Poznań

EBMASTERS Poznań #2 (12.09.2018)

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 12 września 2018 r. o 18:00 w poznańskim Alternativa Club (obok Blue Note) podczas spotkania EBMASTERS Poznań #2!

Temat przewodni wydarzenia:
Zaangażowanie pracowników w działania employer brandingowe

JAKI JEST PLAN WIECZORU 
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca
18:15 – Oficjalny start (w roli prowadzącej Asia Sieradzka) i 3 prezentacje:

1. Ewa Przybylska
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Marta Majkowskadotrelations
„Zaangażowanie pracowników – co zrobić, żeby w Twojej firmie stało się rzeczywistością?”
Zaangażowanie to w employer i employee brandingu słowo odmienione przez wszystkie przypadki i gwiazda polarna większości działań specjalistów HR. Ale jak to wygląda w praktyce? Porozmawiamy o tym, co stoi za zaangażowaniem pracowników, jakie narzędzia są skuteczne w jego budowaniu, a także sprawdzimy na przykładach, które z nich sprawdzają się w firmowej codzienności.
(25 min + dyskusja)

3. Julita BaumgartGSK
„Trudna droga do zaangażowania. Jak to zrobiliśmy w GSK”
Zaangażowanie pracowników w działania employer brandingowe. Przedstawimy przykłady jak i kiedy nasi pracownicy się angażują w działania EB. Case study GSK IT.
(25min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. Koniecznie zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

KILKA SŁÓW O PRELEGENTACH:

Ewa Przybylska
W branży HR rekrutacji od 15 lat zajmuje się m.in. rozwojem zespołów, doradztwem dla firm i sprzedażą. Prowadzi konsultacje rozwoju kariery i rozwiązań HR dla firm po to, aby 2 strony mogły się spotkać i.. długo i szczęśliwie ze sobą pracować.
Ma za sobą wiele innowacyjnych projekty w obszarze rekrutacji, rozwoju zawodowego i osobistego, outplacementu. Doświadczenie na większości rynków w Polsce, w strukturach międzynarodowych w firmach rekrutacyjnych i wewnętrznych działach HR. Uwielbia jakość, brak sztampy i spektakularne efekty.

Marta Majkowskadotrelations
PR-owiec z ponad 4-letnim doświadczeniem w branży. Specjalizuje się w trzech obszarach: Public Relations, employer brandingu oraz komunikacji wewnętrznej, które jej zdaniem świetnie się uzupełniają. Obecnie Senior PR Manager w agencji komunikacji zintegrowanej dotrelations, gdzie odpowiada za koordynację i rozwój projektów z zakresu PR i EB dla klientów. Pracowała m.in. dla takich marek jak: Bank Pocztowy, PKO TFI, INEA, Beyond.pl, Grupa Allegro, ICT Poland. Prywatnie fanka podróży oraz drożdżówek.

Julita BaumgartGSK 
Communication & Engagement Manager w Centrum Usług Biznesowych (GSK IT) w Poznaniu.
Odpowiedzialna za komunikację wewnętrzną oraz employer branding. Od lat z powodzeniem koordynuje największe wydarzenia w GSK IT, aktywnie angażując pracowników w ich organizację. Absolwentka studiów podyplomowych Budowanie wizerunku pracodawcy – Employer Branding na ALK. Prywatnie pasjonatka ogrodnictwa kwiatowego i jazdy konnej.

ZAPISY:
Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne 😉

Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać!

by się zapisać, dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij „wezmę udział”) lub wyślij maila na zagadaj@ebmasters.pl, pisząc POZNAŃ w tytule wiadomości (w przypadku zapisów przez maila, odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!
https://www.facebook.com/groups/ebmasters.to.my/

· Wrzesień 13, 2018 · 8:34 am