Poznań

EBMASTERS Poznań #1 (6.06.2018)

Pracujesz w województwie wielkopolskim i masz świra na punkcie employer brandingu? Szukasz pomysłów na skuteczną komunikację z kandydatami i pracownikami?

Spotkaj się z nami w Poznaniu 6 czerwca 2018 r. o 18:00 w Alternativa Club (obok Blue Note) podczas wielkiej inauguracji EBMASTERS POZNAŃ #1!

Temat przewodni wydarzenia:
STRATEGIA W EMPLOYER BRANDINGU

Kochamy employer branding i chcemy zmieniać rynek pracy na lepsze. Dlatego budujemy EBMASTERS – społeczność praktyków i pasjonatów employer brandingu, którzy są żądni wiedzy praktycznej, chcą nawiązywać nowe kontakty, wspierać wartościowe inicjatywy, zmieniać HR-owy świat i… dobrze się bawić 🙂

Jesteśmy już w Krakowie, we Wrocławiu, w Warszawie, w Zielonej Górze i w Katowicach, a teraz przyszedł czas na Poznań. Z radością zapraszamy Was na pierwsze wielkopolskie spotkanie EB-owych wilków!

JAKI JEST PLAN WIECZORU:
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca
18:15 – Oficjalny start (prowadzenie: Zyta Machnicka i Asia Sieradzka) i 3 prezentacje:

1. Asia SieradzkaHicron
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Ewa BujakDobry PR – szkolenia komunikacyjne
„Trąbka, bombka i organy – czyli, jak stworzyć strategię EB bez fałszywych tonów?”
Jak zabrać się do pracy nad strategią EB? Kilka słów o zespole projektowym, grupach docelowych, definiowaniu EVP, planowaniu, realizacji i mierzeniu działań.
(25 min + dyskusja)

3. Magdalena Owsiana i Magdalena MielczarekCognifide Polska
Case study wdrożenia strategii EB, która DZIAŁA, czyli: „Jak “feel good” po “job & fun”? – dylematy w branży IT”
Kiedy w Twojej firmie zmienia się liczba pracowników, struktura zatrudnienia, a nawet średnia wieku w zespołach…. Kiedy inne budżety wciąż są większe niż ten na employer branding… Kiedy w firmach IT wymyślono już wszystko… Z połączenia badań i rozmów, szczypty kreatywności, dbałości o zespół i odrobiny energii powstaje ona – strategia “Feel good @Cognifide!”. Będziemy dzielić się pomysłami i inspirować. Do zobaczenia na #ebmasters!
(25 min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. A że zapowiada się świetny wieczór w jeszcze lepszym towarzystwie, zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

KTO WYSTĄPI:

Zyta Machnicka
Employer Branding Partner oraz trener w Lightness, pomysłodawczyni EBMASTERS i autorka bloga Candidate Experience blog. Krzewi ideę employer brandingu i pomaga Liderom oraz Zespołom w samodzielnym budowaniu autentycznej marki pracodawcy. Jest pomysłodawczynią i opiekunem merytorycznym Studiów Podyplomowych Employer Branding WH AGH w Krakowie oraz organizatorką EBMASTERS – ogólnopolskiej społeczności praktyków i pasjonatów employer brandingu.  W ciągu ostatnich kilkunastu lat dobrze poznała potrzeby kandydatów i działów HR: rekrutowała dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych, współtworzyła od podstaw agencję rekrutacyjną, projektowała strony internetowe i portale pracy z funkcją ATS oraz kierowała działaniami marketingowymi dla 4 firm HR. Od 2011 r. prowadzi działalność szkoleniowo-konsultingową z zakresu employer brandingu. Częsta prelegentka konferencji branżowych, jurorka najważniejszych ogólnopolskich konkursów z zakresu EB i HR i autorka artykułów z zakresu candidate experience i employee experience. Z wykształcenia socjolożka i spec od multimediów. Wierzy, że każdą firmę stać na bycie lepszym pracodawcą.

Asia Sieradzka
PR Manager w Hicron. W branży PR działa od 6 lat, a od pewnego czasu wierzy, że PR-em 3.0 jest Employer Branding. Odpowiedzialna za budowanie wizerunku Hicron jako partnera biznesowego i pracodawcy. Początkująca organizatorka #ebmasters w Poznaniu.

Ewa Bujak
Wykładowca uniwersytecki z doświadczeniem w biznesie. Od 10 lat zajmuje się budowaniem wizerunku firm na rynku polskim i na rynkach zagranicznych. Jej pasją jest komunikacja wewnętrzna, działania CSR, Employer Branding oraz zarządzanie komunikacją w kryzysie. Pracowała dla takich firm jak Kompania Piwowarska, Skoda Auto Polska, Volkswagen Group Polska, Fibar Group i Grupa Nickel. Miłośniczka gór, włoskiej kuchni i dobrego kabaretu. Jest przekonana, że ludzie inteligentni bywają złośliwi…

Magdalena Mielczarek 
HR Manager w Cognifide Polska, od pięciu lat zajmuje się rekrutacją pracowników i wspiera obszar ich rozwoju w organizacji. Promotorka idei Candidate Experience i oparcia decyzji biznesowych na analizie danych.

Magdalena Owsiana
Jako PR & Marketing Manager od sześciu lat buduje markę Cognifide Polska jako społecznie odpowiedzialnego pracodawcy w ramach zespołów CSR i EB. Zaangażowana w propagowanie programu Feel Good @Cognifide!, wspierającego wellbeing i zdrowy styl życia pracowników oraz w wolontariat i akcje społeczne.

DLA KOGO JEST TO WYDARZENIE:
Głównym adresatem spotkań ebmasterskich są EB-owcy, HR-owcy, rekruterzy i specjaliści od komunikacji rekrutacyjnej, a także osoby odpowiedzialne na co dzień za marketing i PR. Jeśli jednak nie reprezentujesz żadnej z tych profesji, a czujesz bluesa do employer brandingu i chcesz zmieniać własną firmę oraz rynek pracy na lepsze, przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami!

ZAPISY:
Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne;)
Nic na nim nie sprzedajemy – po prostu uczymy się od siebie lepszej komunikacji z kandydatami i pracownikami.

Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać! Aby się zapisać, dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij „wezmę udział) lub wyślij maila na zagadaj@ebmasters.pl (w przypadku zapisuj przez maila odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej nowej grupie na Facebooku!

Tagi: , , , · Maj 25, 2018 · 8:13 am

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *