Zielona Góra

19.02.2020 Zielona Góra

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 18 lutego 2020 r. o 18:00 w Kawon Piwnica Artystyczna (ul. Zamkowa 5) podczas spotkania EBMASTERS Zielona Góra #7!

Temat przewodni wydarzenia:
Pracodawca w social media

JAKI JEST PLAN WIECZORU
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca.
18:15 – Oficjalny start (prowadzenie Ilona Kwiecień) i 3 prezentacje:

1. Eliza Cierpica, ROCKWOOL
#ebnews

Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Dagmara Kokoszka-Lassota,
„Narzędzia emarketingu przydatne w pracy specjalistów EB”

Media społecznościowe są nieodłączną częścią naszego życia. Korzystamy z nich zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Ważne jest to, żeby pracując z nimi robić to… umiejętnie. Wykorzystywać te media społecznościowe, w których są nasi odbiorcy i wiedzieć, dzięki którym możemy osiągnąć cele, na których nam zależy. Podczas prelekcji zaprezentuję kilka możliwości tak, aby każdy wybrał z tego coś dla siebie… 🙂 W końcu pamiętaj – nie musisz „być” wszędzie 🙂.

(25 min + dyskusja)

3. Aleksandra Niewiadowska,
„Pracodawca w social media – przegląd dobrych praktyk”

Znasz to powiedzenie: „Content is a king!”? Pewnie, każdy je zna! Marketingowo firmy bardzo przykładają się do treści, a posty employer brandingowe często ograniczają do zdjęć uśmiechniętych ludzi przy urodzinowym torcie, albo do pokazywania luźnej atmosfery pracy przez „pizza day”. Niestety to nie tędy wiedzie droga do sukcesu! Zabiorę Was w podróż przez dobre praktyki, które prezentują pracodawcy w social media. Nie mogę obiecać, że dam Wam receptę na to, jak dobrze „robić socjale” (bo jeden skuteczny sposób nie istnieje), ale postaram się Was zainspirować!
(25 min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. Koniecznie zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

Kilka słów o prelegentach:

Eliza Cierpica, ROCKWOOL
Asystentka ds. Zasobów Ludzkich w ROCKWOOL Polska od ponad roku. Na co dzień zajmuje się obszarem miękkiego HRu, głównie rekrutacjami (które są jej konikiem) oraz komunikacją wewnętrzną. Wierzy w siłę autentycznego EB. Pasjonują ją ludzie i ich zachowania. Studentka 5 roku psychologii, którą stara się wykorzystywać w codziennej pracy. A po pracy zawsze znajdzie czas na jego twórcze „zmarnowanie” – lubi się zamyślić nad tym, jak żyć, by było nam wszystkim lepiej 🙂

Dagmara Kokoszka-Lassota
Specjalista ds marketingu z ponad 8-letnim stażem. Strateg. Pasjonatka Facebook Ads oraz mediów społecznościowych. Prowadzi szkolenia, warsztaty i lokalne spotkania w ramach #czwartkowsocialmedia w Zielonej Górze. Pomaga blogerom zbudować społeczność i wprowadzić na rynek swoje własne produkty. Prywatnie doktorantka ekonomii, mama trójki dzieci, żona i miłośniczka książek.

Aleksandra Niewiadowska,
W branży HR od 2015r., absolwentka podyplomowych studiów „Budowanie wizerunku pracodawcy – employer branding” na Akademii Leona Koźmińskiego. Specjalizuje się w dziedzinie miękkiego HR-u i Employer Brandingu. Projekty, w które była zaangażowana otrzymywały wyróżnienia branżowe, m.in. w EB Stars czy EB Kreator. Autorka publikacji dotyczących employer brandingu i miękkiego HR-u. Współorganizatorka zielonogórskich spotkań EBMASTERS. Poza employer brandingiem pasjonuje ją marketing, w szczególności komunikacja w social media oraz PR. Kocha stare domy, w przyszłości planuje osiedlić się z rodziną w jednym z nich. Rodzinne przygody ze starym domem można śledzić na Facebooku i Instagramie pod nazwą: Chata z natury. Po godzinach wspólnie z partnerem rozkręca W Deche – Pracownia Stolarska.

ZAPISY:
Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne 😉

Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać!

Aby się zapisać należy dołączyć do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij „wezmę udział”) lub wyśłać maila na zagadaj@ebmasters.pl, pisząc ZIELONA GÓRA w tytule maila (staramy się udzielać odpowiedzi w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!
https://www.facebook.com/groups/ebmasters.to.my/

· luty 24, 2020 · 10:57 am