Wrocław

EBMASTERS Wrocław #13

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 10 czerwca 2019 r. o 18:00 we Wrocławiu na Statku Restauracji Wratislawa (Bulwar Xawerego Dunikowskiego) podczas spotkania EBMASTERS Wrocławiu #13!

Temat przewodni wydarzenia:
Nowoczesne technologie w employer brandingu

JAKI JEST PLAN WIECZORU
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca
18:15 – Oficjalny start (Daria Siwka) i 3 prezentacje:

1. Marta Żwir, Qubus Hotel
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Maciej Mazurek, Bee Talents
„Jak wdrażać technologię w EB, żeby to się opłacało”
O ile kilka lat temu możliwość zwiedzania biura za pomocą googli VR robiła efekt WOW to dziś już trudno tego oczekiwać. Rozwój technologii z roku na rok nabiera tempa, ale jednocześnie ROI z takich inwestycji w EB spada. Opowiem o tym dlaczego tak się dzieje i jak mądrze implementować narzędzia i technologię w mniejszych i większych organizacjach.

3. Justyna Kurpierz, Capgemini Polska
„Augmented Reality w kampaniach wizerunkowych”
AR (ang. Augmented Reality) to rozszerzona rzeczywistość, czyli połączenie świata rzeczywistego ze światem stworzonym przez programistów. Rozszerzona rzeczywistość wykorzystywana jest już nie tylko w grach komputerowych, ale także w biznesie, w tym w kampaniach wizerunkowych. Capgemini wykorzystało AR w swojej nowej kampanii „Love Your Career. Ace You Career” do stworzenia
aplikacji rekrutacyjnej zapraszając w ten sposób kandydatów do współpracy. To pierwsza taka kampania w Polsce. Więcej o AR w kampaniach opowie Justyna.
(25 min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. Koniecznie zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

Kilka słów o prelegentach:

Marta Żwir, Qubus Hotel

Socjolog, która uwielbia zadawać pytania i szukać na nie odpowiedzi. Od ponad trzech lat w Qubus Hotel korzysta z tej pasji, znajdując najlepsze sposoby dotarcia do kandydatów. Inicjatorka i koordynatorka działań EB w swojej organizacji, wśród marketingowców szuka inspiracji i nowej wiedzy, ale serce dawno oddała HR. Kobieta oksymoron: głośny introwertyk, leniuch zamknięty w pracoholiku, pokłady kreatywności czerpie z analizowanych danych.

Maciej Mazurek, Bee Talents
W ciągu ostatnich 3 lat przeszedł drogę od Mid Tech Recruitera w dwuosobowej agencji do współwłaściciela i CRO w ponad dwudziestoosobowej firmie (kiedy czytasz to bio, prawdopodobnie
jest już sporo większa), a wszystko to w Bee Talents. Przez długi czas zajmował się rekrutacją w branży technologicznej na całym świecie (m.in. USA, Japonia, Niemcy, Wielka Brytania), natomiast
obecnie w ekstremalnie szybkim tempie uczy się zarządzania szybko rosnącą organizacją. Gorący zwolennik OKRów i MBO, indywidualnego podejścia do każdego członka zespołu. Napisał kilka artykułów, zdarza mu się prowadzić prelekcję na eventach branżowych, a czasami można go spotkać w Jury różnych konkursów.

Justyna Kurpierz, Capgemini Polska
EB Team Leader w Capgemini Software Solutions Center. Kampanie brandingowe, eventy, targi pracy, materiały brandingowe, CSR to jej żywioł, w którym pracuje już od kilkunastu lat. Wcześniej jako jednoosobowy zespół, a obecnie zarządzając kilkuosobowym zespołem dba o wizerunek Capgemini na wrocławskim i poznańskim rynku pracy. Uważa iż w EB nie sposób się nudzić a ludzie, których ma się wokół, sprawiają że praca to czysta przyjemność.

ZAPISY:
Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne 😉

Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać!

Aby się zapisać, dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij „wezmę udział”) lub wyślij maila na zagadaj@ebmasters.pl, pisząc WROCŁAW w tytule maila (w przypadku zapisów przez maila, staramy się udzielać odpowiedzi w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!
https://www.facebook.com/groups/ebmasters.to.my/

· Maj 17, 2019 · 3:44 pm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *