Toruń

5.03.2020 Toruń

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 5 marca 2020 r. o 18:00 w Brando’s music podczas spotkania EBMASTERS Toruń #3!

Temat przewodni wydarzenia:
Ogłoszenia o pracę, które przyciągają uwagę kandydatów.

JAKI JEST PLAN WIECZORU
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i pyszne jedzenie i zajmujemy miejsca.
18:20 – Oficjalny start i 3 prezentacje:

1. Adrianna Andryańczyk, Quad IT Global Solutions
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Agnieszka Łukasik, Grupa Pracuj
„Zwiększenie liczby wartościowych CV jest łatwiejsze niż myślisz. Przepis na nietuzinkowe ogłoszenie o pracę.”
Na podstawie konkretnych przykładów zaprezentuję dobre praktyki projektowania ogłoszeń.
(25 min + dyskusja)

3. Monika Stempowska,
AKCJA-REKRUTACJA! Od ogłoszenia do zatrudnienia 🙂
Jak napisać efektywne ogłoszenie o pracę tak, aby w przeciągu tygodnia! wybrać najlepszego dla nas kandydata? Jak nawiązywać relację z kandydatem? Co jeszcze możemy zrobić, aby zwiększyć efektywność rekrutacji? O tym wszystkim porozmawiamy z naszą prelegentką.
(25 min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. Koniecznie zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

Kilka słów o prelegentach:

Adrianna Andryańczyk,
Adrianna od kilku lat pracuje w działach HR, głównie w obszarze rekrutacji i Employer Brandingu. Swoją przygodę w EB zaczęła już na studiach dziennikarskich na UMK, a w praktyce w firmie Mobica. Obecnie pracuje w Quad IT Global Solutions, gdzie rekrutuje specjalistów z branży IT i wprowadza nowe działania employer brandingowe. W weekendy spotyka się z praktykami na studiach podyplomowych Akademia HR Managera i Zarządzanie Zasobami Ludzkimi dla Managerów w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy.

Agnieszka Łukasik
Key Account Manager, w Grupie Pracuj od 8 lat. Pierwsze lata w Pracuj.pl poświęciła na poszukiwania franczyzobiorców i partnerów biznesowych dla klientów w całym kraju. Od 2016 roku wspiera pracodawców z woj. kujawsko-pomorskiego w zakresie rekrutacji na Pracuj.pl, doradzając zarówno w obrębie tworzenia ogłoszeń, jak i narzędzi employer brandingowych dostępnych w portfolio firmy. Prywatnie jej misją jest dzielenie się wiedzą i wdrażanie nowoczesnych trendów na regionalnym rynku, a także znalezienie równowagi między oczekiwaniami i potrzebami tak pracodawców, jak i kandydatów.

Monika Stempowska
Specjalista w zakresie szeroko rozumianego HR, z ponad 7 letnim doświadczeniem w branży TSL. Realizuje wielokanałową strategię przyciągania i pozyskiwania kandydatów. Urzeczywistnia działania z zakresu Employer Brandingu oraz Onboardingu. Przeprowadza zmiany w strukturze wewnętrznej i kulturze organizacyjnej firmy. Prywatnie wokalistka, płetwonurek i wulkan nieskończonej energii. Obsługa czytników ekranu włączona.

ZAPISY:
Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne 😉

Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać!

Aby się zapisać należy dołączyć do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij „wezmę udział”) lub wysłać maila na zagadaj@ebmasters.pl, pisząc TORUŃ w tytule maila (staramy się udzielać odpowiedzi w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!
https://www.facebook.com/groups/ebmasters.to.my/

Drogie Wilki!
Podczas naszych wydarzeń robimy dokumentację zdjęciową. Zgłaszając swój udział, wyrażacie zgodę na obecność na naszych zdjęciach, które publikujemy w sieci 🙂

· luty 24, 2020 · 11:00 am