Katowice

EBMASTERS Katowice #2 (18.06.2018)

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 18 czerwca 2018 r. o 18:00 w katowickim Królestwie (Rondo im. gen. Jerzego Ziętka 1) podczas spotkania EBMASTERS Katowice #2!

Temat przewodni wydarzenia:
BIURO, TWÓJ DRUGI DOM. JAK ZAPROJEKTOWAĆ JE Z GŁOWĄ?

JAKI JEST PLAN WIECZORU:
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca
18:15 – Oficjalny start i 3 prezentacje:

1. Wojtek Wojnowski, Wo.W! HR Services & Positive Coworking
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Aleksander Szybilski , Cushman & Wakefield Poland
„Biura przyszłości.”
Zrobimy podróż w czasie i zobaczymy, jak zmieniło się biuro, co pozwoli nam zastanowić się nad motywacją do zmian. Dodatkowo przedstawimy najnowsze trendy i kierunki w szeroko pojętym obszarze workplace (środowisko pracy). Na koniec zastanowimy się jak wykorzystać biuro, jako tajną broń w zdobyciu najlepszy telentów i utrzymaniu obecnych pracowników. W obecnym bardzo konkurencyjnym rynku pracownika dobrze zaprojektowane biuro i opracowana strategia może okazać się koniecznością a nie wyborem.
(25 min + dyskusja)

3. @Basia Strąk, XSolve
„Agile Office.”
Czym jest prawdziwe Agile Office? To przestrzeń biurowa, która wspiera zwinne praktyki developmentu, sprzyja pracy zespołowej jednocześnie pozytywnie wpływając na kreatywność i efektywność. Jak ją zaprojektować? W trakcie prezentacji dowiecie się jak ją zaprojektować angażując w tym celu cały zespół.
(25min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. Koniecznie zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

KTO WYSTĄPI:

Wojtek Wojnowski 
Właściciel Wo.W! HR Services, freelancer, HR Manager w firmie Positive Coworking. Dotychczas realizował projekty rekrutacyjne z zakresu IT oraz sprzedaży na rynek w Polsce, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Miłośnik grywalizacji, metodyk zwinnych i nowoczesnego onboardingu. Z sukcesem wdrażał od podstaw systemy ocen okresowych oraz badanie satysfakcji pracowników. Od zawsze kieruje się zasadą, że „kiedy coś nie działa, to wtedy działam ja!”. Nie przepada, gdy ktoś nazywa go HR-owcem bo od zawsze zarządza ludźmi, a nie zasobami. Absolwent psychologii społecznej Uniwersytetu Opolskiego i socjologii Uniwersytetu Śląskiego. Obecnie uczestników studiów podyplomowych Employer Branding WH AGH. Od maja 2018 r w zespole organizującym EB Masters w Katowicach.

Aleksander Szybilski
Architekt, od 5 lat zajmuje się projektowaniem przestrzeni biurowych, od ponad 3 lat zarządza także projektami związanymi z otwieraniem nowych powierzchni biurowych w Polsce i na Świecie. Był zaangażowany w przygotowania do otwarcia nowego biura firmy Samsung w Warszawie. W projekcie tym był odpowiedzialny za zaplanowanie korporacyjnej przestrzeni biurowej, zbieranie wymagań i oczekiwań od pracowników, zarządzanie zmianą, komunikację, prezentowanie projektu kadrze zarządzającej wyższego szczebla, koordynację planów projektowych i przygotowanie budżetu. Ostatnie projekty Aleksandra dla Cushman & Wakefield Poland związane są z tworzeniem strategii związanej z optymalnym wykorzystaniem przestrzeni biurowych dla klientów na w różnych europejskich krajach.

Basia Strąk 
Basia od 3 lat pełni rolę Scrum Mastera w XSolve, ale od roku wrac z adaptacją Holakracji spełnia się także w rolach związanych z marketingiem. Na co dzień współpracuje z kilkoma zespołami developerskimi oraz klientami z różnych stron świata, dzięki czemu widzi jak ważną rolę odgrywa otoczenie w życiu zespołów oraz całej organizacji.

DLA KOGO JEST TO WYDARZENIE?
Głównym adresatem spotkań ebmasterskich są bardziej lub mniej doświadczeni EB-owcy, HR-owcy, rekruterzy i specjaliści od komunikacji rekrutacyjnej. Jeśli jednak nie reprezentujesz żadnej z tych profesji, a czujesz bluesa do employer brandingu i chcesz zmieniać rynek pracy na lepsze, przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami!

ZAPISY:
Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne;)

Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać!

Aby się zapisać, dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij „wezmę udział) lub wyślij maila na zagadaj@ebmasters.pl (w przypadku zapisuj przez maila odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!
https://www.facebook.com/groups/ebmasters.to.my/

Tagi: , , , , , , , · Czerwiec 11, 2018 · 6:20 pm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *