Wrocław

25.02.2020 Wrocław

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 25 lutego 2020 r. o 18:00 we Wrocławiu na Statku Restauracji Wratislawa (Bulwar Xawerego Dunikowskiego) podczas spotkania EBMASTERS Wrocławiu #15!

Temat przewodni wydarzenia:
Event marketing w służbie EB

JAKI JEST PLAN WIECZORU
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca
18:15 – Oficjalny start (w roli prowadzącego Daria Siwka) i 3 prezentacje:

1. Magdalena Owsiana, Cognifide Polska
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Grzegorz Zięba, Ikona
„Koniec z filmami do pamiętnika, czyli o kilku sprawdzonych sposobach na to, jak niezależnie od budżetu wycisnąć z eventowego video maksymalną wartość”.

Grzegorz opowie o tym jak robić/nie robić filmy własnymi/agencji rękoma.
(25 min + dyskusja)

3. Magdalena Pieczka, intive Poland
„Kawał dobrej roboty czy fuks? Czyli jak zorganizować udany meetup”.

Podczas spotkania dowiecie się po co w ogóle organizować meetupy, otrzymacie solidną garść protipów oraz dowiecie się o fuckupach, przed którymi się wystrzegać.
(25 min + dyskusja)

Kilka słów o prelegentkach:

Magdalena Owsiana, Cognifide
Jako Senior PR & CSR Manager od siedmiu lat buduje markę Cognifide jako odpowiedzialnego pracodawcy. Wraz z zespołem dba o tworzenie przyjaznej oraz kreatywnej kultury organizacji poprzez inicjowanie i wspieranie programów well-beingowych i dzielenia się wiedzą. Współzałożycielka kilku meet-upów, prelegentka wielu konferencji branżowych, wolontariuszka w projektach społecznych.
Zwolenniczka pozytywnej komunikacji i empatycznego zarządzania.

Grzegorz Zięba
współwłaściciel kreatywnego studia filmowego Ikona, które specjalizuje się w tworzeniu filmów employer brandingowych, eventowych i reklamowych. Prywatnie wkręcony w góry i pływanie w lodowatej wodzie.

Magdalena Pieczka
Od 3,5 roku związana z softwarehousem intive, w branży IT/HR od ponad 8 lat. Wykorzystując swoje mocne strony, realizuje się w planowaniu, koordynowaniu i organizowaniu działań EB w 8 lokalizacjach firmy. Czerpie radość z każdego sukcesu, a dzięki podejściu Agile umiejętnie wyciąga wnioski z fuckupów. Uważa, że EB to dziedzina, w której nie sposób się nudzić. Jej soundtrack na co dzień to jazz i elektronika. Lubi dobry reportaż i fotografię.

ZAPISY:
Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne 😉

Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać!

Aby się zapisać, dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij „wezmę udział”) lub wyślij maila na zagadaj@ebmasters.pl, pisząc WROCŁAW w tytule maila (w przypadku zapisów przez maila, staramy się udzielać odpowiedzi w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!
https://www.facebook.com/groups/ebmasters.to.my/

· luty 24, 2020 · 10:59 am