Wrocław

EBMASTERS Wrocław #2 (22.03.2016)

22 marca 2016 r. zorganizowaliśmy drugie spotkanie EBMASTERS we Wrocławiu. Tym razem jego myślą przewodnią był „Content marketing w służbie pracodawcy”. Poniżej znajdziecie plan wystąpień oraz odnośniki do prezentacji:

1. Daria Siwka, bardzoHR
Subiektywny przegląd newsów z branży employer branding – newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.

2. Justyna Waliszak i Paweł Ciećkiewicz, Multum PR
„Multum pomysłów na dobry content w EB”
Gdy 20 lat temu większość z nas dopiero uczyła się wysyłać e-maile, Bill Gates wypowiedział prorocze słowa: Content is king. Obecnie hasło prezesa Microsoftu odmieniane jest przez wszystkie przypadki. Dzisiejszym światem rządzi treść. Jak ją tworzyć, aby była atrakcyjna? Jak wyróżnić swoje treści na tle konkurencji? Na co zwracać uwagę przy ich tworzeniu, by angażowały odbiorców?

3. Milena Kalinowska, PIXERS
„Content marketing – 10 sposobów na to, by pracownicy Cię kochali, a kandydaci wysyłali pączki”
Jak ciekawie pokazać w internecie najlepsze strony pracodawcy? Jak zachęcić potencjalnych pracowników do tego, żeby marzyli, by u nas pracować? Jak ciekawie pokazać kulisy życia w firmie? Jak angażować pracowników w tworzenie wartościowego i zabawnego contentu, który potem roznosi się po sieci? Opowiem o tym, jak na co dzień robi to PIXERS i co sprawia, że kandydaci wysyłają nam pączki tylko po to, żeby się dostać do nas na rozmowę kwalifikacyjną 🙂

 

Tagi: , , , · Marzec 23, 2016 · 10:43 pm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *