Wrocław

EBMASTERS Wrocław #11

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 26 lutego 2019 r. o 18:00 we Wrocławiu na Statku Restauracji Wratislawa (Bulwar Xawerego Dunikowskiego) podczas spotkania EBMASTERS Wrocławiu #11!

Temat przewodni wydarzenia:
100 uniwersalnych potrzeb w Employer Brandingu

JAKI JEST PLAN WIECZORU
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca
18:15 – Oficjalny start (Daria Siwka) i 3 prezentacje:

1. Paulina Laufer, PIXERS
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Agnieszka Pawlik, trenerka NVC
„100 potrzeb w Employer Branding”
Pracownicy mówiący dobrze o firmie w czasie prywatnych spotkań z kolegami, u fryzjera, na anonimowych forach w Internecie, zapraszający do firmy talenty z prywatnego otoczenia – jak to
możliwe? Agnieszka pokaże podstawowe elementy zadowolenia i poczucia spełnienia człowieka w pracy. Taki pracownik robi autentyczny, spontaniczny i bezpłatny Employer Branding. Na co dzień trenerka komunikacji i inteligencji emocjonalnej opowie jak rodzi się współodpowiedzialność, chęć dbania o wizerunek pracodawcy i swoje środowisko społeczne w pracy. Pokaże jak zwiększa się retencja i motywacja. A to wszystko przez pryzmat stu ludzkich potrzeb, które codziennie chcemy spełniać w balansie, także w pracy. Pokaże też zestaw narzędziowy Nonviolent Communication, NVC® do zbudowania i utrzymywania tego balansu w każdym pracowniku po to, aby żadne trudne emocje nie psuły w moment pracy setek czy tysięcy innych osób.

3. Bożena Michońska, Volvo Polska sp. z o.o
„Employer Branding budowany przez odpowiedzialny HR”.

Dziesięć lat zajęło Bożenie zbudowanie zadowalającego zaufania z pracownikami, szczególnie ze związkami zawodowymi, w fabryce Volvo we Wrocławiu. Opowie jakich narzędzi używa, o swojej
pracy nad własnymi umiejętnościami oraz własną postawą oraz jak jej wartości przekładają się na codzienne relacje z pracownikami, zwłaszcza tymi trudniejszymi. Pokaże, jakie programy rozwojowe
wdraża. Jak ona i kultura firmy doprowadziły do sukcesu w Employer Brandingu, aby mogły się dziać sytuacje, kiedy przedmówczyni Agnieszka, siedząc u fryzjera na fotelu, usłyszała od innej klientki: „W Volvo to jest wspaniale! Montuję dachy autobusów, jest naprawdę świetnie! (…)”

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. Koniecznie zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

KTO WYSTĄPI:
Paulina Laufer-Orłowska, PIXERS
Employer Branding Strategist w firmie Pixers. Psycholog z wykształcenia i pasji. Współpracowała z takimi firmami jak Grupa Impel, Credit Agricole Bank Polska czy agencja Publicon. Związana z HR, PR i controllingiem personalnym. Prywatnie wielbicielka spotkań z przyjaciółmi przy kawie i szybkiej jazdy samochodem po torze wyścigowym.

Agnieszka Pawlik, Essential Skills Lab
Agnieszka trenuje ludzi od 22 lat, na czterech kontynentach, pracowała dotąd w 28 krajach. Zaczynała od uczenia kompetencji międzykulturowych, od 9 lat zajmuje się tylko Porozumieniem bez Przemocy, czyli NVC®. Dlatego tylko NVC, bo to ma teraz największy sens. Przez dostarczanie ludziom świadomości i umiejętności brania odpowiedzialności za własne potrzeby, emocje i działania, zmienia życia ludzi, a ci zmieniają firmy, w których funkcjonują. Jest w trakcie tworzenia kolejnej swojej organizacji, oczywiście turkusowej, Essential Skills Lab (www.essentialskillslab.com), o zasięgu światowym. Członkini puli trenerów The Center for Nonviolent Communication® w USA. Na stałe mieszka we Wrocławiu, najlepszym miejscu do życia 😊

Bożena Michońska, Volvo Polska sp. z o.o
Wiceprezes ds. Personalnych i Centrum Ekspertyz w Volvo Polska sp. z o.o. Manager z ponad 30-letnim doświadczeniem pracy w firmach z kapitałem polskim i zagranicznym. Pasjonat rozwoju osobistego. Facilitator programów rozwojowych, aktywnie poszukująca różnorodnych metod samodoskonalenia. Facilitator Horse Assisted Education. Coach ACC ICF, właściciel firmy „MiCamino”, której mottem jest cytat z utworu Paula Anki (w tłumaczeniu Wojciecha Młynarskiego) „Idź swoją drogą”:
„Bo przecież jest niejeden szlak, gdzie trudniej iść, lecz idąc tak, Nie musisz brnąć w pochlebstwa dym, I karku giąć przed byle kim, Rozważ tę myśl, a potem idź, idź swoją drogą”.

ZAPISY:
Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne 😉

Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać!

Aby się zapisać, dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij „wezmę udział”) lub wyślij maila na zagadaj@ebmasters.pl, pisząc WROCŁAW w tytule maila (w przypadku zapisów przez maila, odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!
https://www.facebook.com/groups/ebmasters.to.my/

· Luty 2, 2019 · 3:24 pm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *