Wrocław

EBMASTERS Wrocław #1 (26.01.2016)

26 stycznia 2016 r. zainaugurowaliśmy inicjatywę EBMASTERS we Wrocławiu! Z tej okazji w klubie Zaklęte Rewiry zorganizowaliśmy wydarzenie pt. „Pracodawca w social media”. Poniżej znajdziecie plan wystąpień oraz odnośniki do prezentacji:

1. Zyta Machnicka, Lightness
Inauguracja ebmasterskich spotkań we Wrocławiu i subiektywny przegląd newsów z branży employer branding – newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Małgorzata Potoczna i Małgorzata Litorowicz, In Hot Water Company
„Pracodawco, rozmawiaj! Narzędzia Facebooka, które powinien znać każdy spec od EB”
W jaki sposób prowadzić skuteczną komunikację pracodawcy na Facebooku? Jakie posty „lubi” Facebook i co ma wpływ na zasięg organiczny? Jak docierać z komunikatem do właściwych odbiorców działań employer brandingowych i angażować ich w dyskusję? I jak do tych celów wykorzystywać targetowanie i reklamę? Na te i inne palące pytania odpowiemy podczas prezentacji. Do zobaczenia!

3. Marta Kacprzak i Justyna Abrahamowicz, Objectivity
„Cho do nas” – czyli jak robimy kampanie EB w serwisach społecznościowych
Jak sprawić, żeby w gąszczu postów i kampanii społecznościowych użytkownik zauważył te nasze i poświęcił im więcej niż 3 sekundy? Sposobów jest wiele, ale my znaleźliśmy swój własny. Opowiemy Wam, jak zbudowaliśmy strategię komunikacji w social mediach, które kanały wybraliśmy i dlaczego. Będzie praktycznie, narzędziowo i na podstawie prawdziwych doświadczeń Objectivity jako pracodawcy. Zapraszamy!

Tagi: , , , · Styczeń 27, 2016 · 10:32 pm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *