Poznań

EBMASTERS Poznań #3

Masz świra na punkcie employer brandingu?

Spotkaj się z nami 7 listopada 2018 r. o 18:00 w poznańskim Alternativa Club (obok Blue Note) podczas spotkania EBMASTERS Poznań #3!

Temat przewodni wydarzenia:
Bezkonkurencyjna zakładka “Kariera”

Kochamy employer branding i chcemy zmieniać rynek pracy na lepsze. Dlatego budujemy EBMASTERS – społeczność praktyków i pasjonatów employer brandingu, którzy są żądni wiedzy praktycznej, chcą nawiązywać nowe kontakty, wspierać wartościowe inicjatywy, zmieniać HR-owy świat i… dobrze się bawić 🙂

JAKI JEST PLAN WIECZORU:
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca
18:15 – Oficjalny start (prowadzenie: Asia Sieradzka) i 3 prezentacje:

1. Monika Projs, Egnyte Poland
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Maciej Radziemski, LUCKYYOU
„Zakładka Kariera, czyli jak zachęcić, a nie zniechęcić do pracy przez stronę WWW”
Porozmawiamy o tym, dlaczego zakładka Kariera nie powinna być już zwykłą zakładką i dlaczego coraz częściej staje się samodzielną stroną www. Omówimy kluczowe aspekty skutecznej zakładki Kariera, a w tym: jak jej nie przegadać, jak nie zginąć w tłumie konkurencji oraz jak jedną stroną dotrzeć do różnych grup odbiorczych. To wszystko na podstawie fajnych przykładów z Polski i świata.
(25 min + dyskusja)

3. Anita Soczka, Merixstudio
„Zakładka kariera – jak zrobić to dobrze i zgarniać nagrody. Case study Merixstudio”

Zakładka kariera to pierwsze, oficjalne źródło informacji na temat firmy, jako pracodawcy. W dzisiejszych czasach to miejsce na stronie bardziej przypomina employer brandingowy hub. W Merixstudio wzięliśmy to sobie do serca i przeorganizowaliśmy naszą zakładkę kariera tak, że… wygraliśmy nagrodę EB Kreator. Podczas prezentacji przedstawię co zrobiliśmy i jak odmieniliśmy naszą zakładkę, aby przynosiła większe efekty.
(25 min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. A że zapowiada się świetny wieczór w jeszcze lepszym towarzystwie, zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

KTO WYSTĄPI:
Monika Projs, Talent Specialist w Egnyte
Pasjonatka rekrutacji, employer brandingu i candidate experience. Na co dzień zajmuje się budowaniem i rozwijaniem zespołów w IT. Wierzy, że rekrutacja oparta jest gównie na relacjach. W swojej pracy ceni sobie możliwość łączenia właściwych ludzi z właściwą im technologią w miejscu, gdzie mogą w pełni wykorzystać swój potencjał. Prywatnie – wielbicielka dobrej książki i długich spacerów po górach.

Maciej Radziemski, LUCKYYOU
Współzałożyciel agencji LUCKYYOU. Marketer z 8 letnim doświadczeniem w zakresie projektowania strategii marketingowych, prowadzenia projektów komunikacyjnych i konsultingu kreatywnego. Prowadził i nadzorował projekty z zakresu Employer Brandingu dla takich firm jak Grupa Eurocash, Lidl Polska, IKEA, VW Poznań, Lorenz Snack World, czy NIVEA. W działaniach EB stawia na silne insighty, brak przypadku i moc kreacji. Człowiek z benzyną we krwi, który w wolnych chwilach stara się pisać swojego bloga motoryzacyjnego 🙂

Anita Soczka, Merixstudio
PR Manager i Team Leader w poznańskim software house Merixstudio, gdzie odpowiada za strategię marketingową i wizerunkową. Ukończyła Dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Prywatnie zapalona turystka z zamiłowaniem do błąkania się w pełnych przyrody zakątkach świata, która przygarnia (a przynajmniej głaszcze) każdego psa, którego widzi.

ZAPISY:
Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne;)
Nic na nim nie sprzedajemy – po prostu uczymy się od siebie lepszej komunikacji z kandydatami i pracownikami.

Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać!
Aby się zapisać, dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij „wezmę udział) lub wyślij maila na zagadaj@ebmasters.pl, w tytule koniecznie wpisz: Poznań (w przypadku zapisuj przez maila odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!
https://www.facebook.com/groups/ebmasters.to.my/

· Listopad 8, 2018 · 6:00 pm