Katowice

EBMASTERS Katowice #8

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 6 lutego 2020 r. o 18:00 w katowickim Królestwie (Rondo im. gen. Jerzego Ziętka 1) podczas spotkania EBMASTERS Katowice #8!

Temat przewodni wydarzenia:
„Moc eventów w Employer Brandingu”

JAKI JEST PLAN WIECZORU
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca
18:15 – Oficjalny start (w roli prowadzącego Wojtek Wojnowski) i 3 prezentacje:

1. Patrycja Paluszkiewicz, ArcelorMittal Poland
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Magdalena Pieczka, intive Poland
„Kawał dobrej roboty czy fuks? Czyli jak zorganizować udany meetup”

Podczas spotkania dowiecie się po co w ogóle organizować meetupy, otrzymacie solidną garść protipów oraz dowiecie się o fuckupach, przed którymi się wystrzegać.

(25 min + dyskusja)

3. Agnieszka Słodkowska, STX Next
„Employer Branding Has Power!”

W czasie prezentacji opowiem o cyklu warsztatów Has Power, organizowanych od kilku lat we wszystkich oddziałach STX Next. Będzie kilka słów o genezie i historii tych warsztatów, ich ewolucji, nowych kierunkach rozwoju, a także o liczbach – jak warsztat można przekuć na sukces rekrutacyjny.

(25min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. Koniecznie zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

KILKA SŁÓW O PRELEGENTACH:

Patrycja Paluszkiewicz, ArcelorMittal Poland

Zawodowo związana z sektorem hutniczym gdzie posiada doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołów projektowych od restrukturyzacji po efektywną komunikację. Od kilku miesiący pracuje w ArcelorMittal Busines Center of Excelence. Pasjonat employer brandingu oraz procesów HR-owych.
Absolwentka studiów podyplomowych z Employer Branding na AGH w Krakowie oraz studiów magisterskich na UE w Katowicach na kierunku ekonomia ze specjalizacją innowacyjny biznes.

Patrycję możecie spotkać również na obiektach
sportowych w roli instruktora aqua fitness

Magdalena Pieczka, intive Poland

Od 3,5 roku związana z softwarehousem intive, w branży IT/HR od ponad 8 lat. Wykorzystując swoje mocne strony, realizuje się w planowaniu, koordynowaniu i organizowaniu działań EB w 8 lokalizacjach firmy. Czerpie radość z każdego sukcesu, a dzięki podejściu Agile umiejętnie wyciąga wnioski z fuckupów. Uważa, że EB to dziedzina, w której nie sposób się nudzić. Jej soundtrack na co dzień to jazz i elektronika. Lubi dobry reportaż i fotografię.

Agnieszka Słodkowska, STX Next

Z wykształcenia i pasji HR-owiec. Od 8 lat pracuje w wewnętrznych działach HR, a od 5 lat specjalizuje się w branży IT. Od trzech lat związana z STX Next, największym pythonowym software housem w Europie. Na co dzień zajmuje się m.in. rekrutacją, employer
brandingiem. Po godzinach jest zapaloną malarką i hodowcą kotów.

ZAPISY:
Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne 😉

Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać!

Aby się zapisać, dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij „wezmę udział”) lub wyślij maila na zagadaj@ebmasters.pl, pisząc KATOWICE w tytule maila (w przypadku zapisów przez maila, odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!
https://www.facebook.com/groups/ebmasters.to.my/

· styczeń 20, 2020 · 11:02 am

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *