Wrocław

EBMASTERS Wrocław #5 (12.12.2017)

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 12 grudnia 2017 r. o 18:00 we Wrocławiu w klimatycznym Klubie PROZA (Przejście Garncarskie 2, II piętro) podczas jesiennego EBMASTERS WROCŁAW #5!

Temat przewodni wydarzenia:
SZTUKA KOMUNIKACJI WEWNĘTRZNEJ

JAKI JEST PLAN WIECZORU:
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca
18:15 – Oficjalny start (prowadzenie: Zyta Machnicka i Daria Siwka) i 3 prezentacje:

1. Alicja Świerz-Jędrosek, Hi-P Poland
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Mariusz Wesołowski
„Co mówią ludzie, kiedy nikt nie słucha, czyli dlaczego mniej znaczyć może… więcej”

Czy jestem dobrze słyszany? W firmach zdanie to pada z reguły tylko w czasie prezentacji dla zarządu lub innej formy publicznego wystąpienia. Jak komunikować się z tymi, którzy powinni nas słyszeć. Jak czerpać wiedzę od pracowników w sposób naturalny, aby uniknąć toksycznych relacji na linii firma – ludzie. Dlaczego tak ważne jest usłyszeć ten głos, który pojawia się zazwyczaj wtedy, kiedy… nikt nie słucha. Zapraszam na prezentację, a zdradzę kilka ciekawych sposobów na to, aby komunikacja stała się jeszcze efektywniejsza.
(25 min + dyskusja)

3. Agnieszka Haładus, Trans.eu
W swojej prezentacji zabiorę Was w wirtualną podróż do magicznej krainy Trans.eu. Opowiem, jak za pomocą biznesowej wersji Facebooka, czyli Workplace, staramy się tworzyć żywą i angażującą komunikację wewnętrzną oraz dlaczego wierzymy, że to właściwa droga. Podzielę się z Wami tym, jak budować społeczność wewnątrz organizacji,  by efektywniej pozyskiwać ambasadorów marki wśród pracowników, a także jakie inne efekty mogą Wam przynieść takie działania. Do zobaczenia w Prozie! 🙂

Wystąpienie dodatkowe:

4.  Agnieszka Moś
„Jak NIE promować się na targach? Czyli wystawcy z perspektywy studenta”.
Specjalnie na potrzeby EB masters, przeprowadziliśmy ankietę wśród studentów organizacji AIESEC, dotyczącą prezentacji firm na Targach Pracy. Opowiemy o tym na co studenci najbardziej zwracają uwagę, oraz jakich rzeczy się wystrzegać. Wszystko po to, by ułatwić pracodawcy dotarcie do nas – aktywnych studentów.
(10 min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. A że zapowiada się świetny wieczór w jeszcze lepszym towarzystwie, zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 🙂

KILKA SŁÓW O PRELEGENTACH

Alicja Świerz-Jędrosek
Specjalista ds. HR w Hi-P Poland. Energiczna fanka mądrego employer brandingu, odpowiedzialna za rekrutację, onboarding oraz szkolenia. Dumna absolwentka studiów podyplomowych Employer Branding na AGH w Krakowie. Miłośniczka kotów, literatury, zwłaszcza czeskiej oraz nordic walking.

Mariusz Wesołowski
Profesjonalną przygodę z internetem zaczynał w Grupie Allegro, w której nauczył się wszystkiego, co wykorzystuje w życiu zawodowym. Jego sztandarowym projektem były Edukacyjne Spotkania Allegro, ale tak naprawdę praca w dziale marketingu dała mu mocne podstawy oraz szanse rozwinięcia wielu kompetencji marketingowych, sprzedażowych i organizacyjnych. Po pracy w GA szukał ciekawych wyzwań i może się pochwalić portfolio takich Klientów, jak: Agora S.A., Onet S.A., Lidl Polska, Grupa Raben, Nowe Kompetencje, AP Edukacja czy EduInvest. Wykłada podstawy e-biznesu w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu i opiekuje się jednym z kierunków studiów podyplomowych. Zawodowo związany jest ze startupami (od telemedycyny po fin-tech i e-logistykę), a także kilkoma organizacjami oraz klientami B2B, dla których wykonuje zlecenia w ramach kontraktów menadżerskich.

Agnieszka Haładus
Board Office and Corporate Communication Manager. W Trans.eu współtworzy Board Office Team, odpowiada za komunikację wewnętrzną oraz wspiera działania employer branding. Obecnie angażują ją też zadania związane z kształtowaniem kultury organizacyjnej firmy i szerzeniem firmowych wartości.  Z wykształcenia jest lingwistyką, pasjonują ją języki obce, uwielbia tłumaczyć, zarówno pisemnie, jak i ustnie. Prywatnie szczęśliwa żona, zwariowana i oddana mama 2,5 letniej Lenki :).

Agnieszka Moś
Studentka 4 roku Technologii Chemicznej na Politechnice Wrocławskiej, jednak swoją przyszłość wiąże z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Pasjonatka psychologicznego podejścia do zespołu, działająca od początku studiów w licznych organizacjach i podmiotach studenckich jak np. Niezależne Zrzeszenie Studentów czy Kobieta Liderem. Od roku związana z organizacją młodych ludzi – AIESEC, od maja obejmująca stanowisko Koordynatora zespołu ds. relacji zewnętrznych Dni Karier® Wrocław 2018. Jako główną wartość w życiu stawia możliwość samorozwoju w różnych, interesujących ją dziedzinach. Prywatnie uwielbia podróże, polską kuchnię oraz sztukę makijażu.

DLA KOGO JEST TO WYDARZENIE?
Głównym adresatem spotkań ebmasterskich są bardziej lub mniej doświadczeni EB-owcy, HR-owcy, rekruterzy i specjaliści od komunikacji rekrutacyjnej. Jeśli jednak nie reprezentujesz żadnej z tych profesji, a czujesz bluesa do employer brandingu i chcesz zmieniać rynek pracy na lepsze, przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami!

ZAPISY:
Spotkanie jest bezpłatne.
Jeśli chcesz się zapisać, dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku (opcja: wezmę udział) lub wyślij maila na zagadaj@ebmasters.pl (jeśli wyślesz maila, odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej nowej grupie na Facebooku!

Tagi: , , , · Grudzień 9, 2017 · 4:27 pm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *