Katowice

EBMASTERS Katowice #4

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 20 listopada 2018 r. o 17:30 w katowickim Królestwie (Rondo im. gen. Jerzego Ziętka 1) podczas spotkania EBMASTERS Katowice #4!

Temat przewodni wydarzenia:
„Angażująca zakładka Kariera”

JAKI JEST PLAN WIECZORU 
17:30 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca
17:45 – Oficjalny start (w roli prowadzącego Wojtek Wojnowski) i 3 prezentacje:

1. Magda PlasunBoldare
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Daria Sobaszek-DębskaFuture Processing 
„wEBska zakładka Kariera – co i jak? ”
Wybierając spośród wielu ofert pracy, kandydaci często stawiają na firmy, które przekonują ich do siebie swoją kulturą organizacyjną i wartościami. W poszukiwaniu informacji na temat potencjalnego pracodawcy kandydat z pewnością zawita na jego stronę internetową. Jak sprawić, by nie były to jednorazowe odwiedziny, a początek partnerskiej relacji? O tym, jak stworzyć stronę Kariery, która poza ofertami pracy, przemyca też klimat firmy, opowiem na przykładzie firmy Future Processing.
(25 min + dyskusja)

3. Karolina GnatMarcin Aks GrochowinaFreshMail
„Ja chce tutaj pracować – czyli jak stworzyć angażującą zakładkę kariera”.
Nieustannie spotykam się z pytaniami: “Skąd bierzecie programistów?”, “Gdzie ich szukać?“, “Z jakich platform korzystacie?”. Nie ma na to niestety prostej odpowiedzi. Nieustannie pracujemy nad naszą kulturą pracy. Jesteśmy firmą technologiczną istniejącą na rynku już 10 lat. Na co dzień pracujemy w Scrumie i to ta metodyka pracy w połączeniu z filozofią Agile skłoniły nas do zmiany myślenia o rekrutacji, onboardingu pracowników oraz kształtowaniu ich rozwoju. W jaki sposób to się sprawdza i co robimy by kandydat wychodził od nas z myślą „ja chce tutaj pracować”, dowiesz się z naszej prelekcji.
(25min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. Koniecznie zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

KILKA SŁÓW O PRELEGENTACH:

Daria Sobaszek-Dębska 
Pasjonatka tematów związanych z budowaniem marki pracodawcy, mediami społecznościowymi oraz content marketingiem. Doświadczenie zdobywała głównie w pełnej wyzwań branży IT. Jako absolwentka kierunku International Marketing Management w Toulouse Business School, na Employer Branding patrzy okiem marketingowca. Uczestniczyła w realizacji wielokrotnie nagradzanych kampanii wizerunkowo-rekrutacyjnych. Na co dzień dba o to, by świat dowiedział się o #FestPochytanych, oraz o wyjątkowej kulturze organizacyjnej Future Processing. Prywatnie miłośniczka psów, podróży i języków obcych.

Karolina Gnat 
Praca HRowca to dla niej przede wszystkim rozmowa i działanie. Wiele godzin przepracowanych zarówno z pojedynczymi osobami jak i z całymi zespołami. Bliskie są jej Agile i Scrum, z których czerpie i których wartości są dla mniej podstawą w pracy. Jest fanką talentów Gallupa i z chęcią dba o ich rozwój zarówno u siebie, jak i u innych. W codziennej pracy facylituje spotkania, wspiera procesy scrumowe bezpośrednio współpracując ze Scrum Masterami, dba o rozwój i rekrutację pracowników.

Marcin Aks Grochowina 
Z internetem jest związany od ponad 10 lat. Wcześniej zarządzał projektami w agencjach interaktywnych, tworząc kampanie dla klientów takich jak Danone, Reckitt Benckiser czy General Motors. Dziś jako Scrum Master buduje kulturę organizacyjną FreshMaila. Choć w Scrumie pracuje od ponad dekady, jak sam mówi zrozumiał go stosunkowo niedawno. I stał się fanatykiem zwinności. Prywatnie: dużo je, chodzi w czapkach i kolekcjonuje płyty, głównie winylowe. Nadużywa słowa „uszanowanko”.

ZAPISY:
Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne 😉

Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać!

Aby się zapisać, dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij „wezmę udział”) lub wyślij maila na zagadaj@ebmasters.pl, pisząc KATOWICE w tytule maila (w przypadku zapisów przez maila, odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!
https://www.facebook.com/groups/ebmasters.to.my/

· Listopad 8, 2018 · 6:04 pm