Zielona Góra

EBMASTERS Zielona Góra #5

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 29 października 2019 r. o 18:00 w Kawon Piwnica Artystyczna (ul. Zamkowa 5) podczas spotkania EBMASTERS Zielona Góra #5!

Temat przewodni wydarzenia:
Moc candidate experience

JAKI JEST PLAN WIECZORU

18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca.
18:15 – Oficjalny start i 3 prezentacje:

1. Piotr Sys, Cinkciarz.pl
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Zyta Machnicka, Lightness
„Candidate experience w praktyce”
Podczas spotkania dowiesz się m.in.:
– Na co zwracać uwagę w komunikacji rekrutacyjnej z kandydatami?
– Jak określić kluczowe punkty styku z marką pracodawcy i pracować z mapą empatii?
– Jak zidentyfikować punkty zapalne i zarządzić frustracjami kandydatów?

3. Ania Zgrzebnicka, Codete
„Od dobrego do świetnego – budowanie Candidate Experience na przykładzie Codete.”
Candidate experience ma znaczenie. Bazując na doświadczeniach z Codete opowiem, jak metodą małych kroków wciąż staramy się ulepszać pozytywne doświadczenia naszych kandydatów, którzy podobno należą do jednej z najbardziej wymagających grup (tak, tak – mowa tu o programistach 😁). Będzie o budowaniu relacji, feedbacku, ale przede wszystkim – o partnerskim podejściu. Zdradzę sekret, jak udało nam się sprawić, że kandydaci chętnie wracają do nas w kolejnych procesach rekrutacyjnych. Zaintrygowani? Serdecznie zapraszam na prezentację.

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. Koniecznie zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

Kilka słów o prelegentach:

Piotr Sys, Cinkciarz.pl
Robi HRy od kilku lat. Zaczynał w sprzedaży, przez co najbliżej mu do podejścia kandydat=klient. Ma opinię naiwnego idealisty i pracusia. Angażuje się w przedsięwzięcia zarówno od strony kreacji jak i realizacji. Były koszykarz, początkujący DJ. Zaangażowany w ojcostwo i SysTeam Adventure – inicjatywę promującą niskobudżetową turystykę. Pedagog po APS, dziś HR Specialist w Cinkciarz.pl. Mocne strony: rekrutacja, on-boarding, EB, eventy.
Cała reszta też, serio 🙂

Zyta Machnicka, Lightness
Od 14 lat w branży HR, jest jedną z pierwszych osób w Polsce wyspecjalizowanych w obszarze employer brandingu. Pomysłodawczyni i współorganizatorka EBMASTERS – ogólnopolskiej społeczności praktyków i pasjonatów employer brandingu oraz pomysłodawczyni i opiekun merytoryczny Studiów Podyplomowych Employer Branding na AGH w Krakowie. Od 2011 r. prowadzi działalność konsultingową, w ramach której zrealizowała już ponad 200 projektów edukacyjnych z obszaru employer brandingu. Prelegentka topowych konferencji branżowych i jurorka najważniejszych ogólnopolskich konkursów z zakresu EB i HR. Wyróżniona tytułem „Tygrysa Biznesu” za 2018 r. Współautorka książki „To Twoja firma. 12 kroków do sukcesu” i autorka artykułów z zakresu candidate & employee experience. Wierzy, że każdą firmę stać na bycie lepszym pracodawcą.

Ania Zgrzebnicka, Talent & Recruitment Lead w Codete
Wilk z ekipy EB Masters. Absolwentka studiów podyplomowych Employer Branding na AGH. HR-uje w branży IT od ponad 6 lat. Wciąż zgłębia tajniki rekrutacji, dbając o jak najlepsze doświadczenia kandydatów. Lubi się inspirować i uczyć od innych. Po godzinach spotkacie ją na meetupach HR/EB/IT. Fanka reportaży, squasha i kawy z grejpfrutem.

ZAPISY:

Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne 😉

Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać!

Aby się zapisać należy dołączyć do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij „wezmę udział”) lub wyśłać maila na zagadaj@ebmasters.pl, pisząc ZIELONA GÓRA w tytule maila (staramy się udzielać odpowiedzi w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!
https://www.facebook.com/groups/ebmasters.to.my/

· Październik 20, 2019 · 3:03 pm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *