Warszawa

EBMASTERS Warszawa #9

Masz świra na punkcie employer brandingu? Po wakacyjnej przerwie wracamy i zapraszamy na spotkanie EBMASTERS Warszawa #9 już 14 października 2019 r. o 18:30 w Centrum Zarządzania Światem!

Temat przewodni wydarzenia:
EVP w teorii i praktyce

JAKI JEST PLAN WIECZORU
18:00 – Rozmowy około ebowe
18:15 – Zaopatrujemy się w napoje, zajmujemy miejsca.
18:30 – Oficjalny start i 3 prezentacje:

1. Emila Badełek, T-Mobile
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Marta Pawlak-Dobrzańska, Great Digital
„Badania EVP – jak robić to dobrze.”
Porozmawiajmy o badaniu Employee Value Proposition. Opowiem Wam jak w prawidłowy sposób przeprowadzić działania, które pomogą określić EVP pracodawcy. Przygotowałam dużo praktycznych wskazówek, jak się do tego zabrać krok po kroku i jak ocenić czy możemy zrobić to sami czy z pomocą kogoś z zewnątrz. Zapraszam!
(25 min + dyskusja)

3. Lidia Robakowska, Aviva
„EVP praktycznie – jak działać, żeby to nie były tylko słowa.”

Co robimy po żółtej stronie mocy, żeby na bieżąco dowiadywać się, co oznacza nasze EVP dla pracowników i jakie działania podejmujemy, żeby mówić o tym na zewnątrz? Będzie konkretnie i na podstawie prawdziwych Avivowych historii.
(25 min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. Koniecznie zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

Kilka słów o prelegentach:

Emila Badełek, T-Mobile PL
Obecnie w T-Mobile Polska odpowiada za tworzenie i realizację strategii Employer Branding. Z wieloletnim doświadczeniem w budowaniu zaangażowania pracowników, komunikacji wewnętrznej, komunikacji w social media i zarządzaniu projektami HR. Uwielbia pracę z otwartymi i uśmiechniętymi ludźmi. Nigdy nie jest zmęczona odkrywaniem i poznawaniem nowych rzeczy. Uzależniona od danych i raportów, lubi mierzyć, liczyć i sprawdzać. Fascynuje się nowymi technologiami i kosmosem. Lubi podważać Status quo – to zawsze nowe możliwości! Misja: Candidate and Employee Experience na najwyższym poziomie – bo liczą się ludzie i relacje! W wolnym czasie kocha czytać, grać w gry, oglądać seriale i podziwiać piękno tego świata!

Marta Pawlak-Dobrzańska, Great Digital
CEO/Strateg i Analityk HR z 15-letnim doświadczeniem w branży HR (w tym ponad 11 lat w Pracuj.pl). Wspiera firmy w zwiększaniu efektywności procesów HR m.in. poprzez realizację badań candidate i employee experience oraz wdrożenia nowych technologii w HR. Prelegent na konferencjach HR i wykładowca na studiach podyplomowych Talent Management in Tech Companies na AGH. O innowacyjnym podejściu do HR pisze na http://greatdigital.pl/blog/

Lidia Robakowska, Aviva
Swoją przygodę z employer brandingiem zaczęła kilka lat temu, najpierw po stronie agencji, a potem korporacji. Od 3 lat odpowiada za działania employer brandingowe po żółtej stronie mocy. Tu pracowała m.in. nad kampanią „Z Mordoru do Shire” przy okazji zmiany siedziby głównej Avivy i ostatnią styczniową „Tu praca Ci służy”. W employer brandingu najbardziej ceni autentyczną komunikację z potencjalnymi kandydatami. Prywatnie ma milion pomysłów na minutę i nie może usiedzieć na miejscu. Podróżuje, działa w ngo, gdzie m.in. współtworzy spektakle Teatru Forum z młodzieżą, jest trenerem, a wkrótce zostanie też coachem.

ZAPISY:
Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne 😉

Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać!

UWAGA:
Ze względu na ograniczoną ilość miejsca aby się zapisać należy: dołączyć do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij „wezmę udział”) ORAZ wysłać maila na zagadaj@ebmasters.pl, pisząc WARSZAWA w tytule maila (staramy się udzielać odpowiedzi w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!
https://www.facebook.com/groups/ebmasters.to.my/

· Wrzesień 3, 2019 · 3:47 pm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *