Warszawa

EBMASTERS Warszawa #10

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 21 stycznia 2020 r. o 18:00 w Centrum Zarządzania Światem podczas spotkania EBMASTERS Warszawa #10!

Temat przewodni wydarzenia:
Persony w employer brandingu

JAKI JEST PLAN WIECZORU
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i pyszne jedzenie i zajmujemy miejsca.
18:20 – Oficjalny start i 3 prezentacje:

1.Małgorzata Wojciekiewicz, EB-on
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Kaja Gryciak, Employer Branding Institute
„Dane wiedzą lepiej, czyli kim są Twoi kandydaci i pracownicy? O personach w employer brandingu”
Rola persony w employer brandingu jest kluczowa, aby planowane działania były efektywne. Zarówno w rekrutacji, jak i w employer brandingu, kluczowe znaczenie ma odpowiednie określenie grupy docelowej. To na podstawie tych grup możemy odpowiednio dopasować działania i inicjatywy z jakimi wyjdziemy do kandydatów, ale także jakimi zaangażujemy pracowników. Jak zabrać się do tworzenia person? Jak uniknąć określenia jedynie lokalizacji i wieku z przyklejonym zdjęciem ze stocka?Jakie metody badawcze służą do prawidłowego i efektywnego określenia persony? A przede wszystkim: Dlaczego persona to wcale nie jest „idealny kandydat czy pracownik”.
Zwieńczymy wiedzę teoretyczną kilkoma praktycznymi przykładami trafionych działań skierowanych do odpowiednich person, ale także zobaczymy przykłady, z których warto wyciągnąć lekcję, by ustrzec się nieefektywnych działań employer brandingowych.
(25 min + dyskusja)

(25 min + dyskusja)

3. Ewelina Wyczółkowska, Early Stage angielski dla dzieci i młodzieży
„Persona grata, czy non grata”

„Uczenie w szkole językowej, to praca dla studentek i dziewczyn zaraz po studiach. Praca na chwilę”. To zdanie, które przez lata powtarzaliśmy sobie w Early Stage. Obecnie zatrudniamy 700 lektorek i lektorów w całej Polsce i często są to osoby między 30 a 40 rokiem życia, związane ze szkołą od wielu lat.
Na przykładzie największej szkoły angielskiego dla dzieci w Polsce (33.000 uczniów) opowiem:
– jak stworzyliśmy i cały czas pracujemy z personami;
– jak persony zmieniły nasze podejście do współpracowników oraz kandydatów;
– jak w oparciu o persony powstała kampania rekrutacyjna You matter ❤️
(25 min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. Koniecznie zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

Kilka słów o prelegentach:

Małgorzata Wojciekiewicz, EB-on
Od 2004 roku współpracuje z branżą HR, którą wspiera w decyzjach strategicznych związanych z pozyskiwaniem kandydatów i promocją wizerunku pracodawcy. Chętnie dzieli się wiedzą i od początku kariery śledzi trendy obecne w EB, dlatego wielokrotnie występowała w roli eksperta na konferencjach i wydarzeniach dedykowanych tematom ważnym dla branży HR oraz była członkiem jury konkursu EBKreator. Prowadzi jeden z pierwszych kanałów wśród podcastów, poświęcony całościowo tematom ważnym dla promowania Employer Brandingu i rozwija nową markę wśród agencji EB, o tym samym tytule, EB-on. Wszystko w jednym celu, aby każdy mógł włączyć EB w swojej firmie i zmieniać swoje środowisko pracy na lepsze. Wierzy, że „Razem możemy więcej”!

Kaja Gryciak, Employer Branding Institute
Jest wielkim fanem stylu przywództwa zorientowanego na partnerstwie. Każdy dzień zaczyna z misją dla całego zespołu – aby klienci funkcjonowali jako pracodawcy, wykorzystując nowe pomysły i oparte na danych podejście w budowaniu marki pracodawcy. Ekspert w zakresie employer brandingu. Prowadziła szkolenia z obszaru EB i komunikacji dla największych firm w Polsce. Od 2 lat jest wykładowcą na studiach podyplomowych dla Managerów Employer Branding na Akademii Leona Koźmińskiego. Wykorzystuje doświadczenie akademickie, umiejętności szkoleniowe w połączeniu z profesjonalną wiedzą zdobytą przez ostatnie 3 lata w agencji Employer Branding Institute. W obsłudze klienta i projektowaniu marki pracodawcy opiera doświadczenie na ponad 50 klientach z różnych obszarów biznesowych, w tym finansów, BPO, SSC, farmacji, retail i innych dużych sektorów w Polsce i całej Europie m.in Empik, Jeronimo Martins, Philip Morris International, KFC, Nestle, Sephora.

Ewelina Wyczółkowska, Early Stage
Od ponad 10 lat związana ze szkołą języka angielskiego Early Stage. Obecnie, jako Dyrektor Strategiczny, odpowiada za planowanie i wspieranie zespołów we wdrażaniu projektów związanych z rozwojem szkoły. Wcześniej w firmie zajmowała stanowisko Dyrektora HR i od postaw tworzyła strategię działań HR oraz EB. Certyfikowany moderator Design Thinking oraz entuzjastka wszelkich narzędzi usprawniających realizacje projektów.
Nie znosi wielogodzinnych, nieefektywnych spotkań. Wierzy, że mogą być efektywne i zna na to skuteczne metody.

ZAPISY:
Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne 😉

Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać!

Aby się zapisać należy dołączyć do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij „wezmę udział”) lub wysłać maila na zagadaj@ebmasters.pl, pisząc WARSZAWA w tytule maila (staramy się udzielać odpowiedzi w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!
https://www.facebook.com/groups/ebmasters.to.my/

Drogie Wilki!
Podczas naszych wydarzeń robimy dokumentację zdjęciową. Zgłaszając swój udział, wyrażacie zgodę na obecność na naszych zdjęciach, które publikujemy w sieci 🙂

· styczeń 13, 2020 · 10:20 am

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *