Wrocław

EBMASTERS Wrocław #10

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 21 listopada 2018 r. o 18:00 we Wrocławiu na Statku Restauracji Wratislavia (Bulwar Xawerego Dunikowskiego) podczas spotkania EBMASTERS Wrocławiu #10!

Temat przewodni wydarzenia:
Czy opłaca się liczyć employer branding?

JAKI JEST PLAN WIECZORU

18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca
18:15 – Oficjalny start i 3 prezentacje:

1. Magdalena Łońska
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Sylwia Zabielska
„People Analytics – czyli jak podejmować lepsze decyzje w oparciu o dane.”
HR da się policzyć. I warto! Google wyliczył, że w ich firmie maksymalnie 4 rozmowy kwalifikacyjne wystarczą do podjęcia decyzji o kandydacie. Shell, że 1% wzrostu zaangażowania pracowników przekłada się na spadek liczby wypadków o 4%. Dowiedz się jak wykorzystywać dane w Twoich decyzjach i stać się jeszcze bardziej wiarygodnym partnerem dla zarzadu.
(25 min + dyskusja)

3. Joanna Tonkowicz
„Dlaczego EB bez big data i analizy ma „krótkie nogi”. Przykłady z doświadczenia wzięte.”
EB – cześć strategii biznesowej czy HR? Kultura organizacyjna, badania klientów i badania pracowników – jaki mają związek z EB? Co mierzymy na zewnątrz a co wewnątrz organizacji? Czy rozmowy z ludźmi to też analityka, która się przyda? Kiedy moim zdaniem kampania EB jest skuteczna? Na te i inne pytania wypowiem własne zdanie poparte doświadczeniem oraz chętnie je zderzę z Waszymi doświadczeniami.
(25 min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. Koniecznie zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

KILKA SŁÓW O PRELEGENTACH:

Magdalena Łońska – od 13 lat projektuje i realizuje strategie komunikacyjne i employer brandingowe dla największych graczy na polskim rynku. W pracy lubi przełamywać standardy i łączyć myślenie strategiczne z kreatywnym podejściem. Jak sama mówi – fajniej trendy kreować, niż je tylko konsumować. Możecie się spodziewać sporej dawki pozytywnej energii, zderzenia z prawdziwą pasją i zaskakujących newsów z branży 🙂

Sylwia Zabielska – konsultant, trener i coach z doświadczeniem w pracy z międzynarodowymi firmami. Od kiedy nastała wojna o talenty pomaga klientom odnaleźć się w niej poprzez budowanie silnych organizacji, czyli takich z którymi pracownicy długofalowo wiążą swoje kariery, gdzie zespoły są zaangażowane w osiąganie strategicznych celów oraz których kultura organizacyjna przyciąga najlepszych. Specjalizuje się w zarządzaniu zmianą w organizacji w oparciu o dane i dowody. Pasjonuje się rozwojem talentów opartym o silne strony, pozytywną psychologią oraz Porozumieniem bez Przemocy wg. Marshalla Rosenberga.

Joanna Tonkowicz – ponad 15-letnia przygoda w projektowaniu doświadczeń kandydatów i pracowników dużych międzynarodowych firm konsultingowych, jak EY (dawniej Ernst & Young) czy Deloitte. Z sukcesem tworzyła kampanie employer braningowe na zewnątrz i do wewnątrz organizacji. Projekty, z których jest szczególnie dumna to: strategia komunikacji EB dla Deloitte, która doprowadziła firmę na pozycję #1 w rankingach AIESEC i Universum (w ramach konkurencji), wdrożenie działań well-being dla pracowników firmy, wdrożenie onboardingowej gry opartej na scenariuszu i wartościach firmy, program Ambasador dla Deloitte, który został oceniony wśród studentów AIESEC za najlepszy. Obecnie liderka obszaru transformacji kulturowej w kierunku kultury zwinnej agile w Santander Bank Polska.

ZAPISY:

Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne 😉

Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać!

Aby się zapisać, dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij „wezmę udział”) lub wyślij maila na zagadaj@ebmasters.pl, pisząc WROCŁAW w tytule maila (w przypadku zapisów przez maila, odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!
https://www.facebook.com/groups/ebmasters.to.my/

· Listopad 10, 2018 · 2:57 pm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *