Zielona Góra

EBMASTERS Zielona Góra #2 (22.05.2018)

Pracujesz w województwie lubuskim i masz świra na punkcie employer brandingu? Szukasz pomysłów na skuteczną komunikację z kandydatami i pracownikami?

Spotkaj się z nami w Zielonej Górze 22 maja 2018 r. o 18:00 w Kawon Piwnica Artystyczna (ul. Zamkowa 5) podczas EBMASTERS ZIELONA GÓRA #2!

Temat przewodni wydarzenia:
ZAKŁADKA KARIERA OD POMYSŁU DO WDROŻENIA

Kochamy employer branding i chcemy zmieniać rynek pracy na lepsze. Dlatego budujemy EBMASTERS – społeczność praktyków i pasjonatów employer brandingu, którzy są żądni wiedzy praktycznej, chcą nawiązywać nowe kontakty, wspierać wartościowe inicjatywy, zmieniać HR-owy świat i… dobrze się bawić 🙂

JAKI JEST PLAN WIECZORU:
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca
18:15 – Oficjalny start (prowadzenie:  Aleksandra Niewiadowska) i 3 prezentacje:

1. Ilona Kwiecień, Cinkciarz.pl
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Szymon MotławskiPracownia EB
„Stwórz własny job board”
Design, model funkcjonalny i niski bounce rate kontra wąskie gardła, meandry UX i komunikacja z programistami. Podpowiem, jak stworzyć stronę kariera na bazie projektów, które prowadziłem end to end #bezretuszu.
(25 min + dyskusja)

3. Katarzyna Woś, Intive 
Szczegóły wkrótce.
(25 min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. A że zapowiada się świetny wieczór w jeszcze lepszym towarzystwie, zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

KTO WYSTĄPI:

Ilona Kwiecień – od niedawna HR Specialist w Cinkciarz.pl. Swoje wieloletnie doświadczenie zdobywała przede wszystkim w Agencjach Rekrutacyjnych, skupiając się na pozyskiwaniu talentów dla branży IT. Wielokrotnie zaangażowana w budowę działów developerskich od zera. Od kilku lat zainteresowana tematyką EB. Uczestniczka obecnej edycji studiów podyplomowych Employer Branding na AGH w Krakowie.

Szymon Motławski – socjolog mediów i rynku, zawodowo związany z branżą HR od dziewięciu lat. Początkowo realizował projekty rekrutacyjne w branżach finanse i prawo dla Klientów agencji doradztwa personalnego (PGB HR). Następnie jako Recruitment Advisor w Humanway wdrażał i rozwijał pierwszy polski ATS – system online wspierający rekrutację. Od 2012 roku pracuje dla Grupy Agora SA, obecnie w GoldenLine na stanowisku Employer Branding Art Director i Bussiness Owner Pracownia EB.

Katarzyna Woś, Intive
Szczegóły wkrótce.

DLA KOGO JEST TO WYDARZENIE:
Głównym adresatem spotkań ebmasterskich są EB-owcy, HR-owcy, rekruterzy i specjaliści od komunikacji rekrutacyjnej, a także osoby odpowiedzialne na co dzień za marketing i PR. Jeśli jednak nie reprezentujesz żadnej z tych profesji, a czujesz bluesa do employer brandingu i chcesz zmieniać własną firmę oraz rynek pracy na lepsze, przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami!

ZAPISY:
Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne;)
Nic na nim nie sprzedajemy – po prostu uczymy się od siebie lepszej komunikacji z kandydatami i pracownikami.

Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać! Aby się zapisać, dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij „wezmę udział) lub wyślij maila na zagadaj@ebmasters.pl (w przypadku zapisuj przez maila odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej nowej grupie na Facebooku!

Tagi: , , , , , · Maj 12, 2018 · 8:30 am

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *