Zielona Góra

EBMASTERS Zielona Góra #6

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 27 listopada 2019 r. o 18:00 w Kawon Piwnica Artystyczna (ul. Zamkowa 5) podczas spotkania EBMASTERS Zielona Góra #6!

Temat przewodni wydarzenia:
EVP. Jak wyróżnić pracodawcę na rynku

JAKI JEST PLAN WIECZORU

18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca.
18:15 – Oficjalny start i 3 prezentacje:

1. Ksenia Wilaszek, Tigura
#ebnews

Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Daria Siwka, BardzoHR
„Najpierw zapytaj co uskrzydla Twoich pracowników, a potem to pokaż. Zrób to jednak inaczej, niż do tej pory”

„Młody dynamiczny zespół”, „Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwości rozwoju”, „Lider w swojej branży” – wciąż wiele tego typu określeń w ogłoszeniach/www. Czym je zastąpić? Jak pokazać prawdziwy insight i emocje stojące za marką? Inspiracji poszukałam w… lekkoatletyce. W swoim wystąpieniu chcę Ci pokazać, że warto eksperymentować, wzorować się na prekursorach z różnych dziedzin. Bo komunikacja marki pracodawcy może (i powinna!) być wyjątkowa. Oparta na wiarygodnym Employee Value Proposition, kierowana do tych, których chcemy przyciągnąć oraz do tych, których chcemy zatrzymać. Dlatego z przyjemnością pokażę Ci też przydatne narzędzia, które pomogą „odkryć” EVP w Twojej organizacji i nim zarządzać.
(25 min + dyskusja)

3. Zyta Machnicka, Lightness
„Culture thinking I synergia marek w praktyce”

Autentyczny employer branding musi być oparty na prawdzie o Twojej kulturze organizacyjnej. Tylko gdzie tej prawdy szukać? I jak pokazać siłę biznesu i kultury w komunikacji firmy jako pracodawcy? Zapraszam na spotkanie, podczas którego porozmawiamy o sile synergii marek, Trójkącie EVP oraz najlepszych (a czasem i najprostszych) przykładach autentycznej i przede wszystkim skutecznej komunikacji pracodawcy.
(25 min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. Koniecznie zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

Kilka słów o prelegentach:

Ksenia Wilaszek,
Na co dzień Key Account Manager w firmie rekrutacyjnej Tigura. Od prawie 3 lat nawiązuje skuteczne relacje biznesowe z firmami, które zmagają się z problem niedoboru specjalistów z obszaru IT oraz Inżynierii. Pasjonatka branży HR i marketingu rekrutacyjnego. Doktorantka Uniwersystetu Zielonogórskiego na kierunku Socjologia, od początku związana z socjologią rynku pracy. Prywatnie zapalona fanka żużla 😉

Daria Siwka, Strateg EB, BardzoHR – Employee&Employer Branding
Ekspertka obszaru budowania wizerunku pracodawcy z ponad 15-letnim doświadczeniem w obszarach HR i Employer Brading. Specjalizuje się w projektowaniu Employee Value Proposition, w budowaniu narzędzi komunikacyjnych pod zróżnicowane grupy docelowe, w projektowaniu strategii EB oraz w zarządzaniu projektami z obszaru kultury organizacji i wartości. Certyfikowany facylitator oraz moderator Design Thinking. W pracy konsultantki i stratega z sukcesem wplata powyższe kompetencje by projektować dla kandydatów i pracowników doświadczenia ‘wow’.
Realizuje projekty EB dla m.in. takich firm, jak: Toyota, Credit Agricole, OCEANIC S.A., Grupa Carlsberg, Qubus Hotel, Grupa Allegro, Ceneo.pl, Limango, Opera Software, Dolby Poland, Trans.eu, Orsay, Eurocash, Cersanit, Aquanet, Hydropolis, CCC.
Autorka bloga (https://bardzohr.pl/blog/) poświęconego budowaniu wizerunku, a także licznych artykułów publikowanych w pismach branżowych. Jest certyfikowaną trenerką biznesu, a także wykładowczynią na uczelniach wyższych: Akademia Górniczo-Hutnicza (studia podyplomowe), Wyższa Szkoła Bankowa (MBA), Uniwersytet Wrocławski (studia dzienne). Z przyjemnością też prowadzi od samego początku istnienia wrocławskie spotkania EBMASTERS.

Zyta Machnicka, Lightness
CEO Lightness i autorka bloga Candidate Experience blog. Uznana za „Osobowość EB roku 2019” w konkursie Employer Branding Stars.
Od 14 lat w branży HR, jest jedną z pierwszych osób w Polsce wyspecjalizowanych w obszarze employer brandingu. Pomysłodawczyni i współorganizatorka EBMASTERS – ogólnopolskiej społeczności praktyków i pasjonatów employer brandingu oraz pomysłodawczyni i opiekun merytoryczny Studiów Podyplomowych Employer Branding WH AGH, a także współtwórczyni i opiekun merytoryczny Trendwatching & Future Studies WH AGH w Krakowie.
Od 2011 r. prowadzi działalność konsultingową, w ramach której zrealizowała już ponad 200 projektów edukacyjnych z obszaru employer brandingu. Prelegentka topowych konferencji branżowych i jurorka najważniejszych ogólnopolskich konkursów z zakresu EB i HR. Wyróżniona tytułem „Tygrysa Biznesu” za 2018 r. Współautorka książki „To Twoja firma. 12 kroków do sukcesu” i autorka artykułów z zakresu candidate & employee experience. Wierzy, że każdą firmę stać na bycie lepszym pracodawcą.

ZAPISY:

Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne 😉

Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać!

Aby się zapisać należy dołączyć do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij „wezmę udział”) lub wyśłać maila na zagadaj@ebmasters.pl, pisząc ZIELONA GÓRA w tytule maila (staramy się udzielać odpowiedzi w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!
https://www.facebook.com/groups/ebmasters.to.my/

· Październik 30, 2019 · 2:46 pm