Toruń

EBMASTERS Toruń #1

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 28 listopada 2019 r. o 18:00 w Brando’s music podczas spotkania EBMASTERS Toruń #1!

Temat przewodni wydarzenia:
Employer branding strategicznie

JAKI JEST PLAN WIECZORU
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i pyszne jedzenie i zajmujemy miejsca.
18:15 – Oficjalny start i 3 prezentacje:

1. Zyta Machnicka, Lightness
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Edyta Sander, MBE group
„Strategia employer branding w pigułce”
Merytoryczne spojrzenie na najważniejsze aspekty pracy nad strategią EB – od pomysłu do wdrożenia.
(25 min + dyskusja)

3. Anna Stachniuk, Doradztwo strategieczne
„Realizacja strategii eb w praktyce i bariery jakie napotkasz”
Opowie o tym, co najistotniejsze przy wprowadzaniu zmian EB w firmach: o barierach, strachu, niechęci i argumentach przeciwko. Podpowie jak sobie z tym radzić i da dobre przykłady działań EB w regionie, firm, które nie boją się trochę odsłonić rąbka tajemnicy by przyciągnąć do siebie najlepsza kadrę.

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. Koniecznie zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

Kilka słów o prelegentach:

Zyta Machnicka, Lightness
Od 14 lat w branży HR, jest jedną z pierwszych osób w Polsce wyspecjalizowanych w obszarze employer brandingu. Pomysłodawczyni i współorganizatorka EBMASTERS – ogólnopolskiej społeczności praktyków i pasjonatów employer brandingu oraz pomysłodawczyni i opiekun merytoryczny Studiów Podyplomowych Employer Branding na AGH w Krakowie. Od 2011 r. prowadzi działalność konsultingową, w ramach której zrealizowała już ponad 200 projektów edukacyjnych z obszaru employer brandingu. Prelegentka topowych konferencji branżowych i jurorka najważniejszych ogólnopolskich konkursów z zakresu EB i HR. Wyróżniona tytułem „Tygrysa Biznesu” za 2018 r. Współautorka książki „To Twoja firma. 12 kroków do sukcesu” i autorka artykułów z zakresu candidate & employee experience. Wierzy, że każdą firmę stać na bycie lepszym pracodawcą.

Edyta Sander, MBE group
Employer Branding Project Lead w MBE group. Swoje doświadczenie zdobywała, koordynując pracę biura karier na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz tworząc i wdrażając strategię University Relations dla State Street Banku. Posiada ponad trzyletnie doświadczenie agencyjne oraz setki zrealizowanych projektów, głównie dla studentów i absolwentów polskich uczelni, na swoim koncie. Obecnie w ramach MBE:group odpowiada za funkcjonowanie i skuteczną realizację projektów MBE:branding.

Anna Stachniuk Doradztwo Strategiczne
Praktyk z 10-letnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego HR. „Pracownik to klient, Twoja firma to produkt”. Wykładowca WSB, opiekun kierunku studiów podyplomowych – Zarządzanie produkcją, szkoleniowiec Pracodawców Pomorza i Kujaw. Konsultantka i wdrożeniowiec strategii biznesowych. Właścicielka agencji doradztwa www.annastachniuk.com, Prezes spółki CzystaSprawa24.pl. Tworzy strategie HR firm z sektora MŚP, realizuje działania onboardingowe oraz te, związane z sukcesją w firmach. Przeprowadza zmiany w strukturze wewnętrznej i kulturze organizacyjnej. Nurek, golfistka, z zamiłowania archeolog. Jej największe prywatne wyzwanie to poskromienie dwóch żywiołów- szalonych i wspaniałych córek, które mają jeszcze więcej pomysłów niż prelegentka.

ZAPISY:
Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne 😉

Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać!

Aby się zapisać należy dołączyć do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij „wezmę udział”) lub wysłać maila na zagadaj@ebmasters.pl, pisząc TORUŃ w tytule maila (staramy się udzielać odpowiedzi w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!
https://www.facebook.com/groups/ebmasters.to.my/

· Listopad 1, 2019 · 10:33 am

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *