Kraków

EBMASTERS Kraków #21

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 21 listopada 2018 r. o 18:00 na krakowskiej Barce (tuż obok Kładki Bernatka) podczas spotkania EBMASTERS Kraków #21!

Temat przewodni wydarzenia:
Employer branding „po kosztach”

JAKI JEST PLAN WIECZORU 
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca
18:15 – Oficjalny start i 3 prezentacje:

1. Mariola Tieriechow
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Katarzyna WilgaLightness
„(Bez)kosztowy employer branding?”
Czy działania employer brandingowe zawsze wymagają wysokich nakładów finansowych? Jak stać się lepszym pracodawcą i budować pozytywny wizerunek firmy wśród pracowników i kandydatów? Podczas prezentacji pokażę Wam dowody na to, że istnieją efektywne działania, które możecie wdrożyć od jutra!
(25 min + dyskusja)

3. Wojtek Wojnowski
„Za darmo, nie umarło. Rzecz o tym jak działać z ograniczonym budżetem.”
Od rekrutacji po ostatni uścisk dłoni. Na każdym etapie możesz zrobić coś ekstra za (prawie) darmo. Jak sprawić by Kandydat, po rozmowie z nami opowiedział 10 osobom że jak było super? Jak go przywitać w firmie, by pochwalił się tym nie tylko swojej mamie? Jak sprawić, by firmowi bałaganiarze po tygodniu od rozpoczęcia działań zapytali „czy można dokupić jeszcze jedną miotłę?”. I czym jest „gra wstępna”? O tym i nie tylko o tym… za darmo, opowiem w trakcie swojej prezentacji.
(25 min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. Koniecznie zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

KILKA SŁÓW O PRELEGENTACH:

Mariola TieriechowMotorola Solutions Polska 
Obecnie jako Employer Branding Lead EMEA w Motorola Solutions, zajmuje się szeroko pojętą marką pracodawcy. Wcześniej przez 7 lat rekruter w różnych międzynarodowych firmach oraz agencjach rekrutacyjnych. Absolwentka 3 różnych kierunków oraz uniwersytetów w Krakowie. W wolnym czasie uwielbia podróżować w bardziej lub mniej konwencjonalny sposób.

Katarzyna WilgaLightness
Head of Communications w Lightness. Odpowiada za komunikację marki oraz konsultacyjne wsparcie klientów w projektach edukacyjnych z obszaru employer brandingu. Wcześniej przez dziewięć lat związana była z serwisem rekrutacyjnym GoldenLine.pl, gdzie zajmowała się działaniami marketingowymi, skierowanymi głównie do klientów B2B, odpowiadała również m.in. za organizację największego w Polsce konkursu employer brandingowego. Prelegentka i panelistka wielu konferencji z zakresu HR i EB, wielokrotny członek jury konkursów z tego obszaru, m.in. Bohaterowie HR i EBstars oraz Sekretarz Jury III i IV edycji konkursu EB Kreator. Swoją wiedzą i obserwacjami z rynku pracy chętnie dzieli się wspierając EBMASTERS – polską społeczność praktyków i pasjonatów employer brandingu. Z wykształcenia pedagog kulturoznawstwa, z zawodu marketingowiec. Łączy wiedzę marketingową z fascynacją obszarami EB i HR. Nie ma przed nią tajemnic networking, content marketing, event marketing oraz personal branding.

Wojtek Wojnowski
Właściciel Wo.W! HR Services, freelancer. Dotychczas realizował projekty rekrutacyjne z zakresu IT oraz sprzedaży na rynek w Polsce, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Miłośnik grywalizacji, metodyk zwinnego i nowoczesnego onboardingu. Z sukcesem wdrażał od podstaw systemy ocen okresowych oraz badanie satysfakcji pracowników. Od zawsze kieruje się zasadą, że „kiedy coś nie działa, to wtedy działam ja!”. Nie przepada, gdy ktoś nazywa go HR-owcem, bo od zawsze zarządza ludźmi, a nie zasobami. Absolwent psychologii społecznej Uniwersytetu Opolskiego, socjologii Uniwersytetu Śląskiego studiów Employer Branding WH AGH. Od maja 2018 r w zespole organizującym EBMASTERS w Katowicach.

ZAPISY:
Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne 😉

Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać!

Aby się zapisać, dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij „wezmę udział”) lub wyślij maila na zagadaj@ebmasters.pl, pisząc KRAKÓW w tytule maila (w przypadku zapisów przez maila, odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!
https://www.facebook.com/groups/ebmasters.to.my/

· listopad 8, 2018 · 6:02 pm