Kraków

EBMASTERS Kraków #24

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 23 października 2019 r. o 18:00 na krakowskiej BARCE (tuż obok Kładki Bernatka) podczas spotkania EBMASTERS Kraków #24!

Temat przewodni wydarzenia:
Candidate experience ma znaczenie.

JAKI JEST PLAN WIECZORU

18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca.
18:15 – Oficjalny start i 3 prezentacje:

1. Karolina Kubala, Capgemini Polska
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Krystian Adamczyk, eRecruiter
„Kandydat prawdę Ci powie, czyli czego możemy dowiedzieć się o Candidate Experience w Polsce?”
Już po raz piąty spytaliśmy kandydatów o ich odczucia związane z udziałem w procesach rekrutacyjnych. Odpowiedzi opublikowaliśmy w najnowszej edycji raportu „Candidate Experience w Polsce”, którego najciekawsze wyniki przedstawię na spotkaniu. Tegoroczną nowością jest m.in. to, że oprócz „białych kołnierzyków”, spytaliśmy również o zdanie pracowników fizycznych. Czy ich opinie różnią się od siebie? Jak wynik ostatniej rekrutacji wpływa na ocenę procesu przez poszczególne grupy? Czy oczekiwania kandydatów wobec pracodawców rozmijają się z rzeczywistością? Przekonaj się podczas mojej prezentacji – być może odpowiedzi zainspirują Cię do wprowadzenia zmian w Twoich procesach rekrutacyjnych. 😊

3. Ania Zgrzebnicka, Codete
„Od dobrego do świetnego – budowanie Candidate Experience na przykładzie Codete.”
Candidate experience ma znaczenie. Bazując na doświadczeniach z Codete opowiem, jak metodą małych kroków wciąż staramy się ulepszać pozytywne doświadczenia naszych kandydatów, którzy podobno należą do jednej z najbardziej wymagających grup (tak, tak – mowa tu o programistach 😁). Będzie o budowaniu relacji, feedbacku, ale przede wszystkim – o partnerskim podejściu. Zdradzę sekret, jak udało nam się sprawić, że kandydaci chętnie wracają do nas w kolejnych procesach rekrutacyjnych. Zaintrygowani? Serdecznie zapraszam na prezentację.

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. Koniecznie zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

Kilka słów o prelegentach:

Karolina Kubala, Senior Employer Branding Specialist w Capgemini Polska
Jej zawodowa przygoda z employer brandingiem trwa już ponad 5 lat. W międzyczasie przez rok zjamowała się komunikacją wewnętrzną w jednej z fundacji w Londynie, gdze zafascynowała się tematem Candidate i Employee Experience. W Capgemini zajmuje się zarówno projektami skierowanymi do studentów i profesjonalistów, jak również do pracowników na pokładzie – odpowiedzialna jest m.in za programy praktyk i staży, targi pracy, program jubileuszy dla pracowników, jak również ogólnopolską kampanię EB na 2020. Prywatnie uwiebia podróżować i działać społecznie. Inicjatorka i koorynatorka projektu 42 do Szczęścia.

Krystian Adamczyk, Product Marketing Specialist w eRecruiter
Od ponad 5 lat związany z branżą HR. Swoimi działaniami stara się przekonywać o tym, jak istotnym elementem rekrutacji jest Candidate Experience i jak ono wpływa na budowę marki pracodawcy. Zwolennik hasła: Twój kandydat to Twój klient. Prywatnie czeka aż jego trójka dzieci dorośnie do zabawy klockami Lego, by móc bez ograniczeń zająć się wymyślaniem coraz lepszych konstrukcji.

Ania Zgrzebnicka, Talent & Recruitment Lead w Codete
Wilk z ekipy EB Masters. Absolwentka studiów podyplomowych Employer Branding na AGH. HR-uje w branży IT od ponad 6 lat. Wciąż zgłębia tajniki rekrutacji, dbając o jak najlepsze doświadczenia kandydatów. Lubi się inspirować i uczyć od innych. Po godzinach spotkacie ją na meetupach HR/EB/IT. Fanka reportaży, squasha i kawy z grejpfrutem.

ZAPISY:

Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne 😉

Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać!

Aby się zapisać należy dołączyć do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij „wezmę udział”) lub wyśłać maila na zagadaj@ebmasters.pl, pisząc KRAKÓW w tytule maila (staramy się udzielać odpowiedzi w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!
https://www.facebook.com/groups/ebmasters.to.my/

· październik 18, 2019 · 3:22 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *