Warszawa

EBMASTERS Warszawa #8

Masz świra na punkcie employer brandingu? Po długiej przerwie wracamy do stolicy i zapraszamy na niecodzienne spotkanie EBMASTERS Warszawa #8 już 4 czerwca 2019 r. o 18:00 w Centrum Zarządzania Światem!

Temat przewodni wydarzenia:
Employer branding w trudnych branżach!

JAKI JEST PLAN WIECZORU
18:00 – Rozmowy około ebowe
18:15 – Zaopatrujemy się w napoje, zajmujemy miejsca.
18:30 – Oficjalny start i 3 prezentacje:

1. Piotr Włodarczyk, IKEA
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Magdalena Skowrońska, Randstad
„Aktualna sytuacja na zmieniającym się rynku pracy w Polsce”

Porozmawiajmy o tym, jak bardzo polscy pracownicy są zadowoleni z wykonywanej pracy, czy myślą jej o zmianie, a jeżeli tak, to dlaczego? Na ile są skłonni do zmiany miejsca zamieszkania, by podjąć nowe zatrudnienie oraz które czynniki mają kluczowy wpływ na wybór pracodawców. Zapraszam do dyskusji o aktualnej sytuacji na polskim rynku pracy na podstawie 35. edycji badania Monitor Rynku Pracy Randstad i Randstad Employer Brand Research 2019.

3. Katarzyna Marciniak i Martyna Pawul, Kariera Budimex
„Trudna, ale nie nudna! Branża budowlana a działania employer brandingowe”
Podczas wystąpienia porozmawiamy o tym, z jakimi wyzwaniami mierzy się branża budowlana i jakie narzędzia employer brandingowe wykorzystać, by skutecznie dotrzeć z komunikatem do tych, na którym na zależy.
(25 min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. Koniecznie zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

Kilka słów o prelegentach:

Magdalena Skowrońska, Randstad
Z wykształcenia i zamiłowania psycholog pracy z ponad 10-letnim doświadczeniem w obszarze HR w dużych organizacjach z sektora usługowego, produkcyjnego oraz budowlanego. Aktualnie w Randstad Polska pracuje z Klientami, doradzając w obszarze HR oraz realizując projekty, które wspierają Klientów w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Wcześniej HR business partner odpowiedzialny za bezpośrednią współpracę z managerami. Skutecznie odpowiada na potrzeby Klientów, uwzględniając zarówno perspektywę biznesową, jak i HR-ową. W swojej pracy kieruje się przekonaniem, że największy prezent jaki każdy z nas może otrzymać od drugiego człowieka, to szczery i otwarty feedback, a działania employer brandingowe powinny być odpowiedzią na informację zwrotną, zarówno od kandydatów, jak i pracowników organizacji.

Katarzyna Marciniak, Budimex
Ekspert z zakresu komunikacji oraz budowania wizerunku marki z wieloletnim doświadczeniem zdobytym zarówno po stronie agencji jak i w wewnętrznych działach HR. Realizowała projekty z zakresu employer brandingu, angażującego środowiska pracy, social media, komunikacji wewnętrznej. Obecnie odpowiada za strategię i koordynację działań wizerunkowych w największej firmie sektora budowlanego w Polsce – Budimex S.A., pracując na stanowisku Koordynatora ds. Employer Brandingu. Z wykształcenia antropolog kultury.

Martyna Pawul, Budimex
Od 3 lat związana z firmą Budimex, gdzie odpowiada za projekty i działania skierowane głównie do studentów i absolwentów kierunków technicznych. Wcześniej związana ze Stowarzyszeniem WIOSNA, gdzie koordynowała projekt Szlachetna Paczka i zarządzała pracą 1000 wolontariuszy w woj. mazowieckim. Dzięki tej pracy zrozumiała, że chce pracować z ludźmi i dla ludzi, więc HR stał się automatycznym wyborem. Absolwentka stosunków międzynarodowych na UW i studiów podyplomowych z employer brandingu na ALK.

ZAPISY:
Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne 😉

Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać!

UWAGA:
Ze względu na ograniczoną ilość miejsca aby się zapisać należy: dołączyć do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij „wezmę udział”) ORAZ wysłać maila na zagadaj@ebmasters.pl, pisząc WARSZAWA w tytule maila (staramy się udzielać odpowiedzi w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!
https://www.facebook.com/groups/ebmasters.to.my/

· Maj 15, 2019 · 3:40 pm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *