. Jeśli jednak nie reprezentujesz żadnej z tych profesji, a czujesz bluesa do employer brandingu i chcesz zmieniać rynek pracy na lepsze, przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami!

ZAPISY:
Spotkanie jest bezpłatne. Aby się zapisać, dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku  (kliknij „wezmę udział”) lub wyślij maila na zagadaj@ebmasters.pl (odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!

Tagi: , , , , , · maj 26, 2018 · 7:48 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *