Wrocław

EBMASTERS Wrocław #3 (31.05.2016)

31 maja 2016 r. w Pubie Włodkowica 21 zorganizowaliśmy trzecie EBMASTERS we Wrocławiu, które dotyczyło „Wideo w employer brandingu”. Poniżej znajdziecie plan wystąpień oraz odnośniki do prezentacji:

1. Kasia Sobótka, SMTSoftware&BLStream
Subiektywny przegląd newsów z branży employer branding – newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.

2. Wojciech Szczupak, StamtadFilm
„Rzecz o setce, czyli co się dzieje kiedy pracownicy stają przed kamerą”
Video-marketing to nie tylko wystudiowane filmy reklamowe. To także, a może przede wszystkim, możliwość spontanicznego opowiedzenia szerokiemu odbiorcy o swojej firmie głosem pracownika. O ile jest to przekaz szczery i naturalny, to często bywa nie do końca zbieżny z naszymi założeniami brandingowymi. Dlaczego tak się dzieje? Co zrobić aby nasze filmy „wybrzmiewały” lepiej? Czy każdy powinien występować przed kamerą? Czy sami możemy/powinniśmy nakręcić wideo?
Na te oraz inne pytania odpowiem podczas 25-minutowego warsztatu z udziałem kamery.

3. Jagoda Podgórska-Teska, Credit Agricole Bank Polska S.A
„Klatka po klatce – czyli jak zrealizować film wizerunkowy”
Podczas wystąpienia opowiem o przygotowaniach, które należy podjąć zabierając się za przedsięwzięcie, jakim jest kręcenie filmów wizerunkowych. W kolejnej części przybliżę uczestnikom jak wyglądały u nas dni zdjęciowe, o czym warto pamiętać oraz jakie przeszkody mogą ich spotkać. Poruszę również takie wątki jak czas realizacji, koszty oraz dane związane z odbiorem przez pracowników i potencjalnych Kandydatów.

Tagi: , , , , · czerwiec 1, 2016 · 10:49 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *