Prezentacje

EB w agencji zatrudnienia – Anna Kordecka-Myślińska (EBMASTERS Kraków #5)

„Chętnie poświęciłabym tę prezentację wspaniałym kampaniom, rekrutacjom z fajerwerkami i spektakularnym, rozbudowanym akcjom EB. Byłoby to na pewno wspaniale, ale niestety – nie mogę tego zrobić, bo takich to akcji na koncie nie mamy.  Zamiast tego, opowiem o pracy u podstaw, czyli małym cegiełkach, dzięki którym budujemy nasz wizerunek pracodawcy. Jest to sprawa niełatwa, bo odpowiedzialność agencji zatrudnienia jest potrójna. Chcesz posłuchać, jak staramy się dobrze liczyć do trzech? Zapraszam na moje wystąpienie.”

12 sierpnia 2015 r. Anna Kordecka-Myślińska na ebmasterskiej scenie w Krakowie faktycznie nie opowiadała o wielkich kampaniach EB-owych, a o drobnych działaniach, które pomagają w efektywnym budowaniu wizerunku agencji jako pracodawcy.  Było konkretnie i inspirująco, a pełna prezentacja z tego spotkania jest dostępna poniżej.

 

Kim jest Anna Kordecka-Myślińska?
Psycholog i trener, Manager Marketingu i PR w Agencji HR Jobs Plus. W firmie odpowiada za strategię komunikacji z kandydatami oraz rozwiązania, które tę komunikacje ułatwiają. Wspiera Dział Rekrutacji w skutecznym dotarciu do odpowiednich osób. Lubi nietuzinkowe pomysły, czasem fajerwerki, ale wierzy, że najważniejsza jest praca u podstaw: doświadczenia kandydata, przyjazna rekrutacja, przemyślane działanie.

Tagi: , , , , · sierpień 13, 2015 · 7:07 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *