Warszawa

EBMASTERS Warszawa #7

Masz świra na punkcie employer brandingu? Po długiej przerwie wracamy do stolicy i zapraszamy na niecodzienne spotkanie EBMASTERS Warszawa #7 już 2 kwietnia 2019 r. o 18:00 w Centrum Zarządzania Światem!

Temat przewodni wydarzenia:
Wielka moc synergii marek

JAKI JEST PLAN WIECZORU
od 18:00 zapraszamy na rozmowy około ebowe (dla tych, którzy będą wcześniej – uwzględniliśmy korki w Warszawie i dla tych, którzy się stęsknili – my też tęskniliśmy ♥)
18:30 – Zaopatrujemy się w napoje, zajmujemy miejsca.
18:45 – Oficjalny start i 3 prezentacje:

1. Mateusz Jabłonowski, Allegro
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Zyta Machnicka, Lightness
„Synergia marek. Niewykorzystany potencjał w marketingu, sprzedaży i employer brandingu.”
Jak produkty i usługi wpływają na proces decyzyjny kandydatów? Jak marka pracodawcy wpływa na sprzedaż i marketing? Które firmy najlepiej w Polsce wykorzystują ten potencjał? Pogadajmy otwarcie na temat synergii marek i realnej współpracy HR, marketingu i sprzedaży, która może wynieść Twoją firmę na zupełnie nowy poziom komunikacji z rynkiem. Zapraszam, będzie praktycznie i inspirująco!

3. Joanna Bucior, Aptiv
Czy konie mechaniczne w EB mają znaczenie?
Superszybkie, piekielnie inteligentne, a do tego autonomiczne. Technologie do samochodów, które rozpalają wyobraźnię wszystkich fanów motoryzacji, powstają bliżej niż myślicie – bo w Krakowie. W czasie prezentacji Manager EB firmy Aptiv opowie o tym, jak auta przyszłości pomagają tworzyć społeczność wokół marki i rekrutować inżynierów.

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. Koniecznie zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

Kilka słów o prelegentach:

Mateusz Jabłonowski, Allegro
Pasjonat zagadnień z obszarów employer brandingu, sourcingu i candidate experience. Z wykształcenia psycholog; aktywny użytkownik LinkedIn oraz Twittera (@_mjablonowski). Swoje HRowe doświadczenie zdobywał w ngo oraz bankowości. Obecnie a Allegro odpowiada za employer branding i pozyskiwanie najlepszych talentów IT; wierzy, że każdy EBowiec powinien mieć w sobie cząstkę rekrutera. Wg zestawienia LinkedIn za 2018 roku, znalazł się w top 1% rekruterów, sam tłumaczy, że to przez uzależnienie od mediów społecznościowych 😉 Prywatnie lubi rower (MTB freak), góry i psy.

Zyta Machnicka, CEO i główny strateg Lightness, autorka bloga CandidateExperience.pl.
Od 14 lat w branży HR, jest jedną z pierwszych osób w Polsce wyspecjalizowanych w obszarze employer brandingu. Pomysłodawczyni i współorganizatorka EBMASTERS – ogólnopolskiej społeczności praktyków i pasjonatów employer brandingu oraz pomysłodawczyni i opiekun merytoryczny Studiów Podyplomowych Employer Branding na AGH w Krakowie. Od 2011 r. prowadzi działalność konsultingową, w ramach której zrealizowała już ponad 200 projektów edukacyjnych z obszaru employer brandingu. Prelegentka topowych konferencji branżowych i jurorka najważniejszych ogólnopolskich konkursów z zakresu EB i HR. Wyróżniona tytułem „Tygrysa Biznesu” za 2018 r. Współautorka książki „To Twoja firma. 12 kroków do sukcesu” i autorka artykułów z zakresu candidate & employee experience. Wierzy, że każdą firmę stać na bycie lepszym pracodawcą.

Joanna Bucior, Employer Branding Manager for Europe, Aptiv
Z zawodu niedoszły dziennikarz, z wyboru wielozadaniowy ogarniacz. Od 8 lat trenuje zdania i sili się na słowa w imieniu nowych technologii. Ostatnio skoncentrowana na misji poszukiwania szybkich i wściekłych inżynierów pod szyldem Aptiv. W praktyce odpowiedzialna za employer branding i komunikację wewnętrzną firmy. Niezwykle dumna ze współtworzenia takich projektów jak Connected.Cars, Born To Move – Rekrutacja w aucie, Beacon Valley Hackhaton czy #ExtraOrdinary Kontakt.io.

ZAPISY:
Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne 😉

Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać!

UWAGA: ZAPISY ZAKOŃCZONE.
Ze względu na ograniczoną ilość miejsca aby się zapisać należy: dołączyć do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij „wezmę udział”) ORAZ wyśłać maila na zagadaj@ebmasters.pl, pisząc WARSZAWA w tytule maila (staramy się udzielać odpowiedzi w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!
https://www.facebook.com/groups/ebmasters.to.my/

· Marzec 20, 2019 · 3:28 pm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *