Zielona Góra

EBMASTERS Zielona Góra #1 (27.02.2018)

Pracujesz w województwie lubuskim i masz świra na punkcie employer brandingu? Szukasz pomysłów na skuteczną komunikację z kandydatami i pracownikami?

Spotkaj się z nami w Zielonej Górze 27 lutego 2018 r. o 18:00 w Kawon Piwnica Artystyczna (ul. Zamkowa 5) podczas wielkiej inauguracji EBMASTERS ZIELONA GÓRA #1!

Temat przewodni wydarzenia:
STRATEGIA W EMPLOYER BRANDINGU

Kochamy employer branding i chcemy zmieniać rynek pracy na lepsze. Dlatego budujemy EBMASTERS – społeczność praktyków i pasjonatów employer brandingu, którzy są żądni wiedzy praktycznej, chcą nawiązywać nowe kontakty, wspierać wartościowe inicjatywy, zmieniać HR-owy świat i… dobrze się bawić 🙂

Jesteśmy już w Krakowie, we Wrocławiu i w Warszawie, a teraz przyszedł czas na Zieloną Górę. Z radością zapraszamy Was na pierwsze lubuskie spotkanie EB-owych wilków!

JAKI JEST PLAN WIECZORU:
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca
18:15 – Oficjalny start (prowadzenie: Zyta Machnicka i Aleksandra Niewiadowska) i 3 prezentacje:

1. Zyta Machnicka, Lighntess & Candidate Experience blog
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Edyta SanderMBE group
„Strategia employer branding w pigułce”
Merytoryczne spojrzenie na najważniejsze aspekty pracy nad strategią EB – od pomysłu do wdrożenia.
(25 min + dyskusja)

3. Case study wdrożenia strategii EB, która DZIAŁA
Szczegółowy opis już wkrótce
(25 min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. A że zapowiada się świetny wieczór w jeszcze lepszym towarzystwie, zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

KTO WYSTĄPI:

Zyta Machnicka
Employer Branding Partner oraz trener w Lightness i autorka bloga Candidate Experience blog. Krzewi ideę employer brandingu i pomaga Liderom oraz Zespołom w samodzielnym budowaniu autentycznej marki pracodawcy. Jest pomysłodawczynią i opiekunem merytorycznym studiów podyplomowych Employer Branding WH AGH w Krakowie oraz organizatorką EBMASTERS – ogólnopolskiej społeczności praktyków i pasjonatów employer brandingu. W branży HR&EB działa od ponad 12 lat, od 2011 r. prowadzi własną działalność warsztatowo-konsultingową. Częsta prelegentka konferencji branżowych, jurorka najważniejszych ogólnopolskich konkursów z zakresu EB i HR i autorka artykułów z zakresu candidate experience i employee experience. Z wykształcenia socjolożka i spec od multimediów. Wierzy, że każdą firmę stać na bycie lepszym pracodawcą.

Edyta Sander
Employer Branding Project Manager w MBE group. Swoje doświadczenie zdobywała, koordynując pracę biura karier na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz tworząc i wdrażając strategię University Relations dla State Street Banku. Posiada ponad trzyletnie doświadczenie agencyjne oraz setki zrealizowanych projektów, głównie dla studentów i absolwentów polskich uczelni, na swoim koncie. Obecnie w ramach MBE:group odpowiada za funkcjonowanie i skuteczną realizację projektów MBE:branding.

DLA KOGO JEST TO WYDARZENIE:
Głównym adresatem spotkań ebmasterskich są EB-owcy, HR-owcy, rekruterzy i specjaliści od komunikacji rekrutacyjnej, a także osoby odpowiedzialne na co dzień za marketing i PR. Jeśli jednak nie reprezentujesz żadnej z tych profesji, a czujesz bluesa do employer brandingu i chcesz zmieniać własną firmę oraz rynek pracy na lepsze, przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami!

ZAPISY:
Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne;)
Nic na nim nie sprzedajemy – po prostu uczymy się od siebie lepszej komunikacji z kandydatami i pracownikami.

Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać! Aby się zapisać, dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij „wezmę udział) lub wyślij maila na zyta@lightness.pl (w przypadku zapisuj przez maila odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej nowej grupie na Facebooku!

Tagi: , , , · Luty 11, 2018 · 8:26 pm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *