Kraków

EBMASTERS Kraków #1 (30.07.2014)

30 lipca 2014 r. w Krakowie zainaugurowaliśmy nasze ebmasterskie spotkania. Myślą przewodnią wydarzenia była „Komunikacja kryzysowa pracodawcy w sieci”. Poniżej znajdziecie plan wystąpień oraz odnośniki do prezentacji:

1. Zyta Machnicka, CandidateExperience.pl
„EB na wakacjach. Co nas kręci i podnieca?”
Inauguracja ebmasterskich spotkań i subiektywny przegląd wakacyjnych newsów z branży employer branding – newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(15 min + dyskusja)

2. Bartłomiej Juszczyk
„Komunikacja kryzysowa pracodawcy w sieci”
Mimo że działania w sieci w sytuacjach kryzysowych rządzą się tymi samymi prawami w każdym niemal przypadku, to employer branding wymaga specjalnego podejścia. Dużo porad, case’ów, przykładów i praktycznych rozwiązań, jak radzić sobie z sytuacją kryzysową z poziomu pracodawcy, a najlepiej… jak do niej nie dopuszczać.
(25 min + dyskusja)

3. Michał Kluska, Kancelaria Olesiński & Wspólnicy
„Hejt w sieci – odpowiadać czy usuwać?”
Każda krytyka ma swoje granice. Nieprawdziwe/naruszające prawo informacje o przedsiębiorcy mogą spowodować nie tylko odejście klientów, ale również problemy z rekrutacją pracowników. Podczas prezentacji, w sposób praktyczny zostanie pokazane, jak doprowadzić do skutecznego usunięcia treści naruszających przepisy prawa (również w zakresie wyników wyszukiwania).
(25 min + dyskusja)

Tagi: · Sierpień 1, 2014 · 8:00 am

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *