Kraków

EBMASTERS Kraków #25

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 29 stycznia 2020 r. o 18:00 na krakowskiej BARCE (tuż obok Kładki Bernatka) podczas spotkania EBMASTERS Kraków #25!

Temat przewodni wydarzenia:
EVP w teorii i praktyce

JAKI JEST PLAN WIECZORU

18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca.
18:15 – Oficjalny start i 3 prezentacje:

1. Paulina Mech, All in Games
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Marta Pawlak-Dobrzańska, Great Digital
„Badania EVP – jak robić to dobrze”
Porozmawiajmy o badaniu Employee Value Proposition. Opowiem Wam jak w prawidłowy sposób przeprowadzić działania, które pomogą określić EVP pracodawcy. Przygotowałam dużo praktycznych wskazówek, jak się do tego zabrać krok po kroku i jak ocenić, czy możemy zrobić to sami, czy z pomocą kogoś z zewnątrz. Zapraszam!

3. Dorota Dudek, International Paper
„Globalne oczekiwania, lokalne potrzeby – EVP w międzynarodowej korporacji”
Czy da się stworzyć EVP przemawiające do 50 000 pracowników na całym świecie? Jak adresować lokalne potrzeby i reagować na zachowania rynku, a jednocześnie zaspokajać dążenia korporacji do standaryzacji i ujednolicenia? Czy EVP jest dane raz na zawsze? Takie i inne pytania stawia sobie International Paper Global Business Services Center budując strategię employer brandingową. Wspólnie zastanowimy się nad odpowiedziami!

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. Koniecznie zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

Kilka słów o prelegentach:

Paulina Mech, All in Games
W branży HRowej od 7 lat, obecnie HR Manager w wydawnictwie All in! Games. Karierę rozpoczynała w Stowarzyszeniu WIOSNA w dziale PR, gdzie odkryła swoją miłość do tematów HRowych. Warsztat rekrutacyjny dopracowywała następnie w agencji rekrutacyjnej oraz firmie CD PROJEKT RED. Fanka fantastyki, reportaży i gier RPG. Sercem oddana EBMASTERS, wciąż pamięta pierwszego maila wysłanego do Zyty w 2014 r. 😉

Marta Pawlak-Dobrzańska, Great Digital
CEO/Strateg i Analityk HR z 15-letnim doświadczeniem w branży HR (w tym ponad 11 lat w Pracuj.pl). Wspiera firmy w zwiększaniu efektywności procesów HR, m.in. poprzez realizację badań candidate i employee experience oraz wdrożenia nowych technologii w HR. Prelegent na konferencjach HR i wykładowca na studiach podyplomowych Talent Management in Tech Companies na AGH. O innowacyjnym podejściu do HR pisze na http://greatdigital.pl/blog/

Dorota Dudek, International Paper
Od ponad 7 lat związana z działką HR w środowisku międzynarodowym. Posiada doświadczenie w obszarze rekrutacji oraz szkoleń i rozwoju. Certyfikowany trener biznesu. Obecnie odpowiada za komunikację wewnętrzną i zewnętrzną w Globalnym Centrum Usług Biznesowych International Paper, zatrudniającym ponad 600 osób. W swojej pracy skupia się przede wszystkim na kształtowaniu kultury organizacyjnej i budowaniu zaangażowania pracowników, które w jej opinii leżą u podstaw employer brandingu.

ZAPISY:

Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne 😉

Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać!

Aby się zapisać należy dołączyć do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij „wezmę udział”) lub wysłać maila na zagadaj@ebmasters.pl, pisząc KRAKÓW w tytule maila (staramy się udzielać odpowiedzi w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!
https://www.facebook.com/groups/ebmasters.to.my/

· styczeń 17, 2020 · 2:55 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *