Wrocław

EBMASTERS Wrocław #12

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 8 kwietnia 2019 r. o 18:00 we Wrocławiu na Statku Restauracji Wratislawa (Bulwar Xawerego Dunikowskiego) podczas spotkania EBMASTERS Wrocławiu #12!

Temat przewodni wydarzenia:
Employer branding za złotówkę

JAKI JEST PLAN WIECZORU
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca
18:15 – Oficjalny start (Daria Siwka) i 3 prezentacje:

1. Wioleta Patkowska, Objectivity
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Monika Piaskowska, INNEKO
„Employer branding w trudnej branży”
Istotą budowania zaufania pracownika do organizacji jest jego wiedza na co może liczyć ze strony pracodawcy. Zaufanie jest pierwszym krokiem w budowani właściwej relacji na linii pracodawca -pracownik. Jak jednak zbudować markę w jednostkach samorządowych czy spółkach miejskich, gdzie pracodawcę musi zmagać się z ograniczeniami finansowymi? Do takiej „trudnej branży” należy spółka miejska INNEKO, która realizuje swoje zadania w zakresie zagospodarowania odpadów komunalnych. Specyfika pracy w tej branży gospodarki wymaga niezwykłego zaangażowania specjalistów z działu HR w celu utrzymania i pozyskiwania pracowników. Programy które zostały przez firmę wdrożone powstawały na przestrzeni ostatnich dwóch lat. Chciałabym podzielić się z Państwem pomysłami jak zbudować wizerunek „pracodawcy z wyboru” dysponując ograniczonym budżetem.

3. Kamila Bagińska, Katarzyna Zganiacz, Audiofon
HR + Marketing = trafne (i oszczędne!) działania EB!
Żyjąc dobrze razem można zaoszczędzić Kamila i Kasia opowiedzą o tym jak skutecznie łączyć kompetencje HR i Marketingu. A wszystko po to budować spójny wizerunek marki wśród pracowników w oparciu o rzetelne badania potrzeb.

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. Koniecznie zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

Kilka słów o prelegentach:

Wioleta Patkowska, Objectivity
Od 2 lat w Objectivity, wcześniej w Trans.eu. W swojej pracy łączy trzy obszary: rekrutacyjny, onboardingowy i business partnerski.
HR uwielbia za to, że w każdej firmie robi się go inaczej i nie ma jednej, sprawdzonej recepty, która zadziała. Wierzy, że najlepszą metodą na rozwijanie siebie, zespołu i organizacji jest dzielenie się wiedzą i praktykami. W związku z tym aktywnie prowadzi community wrocławskie RecruitUp.

Monika Piaskowska, INNEKO
Manager z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w zarządzaniu przedsiębiorstwem, od zawsze związana z Gorzowem Wlkp. Absolwentka Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Szczecińskiego. Od dwóch lat realizuje program poprawy relacji na linii pracodawca- pracownik w spółce miejskiej INNEKO. W zakresie swoich obowiązków sprawuje nadzór na działem HR, marketingu oraz laboratorium środowiskowym. Czynnie uczestniczy jako wolontariusz w wielu organizacjach pozarządowych. Jest inicjatorem powstania Veterinary Foundation Poland zajmującą się propagowaniem idei kontroli rozmnażania się zwierząt. Prywatnie szczęśliwa żona i matka. Pasjonatka podróży i scrabbokingu.

Kasia Zganiacz
Brand Managerka, która uważa, że marketing to nie tylko sprzedaż. Udowodniła, że, aby robić co się lubi można w 1,5 roku zrobić dwie podyplomówki z zakresu Marketingu i PR-u, rzucić dobrze płatną pracę oraz wygrać Grasz o Staż. Dziś ma 8 letnie doświadczenie w marketingu, dziesiątki kampanii na swoim koncie oraz świadomość konieczności budowania marki wśród wszystkich grup celowych, również pracowników.

Kamila Bagińska
Od 8 lat pracuje z ludźmi i to w jednej firmie. Najpierw jako specjalista od twardych kompetencji, natomiast od roku wspiera te miękkie. Na swoim właściwym zawodowym miejscu poczuła się dopiero wtedy, gdy do zrealizowania dostała duży projekt badający markę Pracodawcy „Warto tu być”. Empatia to dla niej słowo klucz w relacjach z pracownikami. Prywatnie czyta książki, zwiedza świat, jednak najbardziej ceni kawę w dobrym towarzystwie!

ZAPISY:
Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne 😉

Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać!

Aby się zapisać, dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij „wezmę udział”) lub wyślij maila na zagadaj@ebmasters.pl, pisząc WROCŁAW w tytule maila (w przypadku zapisów przez maila, staramy się udzielać odpowiedzi w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!
https://www.facebook.com/groups/ebmasters.to.my/

· Kwiecień 1, 2019 · 3:33 pm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *