Toruń

EBMASTERS Toruń #2

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 23 stycznia 2020 r. o 18:00 w Brando’s music podczas spotkania EBMASTERS Toruń #2!

Temat przewodni wydarzenia:
Działania EB z niewielkim budżetem

JAKI JEST PLAN WIECZORU
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i pyszne jedzenie i zajmujemy miejsca.
18:20 – Oficjalny start i 3 prezentacje:

1. Sandra Jedynak, Grupa Neuca
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Malina Niesłuchowska, MBE group
„10 lifehacków na niskobudżetowe EB. Nawet takie za 0zł”
W mojej historii zatrudnienia często zdarzały się sytuacje, gdzie wymagano ode mnie działań, ale budżet na nie był niski. Wiem też, że wielu z Was zmaga się z podobnym wyzwaniem. Dlatego chciałabym przekazać Wam garść inspiracji i konkretnych działań, które pokażą, że EB można czasami robić za okrągłe 0zł 🙂
(25 min + dyskusja)

3. Dominika Horbacz, Randstad Professionals Polska /o Gdańsk.
„Wielkie cele bez wielkich nakładów? Przekonajmy się o tym w praktyce.”
Opowiem o przykładach działań EB’owych, które naprawdę można zrealizować za niewielkie, a nawet żadne pieniądze, kiedy zaangażujemy w nie odpowiednie osoby, a co ważne- właściwie je zakomunikujemy.
(25 min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. Koniecznie zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

Kilka słów o prelegentach:

Sandra Jedynak, Grupa Neuca
Sandra od 6 lat zajmuje się komunikacją dla dużych marek (ubezpieczenia, farmacja). Ostatnie 4 lata, oprócz intensywnej komunikacji B2B, współtworzyła kampanie employer brandingowe w farmaceutycznej Grupie NEUCA. Ma za sobą przygody z blogowaniem i vlogowaniem, które dziś pomagają jej w codziennej pracy dla własnych klientów – gdyż poza etatem prowadzi swoją firmę, pomagając małym i średnim firmom tworzyć efektywny biznesowo wizerunek w social media. Jej obszar ekspertyzy to social selling na LinkedInie z czego aktywnie szkoli wykorzystując kilkuletnie doświadczenie w pracy trenerskiej i ukończone studia podyplomowe „Train the trainers”. Jako osoba na wskroś „żółta”, czerpie niezwykłą radość ze współorganizowania z Ania Wankiewicz lokalnej inicjatywy networkingowej LinkedIn Local Toruń. Studentka studiów podyplomowych „Executive Marketing” na WSB.

Malina Niesłuchowska, MBE group
Malina zaczęła swoją przygodę z employer brandingiem już w czasie studiów na Wydziale Zarządzania UW. Z dyplomem magistra rozwijała się dalej w tej dziedzinie, najpierw po stronie agencyjnej, a później korporacyjnej – była odpowiedzialna za employer branding w Accenture oraz innych większych organizacjach (Banku Pocztowym czy Boston Consulting Group). W MBE group, będąc częścią zespołu brandingowego, realizuje projekty komunikacyjne i logistyczne dla klientów z branży konsultingowej, ubezpieczeniowej i IT.

Dominika Horbacz, Randstad Professionals Polska /o Gdańsk
Absolwentka studiów z zakresu Ekonomii, następnie Zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim. Posiada 5-letnie doświadczenie w branży usług rekrutacyjnych. W Randstad realizuje projekty w województwie pomorskim oraz kujawsko-pomorskim, specjalizując się w rekrutacjach z obszaru logistyki, HR, marketingu, e-marketingu, sprzedaży. Realizuje projekty od stanowisk specjalistycznych po menedżerskie, wykorzystując nowoczesne metody rekrutacji, często opierając się na poszukiwaniach bezpośrednich i marketingu rekrutacyjnym. Silną stroną konsultantki jest nastawienie na rezultat, umiejętność budowania dobrych relacji zarówno z klientem, jak i kandydatem, dynamizm w działaniu i zaangażowanie. Ciągłe poszerzanie wiedzy i kompetencji z obszaru HR pozwalają jej na nieustanny rozwój warsztatu pracy, co owocuje gronem zadowolonych klientów, które stale się wzbogaca o firmy wywodzące się z różnych branż i obszarów działalności.

ZAPISY:
Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne 😉

Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać!

Aby się zapisać należy dołączyć do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij „wezmę udział”) lub wysłać maila na zagadaj@ebmasters.pl, pisząc TORUŃ w tytule maila (staramy się udzielać odpowiedzi w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!
https://www.facebook.com/groups/ebmasters.to.my/

Drogie Wilki!
Podczas naszych wydarzeń robimy dokumentację zdjęciową. Zgłaszając swój udział, wyrażacie zgodę na obecność na naszych zdjęciach, które publikujemy w sieci 🙂

· Styczeń 13, 2020 · 8:32 am

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *