Kraków

EBMASTERS Kraków #20 (19.09.2018)

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 19 września 2018 r. o 18:00 na krakowskiej Barce (tuż obok Kładki Bernatka) podczas spotkania EBMASTERS Kraków #20!

Temat przewodni wydarzenia:
„Angażująca zakładka kariera”

JAKI JEST PLAN WIECZORU
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca
18:15 – Oficjalny start i 3 prezentacje:

1. Kasia Dyrcz
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Karolina GnatMarcin Aks GrochowinaFreshMail
„Ja chce tutaj pracować – czyli jak stworzyć angażującą zakładkę kariera”
Nieustannie spotykam się z pytaniami: “Skąd bierzecie programistów?”, “Gdzie ich szukać?“, “Z jakich platform korzystacie?”. Nie ma na to niestety prostej odpowiedzi. Nieustannie pracujemy nad naszą kulturą pracy. Jesteśmy firmą technologiczną istniejącą na rynku już 10 lat. Na co dzień pracujemy w Scrumie i to ta metodyka pracy w połączeniu z filozofią Agile skłoniły nas do zmiany myślenia o rekrutacji, onboardingu pracowników oraz kształtowaniu ich rozwoju. W jaki sposób to się sprawdza i co robimy by kandydat wychodził od nas z myślą „ja chce tutaj pracować”, dowiesz się z naszej prelekcji.
(25min + dyskusja)

3. Anna CichyMBE group 
„Jak wynaleźć koło na nowo? Budujemy skuteczną i innowacyjną stronę karierową”
Gdyby nikt nie próbował wynaleźć koła na nowo, do dziś poruszalibyśmy się na kamiennych walcach. Jak jednak wprowadzać innowacje z głową i sprawić, by strona karierowa nie przeszkadzała w realizacji naszych employer brandingowych celów? 25 minut o user experience, badaniach, testach i dobrych praktykach w tworzeniu serwisów internetowych w przystępny sposób.
(25 min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. Koniecznie zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

KILKA SŁÓW O PRELEGENTACH:

Kasia Dyrcz
Realistka, wulkan energii, wiecznie głodna wiedzy. Znajdziecie ją na liście absolwentów Uniwersytetu Rzeszowskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, a ostatnio także AGH, gdzie studiowała Employer Branding.
Swoją przygodę z Employer Brandingiem rozpoczęła dwa lata temu w firmie technologicznej G2A.COM gdzie odpowiadała za działania budujące wizerunek pracodawcy wewnątrz i na zewnątrz organizacji, realizując projekty skierowane do studentów, specjalistów IT a także te wewnętrzne wpływające na zaangażowanie pracowników.
Przy realizacji produkcji kieruje się filozofią ‚fioletowej krowy’ wg Setha Godina.
W GDG Rzeszów była Community Managerem, gdzie organizowała konferencje, meetupy, warsztaty i hackathony. Środowisko IT nie ma przed nią tajemnic.
Prywatnie: od 2006 roku zakochana w deskach, jej serce skradła najpierw ta snowboardowa, później wakeboardowa i ostatnio windsurfingowa.

Anna Cichy
Projektantka interakcji i employer brandingowiec z kilkuletnim doświadczeniem. Obecnie koordynuje projekty digitalowe w MBE group, wcześniej pracowała w agencjach interaktywnych i startupach. Łączy kreatywność i analitykę, żeby nasze codzienne kontakty z nowymi technologiami były bardziej przyjemne i intuicyjne.

Karolina Gnat 
Praca HRowca to dla niej przede wszystkim rozmowa i działanie. Wiele godzin przepracowanych zarówno z pojedynczymi osobami jak i z całymi zespołami. Bliskie są jej Agile i Scrum, z których czerpie i których wartości są dla mniej podstawą w pracy. Jest fanką talentów Gallupa i z chęcią dba o ich rozwój zarówno u siebie, jak i u innych. W codziennej pracy facylituje spotkania, wspiera procesy scrumowe bezpośrednio współpracując ze Scrum Masterami, dba o rozwój i rekrutację pracowników.

Marcin Aks Grochowina 
Z internetem jest związany od ponad 10 lat. Wcześniej zarządzał projektami w agencjach interaktywnych, tworząc kampanie dla klientów takich jak Danone, Reckitt Benckiser czy General Motors. Dziś jako Scrum Master buduje kulturę organizacyjną FreshMaila. Choć w Scrumie pracuje od ponad dekady, jak sam mówi zrozumiał go stosunkowo niedawno. I stał się fanatykiem zwinności. Prywatnie: dużo je, chodzi w czapkach i kolekcjonuje płyty, głównie winylowe. Nadużywa słowa „uszanowanko”.

ZAPISY:
Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne 😉

Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać!

Aby się zapisać, dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij „wezmę udział”) lub wyślij maila na zagadaj@ebmasters.pl, pisząc KRAKÓW w tytule maila (w przypadku zapisów przez maila, odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!
https://www.facebook.com/groups/ebmasters.to.my/

· wrzesień 13, 2018 · 8:43 am