Katowice

EBMASTERS Katowice #7

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 28 listopada 2019 r. o 18:00 w katowickim Królestwie (Rondo im. gen. Jerzego Ziętka 1) podczas spotkania EBMASTERS Katowice #7!

Temat przewodni wydarzenia:
„Persony i grupy docelowe w EB”

JAKI JEST PLAN WIECZORU

18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca
18:15 – Oficjalny start (w roli prowadzącego Wojtek Wojnowski) i 3 prezentacje:

1. Ewa Szroborz, Sapiens
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Agnieszka Pełka-Szajowska, thinkAHEAD
„Outside the b… iurko”

Porozmawiajmy o tworzeniu wybranych założeń do EB, a przede wszystkim rekrutacji.
Czy persona jest najlepszym rozwiązaniem? Czy i jak wiele wiemy, tak naprawdę, o naszych grupach docelowych?
I co do tego mają skróty myślenia, soczewki i dziurki od klucza w jakie wpada nasz mózg? 🙂

(25 min + dyskusja)

3. Kamila Heitzman, ING Tech Poland
„Z czym do ludzi?”

Czyli, o tym jak w praktyce tworzyć spójny wizerunek pracodawcy, dopasowując przekaz do różnych grup docelowych.

(25min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. Koniecznie zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

KILKA SŁÓW O PRELEGENTACH:

Ewa Szroborz, Sapiens, HR Director

Prawie 15 lat pracy w HR w sektorze publicznym i prywatnym, w tym 10 lat w nowoczesnych usługach dla biznesu oraz w IT. . Zaczynała swoją przygodę z HR w agencji rekrutacyjnej, następnie rozwijała się jako HR Business Partner w firmach Wipro oraz Capgemini. Obecnie zarządza działem HR w Sapiens Software Solutions na Polskę i Łotwę. W obszarze swojej pracy łatwiej wymienić czym się nie zajmowała 😊 Transformacje organizacji, zarządzanie zmianą, rekrutacje, programy związane z zaangażowaniem i badaniem potencjału. Skutecznie współtworzyła kampanie brandingowe oraz strategie na komunikacje wewnętrzną. Mocno pracuje na relacjach, wyznaje że praca HRowców nie może być wyabstrahowana od biznesu oraz maksymalnie spójna i transparetna w swoich działaniach. Aktywnie udziela się w ABSL HR corner i społeczności PMI. Ewa ukończyła studia na kierunkach komunikacja społeczna/dziennikarstwo, europeistyka oraz zarządzanie zasobami ludzkimi. Jest aktywnym trenerem i mentorem.

Agnieszka Pełka-Szajowska, thinkAHEAD, Head od Strategy & Innovation

Buduje mosty między biznesem a psychologią. Ekspertka marketingu, innowacji i psychologii biznesu z ponad 17-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w szkoleniach, doradztwie oraz projektowaniu zmian w biznesie w oparciu o lepsze zrozumienie człowieka (tego jak działa, myśli i czuje). Swoje działania prowadzi w nurcie evidence-based (oparcie o wyniki badań naukowych i empirycznych oraz ekonomię behawioralną). Bo, aby podejmować lepsze decyzje i prowadzić mądre zmiany, trzeba najpierw zrozumieć zachowanie człowieka.
Szkolenia i doradztwo, które prowadzi to m.in. „Decision thinking” (Przez zrozumienie zachowań człowiekado skuteczności), „Creative problem solving” (Kreatywne rozwiązywanie problemów), „Behavioral marketing” (Psychologia decyzji), „Design thinking 2.0” itp. oraz obszary strategii marketingowej (m.in. projektowanie i zarządzanie komunikacją marki kosmetycznej tołpa, która zdobyła m.in. nagrodę Superbrands). Jest certyfikowaną trenerką biznesu, prelegentką na konferencjach a także wykładowczynią na uczelniach wyższych m.in. prowadzi zajęcia z Marketingu na studiach MBA na Akademii Koźmińskiego w Warszawie. Pisze doktorat z marketingu i ekonomii behawioralnej (decyzje konsumenckie). Należy do Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Prywatnie instruktorka żeglarstwa i pasjonatka zaczytywania się w książkach (też naukowych).

Kamila Heitzman, ING Tech Poland, Communications Expert

Ekspertka w zakresie komunikacji i marketingu, z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w międzynarodowych organizacjach. Specjalizuje się w budowaniu strategii komunikacyjnej, w szczególności z zakresie budowania wizerunku pracodawcy oraz w prowadzeniu projektów komunikacyjnych. Pasjonatka marketingu rekrutacyjnego. Sprawny copywriter i storyteller, co oznacza, że potrafi skutecznie posługiwać się słowem. Współtwórczyni programu CRC (Corporate Readiness Certificate), który od 6 lat wprowadza studentów i absolwentów w świat pracy z nowymi technologiami.
Nieustannie udoskonala umiejętności negocjacyjne oraz panowanie nad emocjami, co na bieżąco „czelendżowane” jest przez dwójkę jej uroczych dzieci.

ZAPISY:

Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne 😉

Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać!

Aby się zapisać, dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij „wezmę udział”) lub wyślij maila na zagadaj@ebmasters.pl, pisząc KATOWICE w tytule maila (w przypadku zapisów przez maila, odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!
https://www.facebook.com/groups/ebmasters.to.my/

· Październik 31, 2019 · 2:42 pm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *