Kraków

EBMASTERS Kraków #22

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 30 stycznia 2019 r. o 18:00 na krakowskiej Barce (tuż obok Kładki Bernatka) podczas spotkania EBMASTERS Kraków #22!

Temat przewodni wydarzenia:
Employer branding w trudnych branżach

JAKI JEST PLAN WIECZORU

18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca
18:15 – Oficjalny start i 3 prezentacje:

1. Michał Badura
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Joanna Przemyślańska-Włosek, Work Service
„Czynniki motywacji pracowników tymczasowych”
Zatrudnienie pracowników tymczasowych z roku na rok wzrasta. Trend ten wpisuje się w zachodzące zmiany w tradycyjnym modelu pracy. Konieczność reakcji przedsiębiorstw na wyzwania rynku i otoczenia objawia się odchodzeniem od klasycznego wzorca zatrudnienia na rzecz niestandardowych form zatrudnienia. Rosnące znaczenie i zapotrzebowanie na pracę tymczasowa wymaga bliższego przyjrzenia się potrzebom pracowników tymczasowych. Od ich motywacji zależy bowiem efektywność pracy, a tym samym wyniki finansowe rosnącej grupy przedsiębiorstw korzystających z takich rozwiązań.
Prezentacja będzie oparta o wyniki badań na temat czynników motywacji pracowników tymczasowych oraz – dla porównania – pracowników zatrudnionych na tradycyjnej umowie o pracę.
(25 min + dyskusja)

3. Katarzyna Marciniak, Kariera Budimex
„Trudna, ale nie nudna! Branża budowlana a działania employer brandingowe”
Podczas wystąpienia porozmawiamy o tym, z jakimi wyzwaniami mierzy się branża budowlana i jakie narzędzia employer brandingowe wykorzystać, by skutecznie dotrzeć z komunikatem do tych, na którym na zależy.
(25 min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. Koniecznie zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

KILKA SŁÓW O PRELEGENTACH:

Michał Badura
Do niedawna był związany zawodowo ze startupem tech-HR HCM Deck, w którym stał na czele zespołu odpowiedzialnego za działania marketingowe. Podczas studiów przez 5 lat współtworzył Centrum Mediów AGH – kolektyw kreatywny, który urosł do rangi największej organizacji studenckiej AGH oraz zdobył tytuł najlepszych mediów studenckich w Polsce. Zarządzając organizacją Michał odpowiadał m. in. za rekrutację, komunikację wewnętrzną, integrację członków oraz działania promocyjne. Jest także pomysłodawcą Kina AGH oraz założycielem Koła Naukowego BRAND, które zrzesza osoby zainteresowane marketingiem internetowym. Od 2017 roku pomaga w organizacji spotkań EBMASTERS w Krakowie. W wolnym czasie prowadzi warsztaty z zakresu obsługi cyfrowych narzędzi, które wspierają produktywność i efektywną pracę na co dzień. Projektuje także strony internetowe oraz tworzy chatboty, które automatyzują komunikację marek przez Messengera.

Joanna Przemyślańska-Włosek
Odpowiada za marketing i komunikację digitalową w Work Service SA skierowaną do kandydatów do pracy, pracowników klientów biznesowych. Doktorantka zarządzania zasobami ludzkimi na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Przez ostanie 9 lat związana z branżą HR. Pisze pracę doktorską na temat czynników motywacji pracowników tymczasowych, a także prowadzi badania związane z motywacją i zaangażowaniem pracowników z Polski i z Ukrainy. Absolwentka Stosunków Międzynarodowych i Public Relations na Uniwersytecie Wrocławskim.

Katarzyna Marciniak
Ekspert z zakresu komunikacji oraz budowania wizerunku marki z wieloletnim doświadczeniem zdobytym zarówno po stronie agencji jak i w wewnętrznych działach HR. Realizowała projekty z zakresu employer brandingu, angażującego środowiska pracy, social media, komunikacji wewnętrznej. Obecnie odpowiada za strategię i koordynację działań wizerunkowych w największej firmie sektora budowlanego w Polsce – Budimex S.A., pracując na stanowisku Koordynatora ds. Employer Brandingu. Z wykształcenia antropolog kultury.

ZAPISY:

Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne 😉

Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać!

Aby się zapisać, dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij „wezmę udział”) lub wyślij maila na zagadaj@ebmasters.pl, pisząc KRAKÓW w tytule maila (w przypadku zapisów przez maila, odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!
https://www.facebook.com/groups/ebmasters.to.my/

· styczeń 20, 2019 · 3:05 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *