Warszawa

EBMASTERS Warszawa #6 (20.09.2018)

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 20 września 2018 o 18:00 w Restauracji GALEON na warszawskim Mokotowie (ul. Huculska 1) podczas kolejnego spotkania EBMASTERS Warszawa #6!

Temat przewodni wydarzenia:
Narzędzia komunikacji wewnętrznej

JAKI JEST PLAN WIECZORU 
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca
18:15 – Oficjalny start (prowadzenie: Jacek Krajewski) i 3 prezentacje:

1. Agata Łotowska, Bartha Consulting Group
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Maksymilian Pawłowski, Oskar Smerdzyński, Leroy Merlin Polska
„Komunikacja Wewnętrzna 3.0 – czyli jaką wartość smartfony korporacyjne tworzą w obszarze komunikacji wewnętrznej.”
szczegóły wkrótce
(25 min + dyskusja)

3. szczegóły wkrótce 🙂
(25 min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. A że zapowiada się świetny wieczór w jeszcze lepszym towarzystwie, zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

KILKA SŁÓW O PRELEGENTACH: 

Agata Łotowska, Bartha Consulting Group
Zawodowo pracuje z ludźmi. Co najważniejsze, nie obok ludzi – a z nimi. W swojej pracy największy nacisk kładzie na relacje: z Kandydatami na każdym etapie rekrutacji i selekcji oraz poprzez działania employer branding, pracownikami firmy w ramach komunikacji wewnętrznej. Szuka i odkrywa potencjały zawodowe, wspiera w procesie poszukiwania pracy, własnym rozwoju, szkoli. Codziennie odbywa wiele rozmów, w których staram się wykorzystywać wykształcenie i umiejętności z psychologii w biznesie, trenerstwa, zarządzania, coachingu oraz socjologii w organizacji. Regularnie udzielam się w środowisku HR&EB, jest aktywnym użytkownikiem LinkedIn oraz Twittera (@AgataLotowska), publikuje artykuły na blogu HRownia.pl. Do pracy przyjeżdża na miętowym rowerze typu holenderka. Prywatnie spogląda na świat zza okładek książek, szczególnie fantasy i kryminałów. Rekruterka/ EB-owiec z tatuażami.

Maksymilian Pawłowski, Leroy Merlin Polska
Posiada ponad 15 lat doświadczenia w zakresie komunikacji korporacyjnej oraz marketingu, które zdobywał w spółkach giełdowych oraz międzynarodowych koncernach. Uczestniczył w licznych projektach związanych z tworzeniem oraz wdrożeniem strategii z zakresu marketingu, komunikacji zewnętrznej (PR/IR) oraz wewnętrznej, między innymi dla takich firm jak Orbis, Scania, FujiFilm oraz DTZ. Obecnie pełni funkcję menedżera ds. komunikacji korporacyjnej w Leroy Merlin Polska odpowiadając za kształtowanie i realizację strategii w tym obszarze.

Oskar Smerdzyński, Leroy Merlin Polska 
Absolwent Wydziału Ekonomicznego na SGGW. Posiada 4 letnie doświadczenie w obszarze komunikacji wewnętrznej w Leroy Merlin Polska. Zajmuje się między innymi promocją wewnętrznych projektów, organizacją eventów dla pracowników oraz obsługą intranetu.

DLA KOGO JEST TO WYDARZENIE?
Głównym adresatem spotkań ebmasterskich są bardziej lub mniej doświadczeni EB-owcy, HR-owcy, rekruterzy i specjaliści od komunikacji rekrutacyjnej. Jeśli jednak nie reprezentujesz żadnej z tych profesji, a czujesz bluesa do employer brandingu i chcesz zmieniać rynek pracy na lepsze, przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami!

ZAPISY:
Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne;)

Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać!

Aby się zapisać, dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij „wezmę udział) lub wyślij maila na zagadaj@ebmasters.pl, podając w tytule WARSZAWA (w przypadku zapisuj przez maila odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!
https://web.facebook.com/groups/ebmasters.to.my/

· Wrzesień 13, 2018 · 8:47 am