Zielona Góra

EBMASTERS Warszawa #5 (5.07.2018)

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 5 lipca 2018 o 18:00 w Restauracji GALEON na warszawskim Mokotowie (ul. Huculska 1) podczas kolejnego spotkania EBMASTERS Warszawa #5!

Temat przewodni wydarzenia:
AMBASADORZY MARKI PRACODAWCY W SOCIAL MEDIA

JAKI JEST PLAN WIECZORU 
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca
18:15 – Oficjalny start (prowadzenie: Jacek Krajewski) i 3 prezentacje:

1. Olga ŻółkiewiczBillennium
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Piotr GrządzielTop Personal Branding 
„Employee advocacy i personal branding pracowników – jak zacząć i jak zrobić to dobrze?”
(25 min + dyskusja)

3. Szczegóły już wkrótce
(25 min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. A że zapowiada się świetny wieczór w jeszcze lepszym towarzystwie, zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

KILKA SŁÓW O PRELEGENTACH: 

Olga ŻółkiewiczBillennium
Z wykształcenia psycholog o specjalizacji psychologia pracy i organizacji, absolwentka studiów Employer Branding WH AGH. Doświadczenie zdobywała m.in. w Asseco Poland, gdzie zajmowała się stworzeniem struktur EB, social media i komunikację wewnętrzną. Obecnie jako Employee Experience & Internal Communication Coordinator w Billenniumodpowiada za doświadczenia pracowników, komunikację oraz EB. Wierzy, że działania HR można mierzyć i robi to w swojej codziennej pracy:).

Piotr GrządzielTop Personal Branding 
Autor metody Top Personal Branding –praca nad personal brandingiem oraz marketingiem dla czołowych liderówi marek w Polsce. Certyfikowany trener persolog®,Wyjątkowy Nauczyciel, prelegent licznychkonferencji w Polsce i za granicą. Przeprowadził ponad 4’000 godzin szkoleń, treningów i wykładów. Realizował projekty dla najbardziej znanych marekna świecie: Heineken, Coca-Cola, Mars,Orange, Aviva, Hays. Od ponad 5 lat właściciel firmy konsultingowej zajmującej się zintegrowaną komunikacją marketingową.

DLA KOGO JEST TO WYDARZENIE?
Głównym adresatem spotkań ebmasterskich są bardziej lub mniej doświadczeni EB-owcy, HR-owcy, rekruterzy i specjaliści od komunikacji rekrutacyjnej. Jeśli jednak nie reprezentujesz żadnej z tych profesji, a czujesz bluesa do employer brandingu i chcesz zmieniać rynek pracy na lepsze, przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami!

ZAPISY:
Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne;)
Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać!

Aby się zapisać, dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij „wezmę udział) lub wyślij maila na zagadaj@ebmasters.pl (w przypadku zapisuj przez maila odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!
https://web.facebook.com/groups/ebmasters.to.my/

Tagi: , , , , , , · Czerwiec 26, 2018 · 9:03 am

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *