Wrocław

EBMASTERS Wrocław #6 (07.02.2018)

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 7 lutego 2018 r. o 18:00 we Wrocławiu w klimatycznym Klubie PROZA (Przejście Garncarskie 2, II piętro) podczas EBMASTERS WROCŁAW #6!

Temat przewodni wydarzenia:
DESIGN THINKING W EB

JAKI JEST PLAN WIECZORU:
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca
18:15 – Oficjalny start (prowadzenie: Daria Siwka) i 3 prezentacje:

1.Dariusz Sobiecki z EY Global Delivery Services Careers
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2.Karolina Szumilas, Akcja Innowacja – www.akcjainnowacja.com
„Speed Dating z Design Thinking”
Już w styczniu 2018 wiemy, jakie słowo będzie w kręgach biznesowych najbardziej popularne w tym roku – Design Thinking. Porozmawiajmy o metodzie, która przyczyniła się do sukcesów rynkowych wielu firm i coraz częściej gości na ustach managerów, chcących tworzyć nowe, niestandardowe projekty i wydarzenia. W trakcie prezentacji przedstawię wam 6 składowych Design Thinking, które pomogą zrozumieć na czym polega praca tą metodą i kiedy warto ją stosować (czyli prawie zawsze). Dowiecie się też o czym pamiętać, by uniknąć najczęściej popełnianych błędów. Zapraszam!
(25 min + dyskusja)

3. Paulina Dziedziak, Techland Wydawnictwo
„Onboard like a Pro”

Podczas mojego wystąpienia opowiem o tym, jak metoda Design Thinking pomogła w dopracowaniu procesu wdrożenia nowego pracownika do perfekcji. Pokażę także jak wypracować i wdrożyć konkretne rozwiązania i narzędzia, angażując biznes na każdym etapie projektu.
(25 min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. A że zapowiada się świetny wieczór w jeszcze lepszym towarzystwie, zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 🙂

KILKA SŁÓW O PRELEGENTACH

Dariusz Sobiecki 
Obecnie pełni rolę kierownika zespołu rekrutacyjnego w EY GDS. Ponad 10-letnie doświadczenie w obszarze rekrutacji i szkoleń, ukończona SGH o specjalności: zarządzanie zasobami ludzkimi, a także dyplom AGH w dziedzinie employer brandingu umożliwiły Darkowi na pozyskanie bogatego doświadczenia i wiedzy w obszarze rekrutacji, zagadnień HR oraz EB.

Karolina Szumilas
Moderator Design Thinking, Coach, Produkt Manager. Posiada doświadczenie w marketingu, zarządzaniu produktami i projektami. W swojej codziennej pracy dba o to, by tworzone produkty były innowacyjne, zgodne z regułami UX, CX. Uwielbia tematy związane z kreatywnością, startupami, nowymi pomysłami, zwinnym zarządzaniem i szeroko pojętymi zagadnieniami Design Thinking. Karolina wierzy, że każda firma może być innowacyjna. Co więcej – jest przekonana, że każdy zna lub może poznać prostą metodę, aby dane przedsięwzięcie zakończyło się sukcesem. Jest zwolenniczką akcji – działania blisko, a nawet bezpośrednio z klientem. Na warsztatach pokazuje, że wszyscy jesteśmy kreatywni a innowacja to sztuka łączenia informacji i wiedzy z różnych dziedzin.

Paulina Dziedziak
Specjalista ds Rekrutacji w Techlandzie z intensywną (choć czasami nudną…) rekrutacyjną przeszłością. Od ponad dwóch lat zawodowo związana z branżą gier video. Nie ma takiego stanowiska, na które nie potrafiłaby znaleźć odpowiedniego człowieka. Prywatnie zapalona butoholiczka.

DLA KOGO JEST TO WYDARZENIE?
Głównym adresatem spotkań ebmasterskich są bardziej lub mniej doświadczeni EB-owcy, HR-owcy, rekruterzy i specjaliści od komunikacji rekrutacyjnej. Jeśli jednak nie reprezentujesz żadnej z tych profesji, a czujesz bluesa do employer brandingu i chcesz zmieniać rynek pracy na lepsze, przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami!

ZAPISY:
Spotkanie jest bezpłatne.
Jeśli chcesz się zapisać, dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku (opcja: wezmę udział) lub wyślij maila na zagadaj@ebmasters.pl (jeśli wyślesz maila, odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej nowej grupie na Facebooku!

Tagi: , , , , · Styczeń 30, 2018 · 2:15 pm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *