Katowice

EBMASTERS Katowice #5

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 5 marca 2019 r. o 18:00 w katowickim Królestwie (Rondo im. gen. Jerzego Ziętka 1) podczas spotkania @EBMASTERS Katowice #5!

Temat przewodni wydarzenia:
„Badanie satysfakcji pracowników w służbie employer brandingu”

JAKI JEST PLAN WIECZORU
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca
18:15 – Oficjalny start (w roli prowadzących Paulina Jaros i Wojtek Wojnowski) i 3 prezentacje:

1. Angelika Gawlik-Gajda, Capgemini Polska
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Mariusz Mażewski, Indicator
„Od poznania opinii i poziomu satysfakcji pracowników do wdrożenia skutecznych zmian.”

W trakcie wystąpienia odpowiemy na pytania: Dlaczego poznanie opinii, poziomu satysfakcji pracowników jest istotne w prowadzonej polityce HR? Czy rzeczywiście znamy opinie i poziom satysfakcji swoich pracowników? Czym jest zjawisko „nadmiernego optymizmu” wśród pracowników działów HR? Jak poznać obiektywny poziom satysfakcji pracowników? Jak rzetelnie przeprowadzić projekt badawczy dotyczący poznania opinii, satysfakcji czy zaangażowania pracowników? W jaki sposób komunikować pracownikom wyniki badań satysfakcji? I wreszcie w jaki sposób i jakie zmiany wdrażać po przeprowadzonych badaniach?
(25 min + dyskusja)

3. Aneta Cymara, Senetic
„Jak zwiększyć satysfakcję pracowników poprzez kreowanie wartości firmowych.”
Wartości firmowe – są czymś szczególnym, czymś co potrafi silnie zjednoczyć ludzi i poprawić ich satysfakcje z pracy. Zagadnienie z pozoru wydaje się bardzo oczywiste i łatwe, ale rzeczywistość i praca codzienna zgodna z wartościami stanowi duże wyzwanie szczególnie dla HRu, który powinien być „strażnikiem wartości” w firmie.
(25min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. Koniecznie zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

KILKA SŁÓW O PRELEGENTACH:

Angelika Gawlik-Gajda, Capgemini Polska
Na co dzień pracuje w zespole Brand Communication & CSR w Capgemini Polska. Jest odpowiedzialna między innymi za projekty rekrutacyjno-brandingowe dla studentów, licealistów oraz… mam. Wspiera również ambasadorów marki w ich rozwoju wewnątrz organizacji, a także realizacje projektów CSR. Jest członkiem Akademii Trenera w ramach której szkoli nowych pracowników i rozwija również siebie. Prywatnie mama energicznego 3 latka, pasjonatka kultury francuskiej i poznawania wszystkiego co dla niej nowe, nie znajdująca czasu na wolne popołudnia.

Mariusz Mażewski, Indicator, Trener, Badacz, Asesor
Zajmuje się realizacją projektów badawczych i doradczych z zakresu HR. Przeprowadził wiele projektów badawczych dla wielu czołowych polskich i zagranicznych firm. Interesuje się statystyką oraz metodologią badań. Ukończył studia psychologiczne oraz z zakresu zarządzania na Uniwersytecie Śląskim. Autor oraz współautor wielu kwestionariuszy, testów oraz metod badawczych z zakresu HR takich, jak: „Kwestionariusz Percepcji Czasu”, „Mapa Motywacji”, „Kwestionariusz Badania Satysfakcji Pracowników”.

Aneta Cymara, Senetic, HR Business Partner
HR-owiec z pasją i dużym zaangażowaniem w swoją codzienną pracę. Wciąż się uczy i szuka inspiracji do wprowadzanie nowych, ciekawych rozwiązań. Od 7 lat związana z grupą Senetic w której budowała politykę personalną od podstaw, czyli od kilkuosobowych zespołów do obecnie prawie 200 osobowej globalnej firmy. Tworzy angażującą kulturę organizacyjną opartą o wartości firmowe. Obecnie rozwija również swoje umiejętności w obszarze coachingu, aby jeszcze efektywniej współpracować z menagerami i rozwijać ich umiejętności liderskie. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi oraz dwóch kierunków studiów podyplomowych z obszarów związanych z zarządzaniem kapitałem ludzki i psychologią menadżerską .

ZAPISY:
Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne 😉

Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać!

Aby się zapisać, dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij „wezmę udział”) lub wyślij maila na zagadaj@ebmasters.pl, pisząc KATOWICE w tytule maila (w przypadku zapisów przez maila, odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!
https://www.facebook.com/groups/ebmasters.to.my/

· Marzec 1, 2019 · 3:27 pm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *