Zielona Góra

EBMASTERS Zielona Góra #4

Pracujesz w województwie lubuskim i masz świra na punkcie employer brandingu? Szukasz pomysłów na skuteczną komunikację z kandydatami i pracownikami?

Spotkaj się z nami w Zielonej Górze 20 lutego 2019 r. o 18:00 w Kawon Piwnica Artystyczna (ul. Zamkowa 5) podczas jubileuszowego eventu EBMASTERS ZIELONA GÓRA #4!

Jesteśmy w Zielonej Górze już rok! Uwaga – na nasze zielonogórskie Wilki czeka urodzinowa niespodzianka 🙂

Temat przewodni wydarzenia:
Employer branding „po kosztach”

Kochamy employer branding i chcemy zmieniać rynek pracy na lepsze. Dlatego budujemy EBMASTERS – społeczność praktyków i pasjonatów employer brandingu, którzy są żądni wiedzy praktycznej, chcą nawiązywać nowe kontakty, wspierać wartościowe inicjatywy, zmieniać HR-owy świat i… dobrze się bawić 🙂

JAKI JEST PLAN WIECZORU:
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca
18:15 – Oficjalny start (prowadzenie: Ilona Kwiecień) i 3 prezentacje:

1. Dominika Koryga, JOST Polska (www.jost-polska.pl)
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Wojtek Wojnowski, Mostostal Zabrze S.A.
„Za darmo, nie umarło. Rzecz o tym jak działać z ograniczonym budżetem.”
Od rekrutacji po ostatni uścisk dłoni. Na każdym etapie możesz zrobić coś ekstra za (prawie) darmo. Jak sprawić by Kandydat, po rozmowie z nami opowiedział 10 osobom że jak było super? Jak go przywitać w firmie, by pochwalił się tym nie tylko swojej mamie? Jak sprawić, by firmowi bałaganiarze po tygodniu od rozpoczęcia działań zapytali „czy można dokupić jeszcze jedną miotłę?”. I czym jest „gra wstępna”? O tym i nie tylko o tym… za darmo, opowiem w trakcie swojej prezentacji.
(25 min + dyskusja)

3. Katarzyna Wilga, Lightness
„(Bez)kosztowy employer branding?”
Czy działania employer brandingowe zawsze wymagają wysokich nakładów finansowych? Jak stać się lepszym pracodawcą i budować pozytywny wizerunek firmy wśród pracowników i kandydatów? Podczas prezentacji pokażę Wam dowody na to, że istnieją efektywne działania, które możecie wdrożyć od jutra!.
(25 min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. A że zapowiada się świetny wieczór w jeszcze lepszym towarzystwie, zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

KTO WYSTĄPI:
Dominika Koryga
Z wykształcenia animator kultury, z dokształcenia hr-owiec. Swoje pierwsze kroki zawodowe stawiała w branży IT, następnie trafiła do JOST Polska, gdzie spełnia się zawodowo jako specjalista ds. personalnych. W pracy zawodowej uwielbia wyzwania i pracę zespołową. Poza codziennymi standardowymi obowiązkami w dziale personalnym przygotowuje projekty graficzne dla firmy i wdraża HRowe systemy informatyczne. W JOST Polska współtworzy grupę „Razem Raźniej”, która zajmuje się planowaniem działań charytatywnych i wraz z kolegami z pracy, redaguje firmowy newsletter. Wolne chwile poświęca ukochanym skrzypcom.

Wojtek Wojnowski
Freelancer. Na co dzień odpowiada za komunikację wewnętrzną i programy dla pracowników w Mostostalu Zabrze. Po godzinach rekrutuje i wspiera HR-owo i EB-owo wiele organizacji m.in. Agencję Reklamową ArtGroup, Positive Coworking i Webanywhere. Miłośnik grywalizacji, nowoczesnego onboardingu i metodyk zwinnych (nie tylko w IT!). Z sukcesem wdrażał od podstaw systemy ocen okresowych oraz badania satysfakcji pracowników. Od zawsze kieruje się zasadą, że „kiedy coś nie działa, to wtedy działam ja!”. Doskonale wie, że najlepsze rozwiązania często znają sami pracownicy, angażuje ich więc do projektowania koniecznych zmian (np. w trakcie facylitowanych warsztatów grupowych). Nie przepada, gdy ktoś nazywa go HR-owcem, bo od zawsze zarządza ludźmi, a nie zasobami. Absolwent psychologii społecznej Uniwersytetu Opolskiego, socjologii reklamy i komunikacji społecznej Uniwersytetu Śląskiego oraz studiów Employer Branding WH AGH. Od maja 2018 r w zespole organizującym EBMASTERS w Katowicach

Katarzyna Wilga
Head of Communications w Lightness. Odpowiada za komunikację marki oraz konsultacyjne wsparcie klientów w projektach edukacyjnych z obszaru employer brandingu. Wcześniej przez dziewięć lat związana była z serwisem rekrutacyjnym GoldenLine.pl, gdzie zajmowała się działaniami marketingowymi, skierowanymi głównie do klientów B2B, odpowiadała również m.in. za organizację największego w Polsce konkursu employer brandingowego. Prelegentka i panelistka wielu konferencji z zakresu HR i EB, wielokrotny członek jury konkursów z tego obszaru, m.in. Bohaterowie HR i EBstars oraz Sekretarz Jury III i IV edycji konkursu EB Kreator. Swoją wiedzą i obserwacjami z rynku pracy chętnie dzieli się wspierając EBMASTERS – polską społeczność praktyków i pasjonatów employer brandingu. Z wykształcenia pedagog kulturoznawstwa, z zawodu marketingowiec. Łączy wiedzę marketingową z fascynacją obszarami EB i HR. Nie ma przed nią tajemnic networking, content marketing, event marketing oraz personal branding.

DLA KOGO JEST TO WYDARZENIE:
Głównym adresatem spotkań ebmasterskich są EB-owcy, HR-owcy, rekruterzy i specjaliści od komunikacji rekrutacyjnej, a także osoby odpowiedzialne na co dzień za marketing i PR. Jeśli jednak nie reprezentujesz żadnej z tych profesji, a czujesz bluesa do employer brandingu i chcesz zmieniać własną firmę oraz rynek pracy na lepsze, przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami!

ZAPISY:
Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne;)
Nic na nim nie sprzedajemy – po prostu uczymy się od siebie lepszej komunikacji z kandydatami i pracownikami.

Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać!
Aby się zapisać, dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij „wezmę udział) lub wyślij maila na zagadaj@ebmasters.pl, w tytule koniecznie wpisz: Zielona Góra (w przypadku zapisów przez maila odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!
https://www.facebook.com/groups/ebmasters.to.my/

· Luty 1, 2019 · 3:21 pm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *