Kraków

EBMASTERS Kraków #23

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 17 kwietnia 2019 r. o 18:00 na krakowskiej BARCE (tuż obok Kładki Bernatka) podczas spotkania EBMASTERS Kraków #23!

Temat przewodni wydarzenia:
Wielka moc synergii marek

JAKI JEST PLAN WIECZORU
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca.
18:15 – Oficjalny start i 3 prezentacje:

1. Łukasz Kołodziejczyk, HRlityczny
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Zyta Machnicka, Lightness
„Synergia marek. Niewykorzystany potencjał w marketingu, sprzedaży i employer brandingu.”
Jak produkty i usługi wpływają na proces decyzyjny kandydatów? Jak marka pracodawcy wpływa na sprzedaż i marketing? Które firmy najlepiej w Polsce wykorzystują ten potencjał? Pogadajmy otwarcie na temat synergii marek i realnej współpracy HR, marketingu i sprzedaży, która może wynieść Twoją firmę na zupełnie nowy poziom komunikacji z rynkiem. Zapraszam, będzie praktycznie i inspirująco!

3. Magdalena Białowąs i Aga Koszek, Aptiv
„Czy konie mechaniczne w EB mają znaczenie?”
Superszybkie, piekielnie inteligentne, a do tego autonomiczne. Technologie do samochodów, które rozpalają wyobraźnię wszystkich fanów motoryzacji, powstają bliżej niż myślicie – bo w Krakowie. W czasie prezentacji przedstawicielki firmy Aptiv opowiedzą o tym, jak auta przyszłości pomagają tworzyć społeczność wokół marki i rekrutować inżynierów.

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. Koniecznie zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

Kilka słów o prelegentach:

Łukasz Kołodziejczyk
Na co dzień specjalista SEO i analityk pracujący dla Onetu. Jednak przede wszystkim pasjonat branży HR ze szczególnym uwzględnieniem Employer Brandingu oraz analityki w obszarze HR. Twórca serwisu HRlityczny będącego bazą wydarzeń z obszaru Human Resources. Wyznawca teorii, że digital marketing i analityka bardzo mocno przenikają się z HRem dając konkretną wartość dodaną poprzez możliwość lepszego poznania ludzi i ich potrzeb oraz zaoferowania im konkretnej wartości.

Zyta Machnicka, CEO i główny strateg Lightness, autorka bloga CandidateExperience.pl.
Od 14 lat w branży HR, jest jedną z pierwszych osób w Polsce wyspecjalizowanych w obszarze employer brandingu. Pomysłodawczyni i współorganizatorka EBMASTERS – ogólnopolskiej społeczności praktyków i pasjonatów employer brandingu oraz pomysłodawczyni i opiekun merytoryczny Studiów Podyplomowych Employer Branding na AGH w Krakowie. Od 2011 r. prowadzi działalność konsultingową, w ramach której zrealizowała już ponad 200 projektów edukacyjnych z obszaru employer brandingu. Prelegentka topowych konferencji branżowych i jurorka najważniejszych ogólnopolskich konkursów z zakresu EB i HR. Wyróżniona tytułem „Tygrysa Biznesu” za 2018 r. Współautorka książki „To Twoja firma. 12 kroków do sukcesu” i autorka artykułów z zakresu candidate & employee experience. Wierzy, że każdą firmę stać na bycie lepszym pracodawcą.

Aga Koszek – HR Manager, Aptiv
Inżynier z wykształcenia, HR Manager z wyboru. Od początku kariery zawodowej związana z branżą motoryzacyjną oraz technologiczną. Obecnie HR Manager dla największego Centrum Technicznego wraz z funkcją Centrum Usług Wspólnych firmy Aptiv w Krakowie.
Zanim rozpoczęła swoje działania związane z zarządzaniem potencjałem ludzi w organizacji zajmowała się aspektami inżynieryjnymi. Praca w dziedzinie HR jest jej świadomym wyborem i pasją. Wybrała ten obszar, ponieważ pozwala on kreować firmę oraz wspierać ludzi w ich dążeniu do doskonałości. Doświadczenie zawodowe zdobyła pełniąc role menadżera w firmach o zróżnicowaniu biznesowym, organizacyjnym, narodowym oraz kulturowym. Employer branding jest w jej przekonaniu nieodłącznym i kluczowym elementem w rozwoju organizacji.

Magdalena Białowąs,Employer Branding & Internal Communication Coordinator, Aptiv
Pasjonatka HR i EB. Psycholog z wykształcenia, rekruter i ebowiec z doświadczenia. W codziennej pracy stawia na candiate experience oraz konstruktywny feedback i angażuje w to całe zespoły. Bez ludzi nie wyobraża sobie codziennej pracy. Prywatnie fanka branży motoryzacyjnej i nowych technologii.

ZAPISY:
Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne 😉

Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać!

Aby się zapisać należy dołączyć do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij „wezmę udział”) lub wyśłać maila na zagadaj@ebmasters.pl, pisząc KRAKÓW w tytule maila (staramy się udzielać odpowiedzi w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!
https://www.facebook.com/groups/ebmasters.to.my/

· kwiecień 10, 2019 · 3:34 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *