Wrocław

EBMASTERS Wrocław #7 (11.04.2018)

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 11 kwietnia 2018 r. o 18:00 we Wrocławiu w klimatycznym Klubie PROZA (Przejście Garncarskie 2, II piętro) podczas EBMASTERS WROCŁAW #7!

Temat przewodni wydarzenia:
EVENTY W EMPLOYER BRANDINGU

JAKI JEST PLAN WIECZORU:
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca
18:15 – Oficjalny start (prowadzenie: Zyta Machnicka i Daria Siwka) i 3 prezentacje:

1. Katarzyna Michalska, Lama Media
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Joanna Reszewska i Dominika Dudek, Tooploox
„Tooplooxowy poradnik organizacji eventów wewnętrznych”
Podczas prezentacji opowiemy o tym, jak zaangażować programistów i programistki nie tylko w uczestnictwo, ale i w pomoc w organizacji eventów wewnętrznych. Dotkniemy trochę tematów związanych z komunikacją oraz dopasowaniem wydarzeń do zespołów czy kultury firmy. Podzielimy się tym,
czego nauczyliśmy się z naszych sukcesów i porażek. Wspomnimy o piłkarzykach, rowerach, hackatonach i… biciu piany. Zapraszamy!
(25 min + dyskusja)

3. Katarzyna Pachocka – Nowok, RST Software Masters
„Kilka niebieskich rad, czyli jak doszliśmy do wniosku, że wydarzenie EB nie powinno rekrutować kandydatów…”
Podczas prezentacji opowiem o drodze jaką RST Software Masters przeszło od eventu dla profesjonalistów do udanego eventu dla profesjonalistów. Przedstawię, jak doszliśmy do tego, aby tworzyć dobrze przemyślane, angażujące wewnętrznie i zewnętrznie wydarzenia. Jak mierzymy, czy nam się udało, a na koniec zdradzę ile to wszystko musi kosztować. Do zobaczenia!
(25 min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. A że zapowiada się świetny wieczór w jeszcze lepszym towarzystwie, zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 🙂

KILKA SŁÓW O PRELEGENTACH
Katarzyna Michalska
Kasia zawodowo zajmuje się employer brandingiem i rekrutacją, jak dotąd działając przede wszystkim w branży IT. Na swoim koncie ma m.in. zorganizowanie 3 eventów IT, współtworzenie filmu wizerunkowego i gry teambuildingowej, zaprojektowanie narzędzia onboardingowego, ale też organizowanie spotkań i wyjazdów integracyjnych. Oprócz EB interesuje się silver marketingiem, a prywatnie uwielbia gotować i zaczepiaćznajome (i nieznajome!) koty.

Joanna Reszewska i Dominika Dudek
Culture & People Specialists – razem tworzą najmniejszy zespół w Tooploox, odpowiedzialny między innymi za rekrutację, budowanie kultury firmy, rozwiązywanie konfliktów w teamach. Współpracują ściśle z zespołem marketingowym i office managerów. To z nimi wspólnie organizują eventy zewnętrzne i wewnętrzne dla tych aktualnych jak i również przyszłych członków Tooploox. Ich zadaniem jest pielęgnowanie i utrzymanie takiej atmosfery w firmie, jaką mieliście okazje zobaczyć na filmie z kotem Leonem. Razem mają 5,7 lat doświadczenia w branży;)

Katarzyna Pachocka – Nowok
Obecnie pełni rolę dyrektora ds. personalnych i administracji w RST Software Masters. To pod jej skrzydłami firma urosła z 48 do 160 pracowników. Wiedzę teoretyczną, zdobytą na studiach podyplomowych Budowanie wizerunku pracodawcy – Employer Branding w ALK oraz Management 2016 ICAN, łączy z 5 letnią praktyką w obszarach: hr, employer brandingu i rekrutacji. W codziennej pracy słucha, inspiruje i eksperymentuje. Pasjonuje się talentami według Gallupa a na najbardziej szalone pomysły employer brandingowe wpada nurkując.
DLA KOGO JEST TO WYDARZENIE?

Głównym adresatem spotkań ebmasterskich są bardziej lub mniej doświadczeni EB-owcy, HR-owcy, rekruterzy i specjaliści od komunikacji rekrutacyjnej. Jeśli jednak nie reprezentujesz żadnej z tych profesji, a czujesz bluesa do employer brandingu i chcesz zmieniać rynek pracy na lepsze, przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami!

ZAPISY:
Spotkanie jest bezpłatne.
Jeśli chcesz się zapisać, dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku (opcja: wezmę udział) lub wyślij maila na zagadaj@ebmasters.pl (jeśli wyślesz maila, odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej nowej grupie na Facebooku!

Tagi: , , , , , , , · kwiecień 6, 2018 · 2:25 pm
Author's gravatar

Byłam. Polecam. Dziewczyny były świetne. Mnóstwo inspiracji do wykorzystania na już i w przyszłości. Z niecierpliwością czekam na kolejne, czerwcowe EBMASTERS we Wrocławiu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poza udziałem w wydarzeniach, możesz uczestniczyć w społeczności ebmasterskich wilków na dwa inne sposoby.

Chcesz dzielić się widzą i spostrzeżeniami z innymi wilkami? Dołącz do grupy EBMASTERS TO MY!

Interesuje Cię kariera w employer brandingu? Dołącz do grupy Robota w EB.