Katowice

EBMASTERS Katowice #3 (11.09.2018)

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 11 września 2018 r. o 18:00 w katowickim Królestwie (Rondo im. gen. Jerzego Ziętka 1) podczas spotkania EBMASTERS Katowice #3!

Temat przewodni wydarzenia:
Strategia w Employer Brandingu

JAKI JEST PLAN WIECZORU 
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca
18:15 – Oficjalny start (w roli prowadzącej Paulina Jaros) i 3 prezentacje:

1. Agata KlimekRockwell Automation, Inc.
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Edyta SanderMBE group 
„Strategia employer branding w pigułce”
Merytoryczne spojrzenie na najważniejsze aspekty pracy nad strategią EB – od pomysłu do wdrożenia.
(25 min + dyskusja)

3. Gabriela Plencler-BoreckaCapgemini Polska
„Case study – tworzenie, wdrażanie i weryfikacja strategii w Capgemini”
Programista, księgowy, sieciowiec, analityk rynku, rekruter, bazodanowiec i wielu innych w społeczności ponad 7000 indywidualności zebranych w 6 lokalizacjach, przykrytych płaszczem globalnych wytycznych… Nie da się bardziej skomplikować? Da się! Jak? Można do tego stworzyć własną strategię, a następnie ją wdrożyć!
(25min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. Koniecznie zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

KILKA SŁÓW O PRELEGENTACH:

Agata Klimek
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i studiów podyplomowych Employer Branding na AGH w Krakowie. Pracuje w dziale finansowym firmy Rockwell Automation, rozwijając tam w „międzyczasie” akcje EB-owe, oraz współpracuje z jedną z warszawskich agencji marketingowych. Od marca 2018 buduje społeczność EBMASTERS w Katowicach. Radość daje jej udział we wszelakich eventach – mieszkając na Śląsku od niemal 10 lat, wspiera organizacje różnorodnych projektów, od konferencji Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej, poprzez Europejski Kongres Gospodarczy po największy w Polsce bieg charytatywny – Katowice Business Run.

Edyta Sander
Employer Branding Project Manager w MBE:group. Swoje doświadczenie zdobywała, koordynując pracę biura karier na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz tworząc i wdrażając strategię University Relations dla State Street Banku. Na swoim koncie posiada ponad trzyletnie doświadczenie agencyjne oraz setki zrealizowanych projektów, głównie dla studentów i absolwentów polskich uczelni. Obecnie w ramach MBE:group odpowiada za funkcjonowanie i skuteczną realizację projektów MBE:branding.

Gabriela Plencler-Borecka
Senior Employer Branding Specialist w firmie Capgemini. Z firmą związana już od 5 lat, w trakcie których realizowała wiele projektów zarówno regionalnych jak i ogólnopolskich, bezpośrednio związanych z budowaniem i wdrażaniem przyjętych strategii. Działania te nagradzane były wielokrotnie w konkursach branżowych m.in. ABSL Diamonds, EB Excellence, EB Kreator, EB stars. Z wykształcenia psycholog, trener, absolwentka I edycji studiów podyplomowych Employer Branding na AGH w Krakowie. Prywatnie uwielbia spędzać aktywie czas z rodziną i przyjaciółmi.

ZAPISY:
Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne 😉

Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać!

Aby się zapisać, dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij „wezmę udział”) lub wyślij maila na zagadaj@ebmasters.pl, pisząc KATOWICE w tytule maila (w przypadku zapisów przez maila, odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!
https://www.facebook.com/groups/ebmasters.to.my/

· Wrzesień 13, 2018 · 8:31 am