Kraków

EBMASTERS Kraków #11 (29.06.2015)

29 czerwca 2016 r. w Krakowie zorganizowaliśmy jedenaste spotkanie ebmasterskie w Krakowie, podczas którego rozmawialiśmy o „Skutecznych ogłoszeniach o pracę”.  Poniżej znajdziecie plan wystąpień oraz odnośniki do prezentacji:

1. Alina Kubowicz, Alior Bank SA
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding! Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.

2. Zyta Machnicka, Lightness
„Ogłoszenie ma znaczenie. Rób je z głową!”
Ogłoszenie o pracę może być pierwszym, ale i ostatnim punktem styku z marką pracodawcy. Dlatego podczas spotkania porozmawiamy o tym, jakie informacje w ofertach pracy są najbardziej wartościowe dla kandydatów, a co ich najbardziej frustruje i zniechęca. Zastanowimy się również, jak wykorzystać wiedzę na temat person do stworzenia skutecznej oferty oraz przeanalizujemy przykłady najciekawszych ofert pracy z rynku. Zapraszam!

3. Katarzyna Kulas-Kurek, Infolet
„Jak wynagrodzenia w ofertach pracy zmieniły nasz proces rekrutacji”
Podczas prelekcji EB Mastersi dowiedzą się, jak widełki wynagrodzeń w ogłoszeniach o pracę wpływają na proces rekrutacji, jakie zagrożenia warto wziąć pod uwagę decydując się na taką zmianę, jak przekonać do niej zarząd raz jaka może czekać nagroda dla firm, które zdecydują się na ten krok. A to wszystko na przykładzie realnego case’u firmy Infolet.

 

Tagi: , , , , , · czerwiec 30, 2016 · 10:24 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *