Kraków

EBMASTERS PARTY Kraków (26.07.2018)

Kochamy employer branding i chcemy zmieniać polski rynek pracy na lepsze. Żeby to się udało, środowisko employer brandingowe potrzebuje wiedzy, inspiracji i integracji.

Właśnie dlatego w lipcu 2014 r. Zyta Machnicka postanowiła zebrać w jednym miejscu praktyków i pasjonatów employer brandingu – ludzi, którzy są żądni wiedzy praktycznej, chcą nawiązywać nowe kontakty, wspierać wartościowe inicjatywy i zmieniać HR-owy świat. W ten sposób powstała inicjatywa EBMASTERS – employer branding community.

4 lata później #ebmasters to prawdziwa społeczność, która skupia ponad 2 tysiące osób w social media i niezliczoną liczbę entuzjastów w “realu”. Mamy własną stronę, grupę na fejsie, film i niepowtarzalną, wilczą identyfikację. Naszą w pełni niekomercyjną inicjatywę czynnie rozwija zespół ponad 20 osób, które organizują cykliczne spotkania już w 6 Watahach w Polsce (Kraków, Warszawa, Wrocław, Katowice, Zielona Góra i Poznań). Te spotkania słyną z dbałości o merytorykę, niepowtarzalnej atmosfery i autentycznego luzu, który zachęca do ponownego uczestnictwa. Bazują też na prawdziwej idei i są w całości bezpłatne dla uczestników, a prelegenci wybierani są spośród najlepszych EB-owców w kraju.

To wszystko nie wydarzyłoby się bez WAS – ludzi, którzy jesteście z nami od 4 lat – na scenie, wśród publiczności, za kulisami i w naszych społecznościówkach. Chcemy Wam za to podziękować. I dobrze uczcić ten wspólnie spędzony czas.

W związku z tym zapraszamy Was serdecznie do Krakowa na EBMASTERS PARTY. Odpływamy w urodzinowy rejs 26 lipca 2018 r.

JAKI JEST PLAN WIECZORU

18:30 – rejs Statkiem NIMFA po Wiśle, przy dźwiękach muzyki elektronicznej
(90 min, dla maks. 180 osób)

20:30 – Impreza Główna na kultowej BARCE przy Kładce Bernatka, przy dźwiękach muzyki elektronicznej, z nostalgicznymi przemówieniami, tortem oraz EB-owymi niespodziankami na scenie i przy barze

(do ostatniego wilka ;), dla maks. 250 osób)

WŚRÓD UCZESTNIKÓW SPOTKACIE NA PEWNO:
EB-owców, którzy przez lata organizowali, wspierali i/lub występowali na scenie #ebmasters oraz ekspertów, managerów i specjalistów, którzy na co dzień zajmują się rekrutacją, zarządzaniem ludźmi, komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną, CSR i PR.

 

PARTNERZY STRATEGICZNI WYDARZENIA:

SPONSORZY:

ZAPISY:

Udział w imprezie jest bezpłatny, jednak na statku NIMFA oraz na BARCE mamy konkretne limity miejsc, których nie możemy przekroczyć, żebyśmy nie utonęli 😉 Żeby się zapisać, zrób to jak najszybciej, bo jesteśmy na chwilę przed ostatecznym zamknięciem zapisów, wypełnij formularz poniżej i odpowiedz na pytanie: Dlaczego właśnie Ty powinnaś/powinieneś wziąć udział w Rejsie Urodzinowym EBMASTERS?
Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h na maila podanego podczas rejestracji.


Administratorem danych osobowych, które podajesz w formularzu rejestracyjnym, EBMASTERS PARTY, które odbędzie się 26 lipca 2018 w Krakowie, jest Lightness Zyta Machnicka ul. Saska 7/24, 30-715 Kraków oraz Parterzy: GoldenLine Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7; HENRY Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 86/410, Job Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Bociana 22a.


Twoje dane będą przetwarzane w celu realizacji procesu rejestracji i obsługi wydarzenia i wysyłania informacji dotyczących wydarzenia. W każdej sprawie dotyczącej Twoich danych osobowych, w tym w sprawie wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania tych danych, możesz skontaktować się z Lightness Zyta Machnicka ul. Saska 7/24, 30-715 Kraków poprzez adres e-mail zagadaj@ebmasters.pl. Organizator wyznaczył także inspektora ochrony danych, z którym możesz skontaktować się poprzez e-mail zagadaj@ebmasters.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania danych osobowych.


Zakres Twoich danych osobowych przetwarzanych przez Lightness Zyta Machnicka ul. Saska 7/24, 30-715 Kraków i Prtnerów obejmuje imię i nazwisko, nazwę firmy, adres e-mail. Zapewniamy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do organizacji wydarzenia. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Twojego zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych osobowych w celu określonym powyżej, z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją.Wyrażam zgodę

Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Lightness Zyta Machnicka ul. Saska 7/24, 30-715 Kraków i Partnerów treści marketingowych. Treści te mogą być kierowane na podane przeze mnie dane kontaktowe za pośrednictwem poczty elektronicznej w formie newslettera. Informujemy, że zgodę można wycofać w dowolnym momencie, wysyłając poprzez wiadomość e-mail na adres zagadaj@ebmasters.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub chciałbyś zostać Sponsorem eventu, napisz na zagadaj@ebmasters.pl.

Do zobaczenia 26 lipca w Krakowie!

· lipiec 13, 2018 · 4:36 pm